کد خبر : 56
تاریخ انتشار : جمعه 3 آبان 1387 - 21:40

افتتاح رسمی پيست موتورسواری با حضور مسئولين و مسابقه استانی ۸۷/۸/۳ ( با تصوير )

افتتاح رسمی پيست موتورسواری با حضور مسئولين و مسابقه استانی ۸۷/۸/۳ ( با تصوير )

امروز پيست بزرگ موتورسواری شهر جناح به صورت رسمی با حضور فرماندار شهرستان بستك، بخشدار بخش جناح و شهردار شهر جناح و همچنين هيئت موتورسواری استان هرمزگان افتتاح شد. ابتدا موتورسواران بندرعباسی و بندر خمیری خود را آماده می كردند. جالب اينجا بود كه يكی از موتورسواران ۷ ساله بود كه به گفته خودش ۷

امروز پيست بزرگ موتورسواری شهر جناح به صورت رسمی با حضور فرماندار شهرستان بستك، بخشدار بخش جناح و شهردار شهر جناح و همچنين هيئت موتورسواری استان هرمزگان افتتاح شد.
ابتدا موتورسواران بندرعباسی و بندر خمیری خود را آماده می كردند. جالب اينجا بود كه يكی از موتورسواران ۷ ساله بود كه به گفته خودش ۷ سال و ۸ ماه. اين موتورسوار با وجود سن كم ، از توانایی زيادی در این رشته برخوردار است و مورد تشويق تماشاگران قرار می گرفت.
جمعيت تماشاگران دو برابر هفته قبل بود و گفته می شد حدود ۲ هزار نفر يا بيشتر در اين مكان حضور دارند. پس از يك ساعت و نيم ، اولين مسابقه در ساعت ۱۶ و ۲۹ دقيقه برگزار گرديد.
مسابقات در دو گروه بر گزار شد. گروه اول موتورهای كوهستانی و گروه دوم موتور كراس. هر دو گروه مسابقه را به نحو بسيار خوبی برگزار كردند كه واقعا ديدنی بود. البته بايد گفت گروه كراس بسيار جذابتر بود. در مسابقه حوادثی روی داد كه خوشبختانه آسيب جدی به هيچ كدام وارد نشد و تنها يكی از موتور سواران هنگام فرود از روی شيب، كنترل خود را از دست داد و بر روی زمين افتاد و از ادامه مسابقه صرف نظر كرد.
پس از پايان مسابقه اول يعنی گروه موتورهای كوهستانی اسماعيل جابر با زمانی حدود ۵ دقيقه نفر اول شد.
در مسابقه دوم ، مسابقه موتور كراس نفر اول ابوذر يوسف پور (با زمان ۶ دقيقه و ۳۹ ثانيه )، نفر دوم محمد كعنه زاد ، و نفر سوم اسماعيل جابر ، رتبه های اول تا سوم را كسب كردند.
در پايان مردم نفرات اول تا سوم را روی دوش ها خود حمل كردند و سپس از مسئولينی كه در ايجاد چنين مكانی همكاری كرده بودند، مورد تقدیر قرار گرفتند .
همچنين فرماندار شهرستان بستك ضمن قدردانی از ورزشكاران و مسئولين و حاضرين ، لوح های تقديری به ورزشكاران و مسئولين تقديم نمود و از طرف شهردار شهر جناح جوايزی را به آنان اهدا نمود. همچنين فرماندار شهرستان بستك در مورد كلنگ سالن ورزشی‌ كه ديروز زده شد، خبر داد و اضافه نمود كه در آينده سالن ها و محيط های ورزشی ديگری نيز به بهره برداری خواهد رسيد.

بايد به اطلاع رساند كه ديروز ابوذر يوسف پور در مسابقه افتتاح پيست شهر بستك ،‌رتبه دوم را كسب نمود. در مسابقه ديروز با موتورسوارانی‌ رقابت داشت كه امروز نيز با هم مسابقه می دادند و گفته شده كه زمین مناسب نبوده. تصويری هم در این رابطه قرار داده ایم.
به اميد پيروزی های آينده برای همه ورزشكاران.

تصاوير امروز :

تصويری از ابوذر يوسف پور در پيست بستك ( ديروز ) :

استفاده از تصاوير و متن خبر تنها با ذكر نام سايت ( www.janahonline.com )بلا مانع است.
——————————————–

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
milad شنبه , ۴ آبان ۱۳۸۷ - ۱۸:۳۰

[URL=http://www.4shared.com/file/68350588/2ac7f89a/abou.html][IMG]http://dc87.4shared.com/img/68350588/2ac7f89a/abou.jpg[/img][/URL]

[URL=http://www.4shared.com/file/68350446/6008f0a6/abou2.html][IMG]http://dc87.4shared.com/img/68350446/6008f0a6/abou2.jpg[/img][/URL]

[URL=http://www.4shared.com/file/68350520/def39822/abouzar.html][IMG]http://dc87.4shared.com/img/68350520/def39822/abouzar.jpg[/img][/URL]

[URL=http://www.4shared.com/file/68350554/96dfcafc/mamad-isof-2.html][IMG]http://dc87.4shared.com/img/68350554/96dfcafc/mamad-isof-2.jpg[/img][/URL]

نظرات بسته شده است.