تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
مشاهده: 2.5K -

نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ / اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه های دولتی از شهرستان بستک

نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ / اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه های دولتی از شهرستان بستک

به گزارش جناح آنلاین، نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ ساعتی پیش اعلام شد. جناح آنلاین ضمن عرض تبریک به تمامی پذیرفته شدگان، همچون سنوات گذشته نتایج پذیرفته شدگان از شهرستان بستک را جمع آوری می نماید. دکترا و تخصص مهناز مهران فر (از جناح) / تخصص دندانپزشکی – ترمیمی و زیبایی / دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش جناح آنلاین، نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ ساعتی پیش اعلام شد.

جناح آنلاین ضمن عرض تبریک به تمامی پذیرفته شدگان، همچون سنوات گذشته نتایج پذیرفته شدگان از شهرستان بستک را جمع آوری می نماید.

دکترا و تخصص
مهناز مهران فر (از جناح) / تخصص دندانپزشکی – ترمیمی و زیبایی / دانشگاه علوم پزشکی یزد
منا رضایی (از جناح) / تخصص پزشکی – جراحی کلیه و مجاری ادراری / دانشگاه علوم پزشکی تبریز

کارشناسی ارشد
محمد قادری (از جناح) / مهندسی شیمی – پلیمر / دانشگاه صنعتی شریف تهران
فهد پورفضل (از گزه) / مهندسی عمران – مدیریت ساخت / دانشگاه بوعلی سینا همدان
داوود سعادت (از جناح) / مهندسی برق – سیستم های قدرت / دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس

پذیرفته شدگان آزمون سراسری

گروه ریاضی
رضا احمدی / مهندسی عمران / دانشگاه شیراز
سید محمد منصوری / مهندسی معماری / دانشگاه شیراز
فهیمه حسینی / مهندسی مواد / دانشگاه شیراز
کسری کارگر (از جناح) / مهندسی شهرسازی / دانشگاه شیراز
شیما بافندگان (از هرنگ) / مهندسی شیمی / دانشگاه تهران – دانشکده فنی کاسپین (رضوان شهر گیلان)
عبدالله محمدی / دبیری مهندسی عمران / دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران
حسام زارعی / مهندسی مواد / دانشگاه بوعلی سینا همدان
محمد ریزپوران (از جناح) / مهندسی شیمی / دانشگاه سیستان و بلوچستان
الناز زمردیان / مهندسی شیمی / دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
جمال خدادوست (از چاله کوخرد) / علوم کامپیوتر / دانشگاه شهید چمران اهواز
علی قائدیان (از جناح) / فیزیک / دانشگاه هرمزگان
عبدالرحمن تسلیمی (از جناح) / علوم کامپیوتر / دانشگاه سیستان و بلوچستان

گروه تجربی
مرجان ارژه (از بستک) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی شیراز
سمیه پلوی (از گچویه) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
یوسف متحدی (از کمشک) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
محمد شبانی (از کمشک) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
الناز میری (از بستک) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
نسرین زمانیان (از کمشک) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
مصعب آسال (از جناح) / داروسازی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
معصومه چم چم (از پای تاوه) / داروسازی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
شیوا رحیمی (از دهنگ) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
ملیحه دن / داروسازی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
عفاف مبارکی (از گچویه) / پرستاری / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
مرضیه احمدی (از کنارسیاه) / مامایی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
اسامه حسین پور / کاردرمانی / دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
مریم بهزاد (از بستک) / علوم و مهندسی صنایع غذایی (کشاورزی) / دانشگاه شیراز
فوزیه رشیدی (از کمشک) / زیست شناسی سلولی و مولکولی / دانشگاه سیستان و بلوچستان
عدنان آخشیخ (از کوخرد) / بیولوژی و کنترل ناقلین بیماریها / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
سیدعبدالله بلکفه (از کمشک) / گیاه پزشکی / دانشگاه تبریز
شکیبا تموک (از جناح) / مهندسی بهداشت محیط / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
فاطمه ملائی (از کمشک) / مهندسی بهداشت محیط / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
فاطمه ساعی / مهندسی بهداشت محیط / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
محمد ابراهیمی / علوم تغذیه / دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

گروه انسانی
رقیه سلمانی / جامعه شناسی / دانشگاه شیراز
لیلا فنائیان (از جناح) / فلسفه / دانشگاه یاسوج
مریم خارج ره / روانشناسی / دانشگاه هرمزگان
سمیعه یونسی (از کوخرد) / جامعه شناسی / دانشگاه هرمزگان
فائزه آذری / مشاوره / دانشگاه هرمزگان
عبدالله سلجوقی / مشاوره / دانشگاه هرمزگان
محمدنبی فاتح (از کمشک) / فقه و حقوق اسلامی / دانشگاه زابل

گروه هنر و زبان
فاطمه حسن پور (از کوخرد) / مترجمی زبان انگلیسی / دانشگاه جهرم

دانشگاه فرهنگیان (از هر تمامی گروه ها)
قاسم عدلی زاده / دبیری آموزش ریاضی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
مژگان پگاه (از جناح) / دبیری آموزش زبان انگلیسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید باهنر کرمان
مسلم احمدی (از کوخرد) / دبیری آموزش زبان انگلیسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس خواجه نصیرالدین طوسی کرمان
فاطمه مربوطی (از جناح) / دبیری آموزش زیست شناسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید باهنر شیراز
فاطمه زارع / دبیری آموزش زیست شناسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید باهنر شیراز
فاطمه احمدی (از دهتل) / دبیری آموزش زیست شناسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید باهنر شیراز
محمد سید رازی / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
محمد پورمحمد / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
مریم حبشی نژاد / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا بندرعباس
یونس محمدی / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
محمد احمدی (از هنگویه) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
کلثوم دوزندگان / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا بندرعباس
احمد تخلد / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
احمد پورآزاد / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
مروان شهبازجو / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
شهاب حسین نیا / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
مصعب ترنبه (از پای تاوه) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
فاطمه رئیسی (از کمشک) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا بندرعباس
محمد پاکنیا (از جناح) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
محمد راستگو / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
عبدالمتین سهیلی (از گریند کوخرد) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
فرزانه محمدی / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا بندرعباس
سهیل قاسمی / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
احمد اورنگ / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
عبدالله پاسلاری (از جناح) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
فاطمه نظام زاده (از کوخرد) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا بندرعباس
سلمان آسال (از جناح) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
عیسی ساجدی (از فاریاب) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
ابراهیم جاودانی (از گریند کوخرد) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
عبدالرحیم خوشبخت / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
شکیبا مباشری / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا بندرعباس
محمد منصوری / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
فرید عبدالله پور / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
آمنه زارع / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس فاطمه الزهرا بندرعباس
سعید فقیهی (از کمشک) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
ابراهیم فقیهی (از کمشک) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس
احسان دارشدار (از کمشک) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید بهشتی بندرعباس

کاردانی به کارشناسی
علی اسدی (از جناح) / حسابداری / دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز
محمد کبیری (از هرنگ) / مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر / دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان
هدی زینی (از جناح) / مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر / دانشکده فنی و حرفه ای فاطمیه بندرعباس
محبوبه جریده (از جناح) / مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر / دانشکده فنی و حرفه ای فاطمیه بندرعباس

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.