رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدمینتون بازان تیم شهرداری جناح به مسابقات کشوری راه یافتند
ولی باید از ایدا کهن به خوبی استقبال میشد کسی که این همه مقام اول اوردن و از همکلاسی هاش که پرسیدم تنها کسی بوده که مرتب به تمریب میرفته و جز مواقع ضروری غیبت نداشتند که حتی خود همکلاسیش میگفت هممون تعجب کرده بودیم و به نظر من هم باید از ایدا کهن پرسیده بشه یعنی جناح آنلاین این کار رو بکنه 
و یه چیز دیگه هم که 5نفری که انتخاب شدند اصلا مسابقه چیزی نبوده و در نوروز مسابقه گذاشتند به خاطر جام نوروز وباید برای انتخاب استانی از جناح مسابقه ای به نا مسابقه انتخاب استانی گذاشته میشد ایدا کهن در همه ی مسابقات مقام اول رو داشتند و در این مسابقه مقامی کسب نکردند و اقعا جای تعجب داره  اگه اول نه دوم نه سوم نه چهارم نه پنجم هم نه به نظر من که چیزی بوده
(۱۸ام مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶)مهمان نوشته:
(۱۸ام مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۶)جناح ورزش نوشته: چرا از اداره ورزش و جوانان پیگیری نمیکنید؟ دانش آموزان در اون سن شاید از تمامی شرایط به درستی اطلاع نداشته باشن و اینکه همکلاسی هاشون چی میگن ملاک نیست. و درست نیست تا قضیه روشن نشده به مربی تهمت زده بشه چون بعید میدونم کسی عمدا اینکار رو بکنه در صورتی که تمام شرایط رو داشته باشن. مربی که خودش برای پیشرفت اون طرف زحمت کشیده بی دلیل جلوش رو نمیگیره.
حتما از اداره ورزش بپرسید تا پیگیری کنند و قضیه روشن بشه

واقعا جای تاسف داره 
این چه وضعشه از هم کلاسی هاش شنیدم ایدا کهن الان چند جلسست که کلاس نرفته یعنی تا جایی که دیگه کسی که واسه شهرمون مقام میاورده کلاس رو ول کرده ولی باید از خود ایدا کهن پرسیده بشه
دودستگی های جناح یعنی تا این حد بر روی ذهن و احساس و تصمیمات مربیان هم تاثیر گذاشته؟ که حتی فرزندان قهرمانمان را نیز قربانی کنیم؟! چه غرضی در کار بوده که طفلی رو از همه چی انداختند؟ دیشب پرسیدم میگفتند آیدا کهن اصلا غایبی نمیکرده فقط در مواردی که واقعا واقعا مجبور میشده. من مربی باشم هم حتما خواهم گفت چون رده سنیش عوض شده و یا چون باخته و یا چون بعد فوت پدرش بوده و روحیه نداشته باخته!. ولی واقعا چرا باخته؟ تغییر رده سنی درست! و مربی هم فقط و فقط دست گذاشته رو این نکته اصلی. ولی فرعی هایی کنارش است که پررنگتره انگار. خداییش برین از بقیه بپرسین نه فقط مربی. چون مربی همه را قانع کرده که تنها دلیلش تغییر رده سنی آیدا کهنه. خدا ازش می گیره. اگه قراره یک طرفه به قاضی بریم من باید برم که  آیدا کهن میشه یک مهره خطرناک و پیروزی اون مساوی است با شکست (.... من )
(۱۸ام مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶)مهمان نوشته:
(۱۸ام مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۶)جناح ورزش نوشته: چرا از اداره ورزش و جوانان پیگیری نمیکنید؟ دانش آموزان در اون سن شاید از تمامی شرایط به درستی اطلاع نداشته باشن و اینکه همکلاسی هاشون چی میگن ملاک نیست. و درست نیست تا قضیه روشن نشده به مربی تهمت زده بشه چون بعید میدونم کسی عمدا اینکار رو بکنه در صورتی که تمام شرایط رو داشته باشن. مربی که خودش برای پیشرفت اون طرف زحمت کشیده بی دلیل جلوش رو نمیگیره.
حتما از اداره ورزش بپرسید تا پیگیری کنند و قضیه روشن بشه

واقعا جای تاسف داره 
این چه وضعشه از هم کلاسی هاش شنیدم ایدا کهن الان چند جلسست که کلاس نرفته یعنی تا جایی که دیگه کسی که واسه شهرمون مقام میاورده کلاس رو ول کرده ولی باید از خود ایدا کهن پرسیده بشه
از اداره جوانان هم پرسیدند. گفتند بخاطر تغییر رده سنی آیدا کهن بوده که مقام نیاورده !!!!!!!. بنده خدا هیچ تقصیری هم نداره این صورت مساله است. چون آقای رحیمی همیشه قانونی رفتار میکنه.
این موضوع رو از آقای هاشمی رئیس جدید هیئت بدمینتون بخش جناح جویا شدم و ایشون هم از مربی بدمینتون خانم زارعی پیگیر شدن و قضیه از این قرار است برای مسابقات استانی، مسابقات انتخابی برگزار شده و هر کسی که مقام آورده است به مسابقات استانی راه یافته است.
 سپاس شده توسط ترنم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان