رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشارکت کمتر از انتظار مردم جناح در سرشماری اینترنتی95/میزان مشارکت تنها 20 درصد
#1
به گزارش جناح آنلاین بنا بر اطلاع مسئولین سرشماری شهرستان بستک ، میزان مشارکت مردم جناح‌ در سرشماری اینترنتی سال ۹۵ که از سوم مهرماه در سراسر کشور آغاز شده است ، تاکنون کمتر از انتظار بوده است.


میزان مشارکت مردم شهر جناح تا ظهر امروز یکشنبه 18 مهر 95 مطابق با آخرین آمار ۵۱۹ خانوار گزارش شده است درحالیکه پیش بینی می شود حدود 2500 خانوار در جناح سکونت داشته باشند.
این در حالیست که در مرکز شهرستان و بسیاری از روستاهای بخش و شهرستان میزان مشارکت مردم در حد مطلوب و یا عالی اعلام شده است.
 
مسئولین و ادارات شهر و بخش جناح در اطلاعیه های جداگانه ای مردم را به مشارکت فعال تر در سرشماری اینترنتی 95 در روزهای اندک باقیمانده فراخوانده اند.
 
بدیهی است عدم ثبت اطلاعات درست از جمعیت شهر و منطقه ، صدمات زیان باری به منافع عمومی و خصوصا اخذ امتیازات و اعتبارات وارد می آورد.
سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ از سوم مهرماه آغاز و تا 24 مهر به صورت اینترنتی ادامه می یابد.
 مرکز آمار ایران برای تشویق مردم به انجام سرشماری اینترنتی که به کاهش زمان و هزینه های سرشماری حضوری منتج می شود ، هزار جایزه یک میلیون تومانی در نظر گرفته است.

همشهریان می توانند با مراجعه به سایت www.sarshomari95.ir  به راحت ترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات خود را وارد نموده و کد رهگیری را دریافت نمایند.
جهت رفاه حال شهروندان، ادارات و ارگان ها از قبیل بخشداری،آموزش و پرورش،دفتر شورای شهر و شهرداری نیزآمادگی خود را برای انجام سرشماری اینترنتی اعلام نموده اند.

کد رهگیری در زمان سرشماری حضوری به ماموران سرشماری تحویل داده می شود.
سرشماری حضوری از تاریخ 25 مهرماه الی 25 آبان ماه در سراسر کشور انجام می شود.
 سپاس شده توسط ترنم


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان