کد خبر : 503
تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 اسفند 1388 - 22:48

امسال دانش آموزان جناحی در مسابقات علمی، فرهنگی و هنری، خوب درخشیدند

امسال دانش آموزان جناحی در مسابقات علمی، فرهنگی و هنری، خوب درخشیدند

با به اتمام رسیدن سال ۱۳۸۸ ، پرونده فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، هنری، علمی، تحصیلی و… باید جمع و جور شود. اما اینجا ما قرار نیست بیاییم و همه را بررسی کنیم. و تنها به دانش آموزان اختصاص داده ایم. بعضی از اطلاعات هنوز کامل به دست نیامده که پس از کسب آن در همین

با به اتمام رسیدن سال ۱۳۸۸ ، پرونده فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، هنری، علمی، تحصیلی و… باید جمع و جور شود. اما اینجا ما قرار نیست بیاییم و همه را بررسی کنیم. و تنها به دانش آموزان اختصاص داده ایم.
بعضی از اطلاعات هنوز کامل به دست نیامده که پس از کسب آن در همین پست قرار خواهیم داد.
گروه سرود دبیرستان شرفا شرفایی جناح روز یکشنبه این هفته ( ۱۳۸۸/۱۲/۱۶ ) در بستک مقام دوم شهرستان را کسب کرد. این گروه متشکل از دانش اموزان دبیرستان شرفایی و تعدادی از راهنمایی کاظمی بوده است و آقای عبدالکریم ماهر مربی این گروه سرود بوده اند.
عبدالعزیز پولاد در مسابقات شعر استان هرمزگان مقام دوم را کسب کرده اند که جای بسی خوشحالی است و باعث افتخار مردم شهر می باشند.
در بخش مسابقات آزمایشگاهی شهرستان بستک دانش آموزان جناحی در رشته های شیمی، فیزیک، زیست شناسی و رایانه مقام های خوبی آورده اند که در میان شهرها، شهر جناح و میان مدارس مدرسه شرفا شرفایی شهر جناح مقام نخست را کسب کرده است. این رقابت ها تنها بین دانش آموزان سال سوم رشته های ریاضی – فیزیک و علوم تجربی برگزار می شود. نتایج مسابقات آزمایشگاهی که در روز های سه شنبه و چهارشنبه، ۱۸ و ۱۹ ( اسفند ماه ۱۳۸۸ ) برگزار شد :
شیمی : عبدالله فولادچنگ ( از دبیرستان شرفا شرفایی جناح)، مقام دوم مسابقات آزمایشگاهی شیمی،
فیزیک : وحید پوریوسف ( از دبیرستان شرفا شرفایی جناح )، مقام اول مسابقات آزمایشگاهی فیزیک،
زیست شناسی : خانم پیشه ور پور ( از دبیرستان رابعه فرشادی جناح) مقام اول مسابقات آزمایشگاهی زیست شناسی، یعقوب یوسف پور( از دبیرستان شرفا شرفایی جناح ) مقام سوم مسابقات آزمایشگاهی،
رایانه : وحید پوریوسف ( از دبیرستان شرفا شرفایی جناح ) ، مقام اول مسابقات آزمایشگاهی ،
و مسابقه کتابخوانی زبان انگلیسی که سه هفته قبل برگزار شد: وحید پوریوسف ( از دبیرستان شرفا شرفایی جناح ) مقام اول کلاس سوم دبیرستان های شهرستان، مهناز تشت آتش ( از دبیرستان رابعه فرشادی جناح ) مقام اول کلاس اول دبیرستان های شهرستان، پریسا شرفایی ( از دبیرستان رابعه فرشادی جناح )، مقام دوم کلاس دوم دبیرستان های شهرستان، فضلیه طاهری ( ازدبیرستان رابعه فرشادی جناح )، مقام دوم کلاس سوم دبیرستان های شهرستان
را کسب کرده اند. ( نتایج همراه با درصد دانش آموزان مسابقه کتابخوانی زبان انگلیسی از کتاب Animals in danger در وبلاگ نمایندگی آموزش و پرورش بخش جناح به آدرس http://janahmedu.blogfa.com/post-86.aspx قرار دارد )
همچنین عبدالله آبی یکی دیگر از دانش آموزان دبیرستان شرفا شرفایی جناح بود که در رشته شیمی شرکت کرد اما به دلیل اینکه تا اخرین روز به ایشان اطلاع داده نشده بود و آمادگی لازم را نداشت نتوانست رتبه ی خوبی کسب کند. با این حال به ایشان به خاطر عملکرد خوبشان تبریک می گوییم.
البته خانم قادری مقام دوم آزمایشگاهی فیزیک را کسب کرده اند ولی چون در مدرسه بستک تحصیل می کنند، برای همین رتبه ایشان امتیاز جناح را ارتقا نمی دهد.

رتبه های اول و دوم مرحله شهرستان به مرحله استانی راه می یابند و در اردیبهشت ماه در رقابتی دشوار تر باید با برترین های استان در رشته های مرتبط رقابت کنند.
اما در پایان …
? ? ? ? ? باید مقایسه ای را انجام دهم. اگر دقت کنید در سال های گذشته این مقامات برای جناح به دست نیامده بود و امسال هم در رتبه مدارس و هم در مسابقات پیشرفت های زیادی داشته ایم و به نظرم به خاطر پیگیری مدیران، اهمیت به این موضوعات و کیفیت در کنار کمیت تدریس، همچنین وجود معلمان مجرب بوده است. البته همکاری ها و تشویق های خانواده ها و نمایندگی، و بالاتر از همه تلاش دانش آموزان سبب این نتایج شده است.
و تشکری داشته باشیم که نمایندگی در طول یک هفته گذشته با ما همکاری داشته و آزمایشگاه مدت یک هفته در اختیار دانش اموزان دبیرستانی ( شرفایی و فرشادی ) قرار داده اند. همچنین از دبیران مربوط به مسابقات آزمایشگاهی ،آقایان شریفیان ( دبیر فیزیک )، اسلامی( دبیر شیمی ) و کرک ( دبیر زیست شناسی ) تشکر می کنیم.
*امتیاز بقیه شرکت کنندگان در صورت تهیه قرار خواهد گرفت.*
یه توضیح : وبلاگ های نمایندگی آموزش و پرورش و دبستان توحید این خبر را با کمی اشتباه به مردم رسانده اند. این مسابقات بین دختران و پسران بوده و تنها مختص پسران نبوده و نتیجه کلی بوده. و از دبیرستان شرفایی جناح ۴ نفر در مسابقات شرکت کرده اند که سه نفر مقام اورده اند نه چهار نفر. —- ویرایش — با تشکر از وبلاگ نمایندگی که سریعا طی یک روز پس از درج این مطلب در وبسایت جناح آنلاین، نتایج را تصحیح کردند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.