کد خبر : 2887
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
مشاهده: 7.1K -

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۶ اعلام شد / اسامی رتبه های برتر شهرستان بستک

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۶ اعلام شد / اسامی رتبه های برتر شهرستان بستک

جناح آنلاین؛ نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۶ اعلام شد. امسال نیز همانند سنوات گذشته نفرات برتر منطقه در گروه های مختلف کنکور سراسری به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. امید است علاوه بر تشویق کنکوری های امروز و آینده، مردم نیز با تلاشگران عرصه علم و دانش آشنا شوند. همچنین با اینکار بتوانیم آرشیوی از نتایج برتر

جناح آنلاین؛ نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۶ اعلام شد.

امسال نیز همانند سنوات گذشته نفرات برتر منطقه در گروه های مختلف کنکور سراسری به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. امید است علاوه بر تشویق کنکوری های امروز و آینده، مردم نیز با تلاشگران عرصه علم و دانش آشنا شوند. همچنین با اینکار بتوانیم آرشیوی از نتایج برتر را گردآوری نماییم.

نکات مهم :
۱- تمامی رتبه های زیر همانند سال های گذشته منطقه سه بوده و رتبه کشوری مطرح نمی باشد.

۲- با توجه به اینکه در چندین سال اخیر شاهد افزایش رقابت در گروه علوم تجربی و کاهش رقابت در سایر گروه های آزمایشی (چه در کشور و چه در منطقه سه) بوده ایم، امسال سقف رتبه های گروه علوم تجربی که در سایت درج میشود تا ۲۰ هزار افزایش داده ایم و سایر گروه ها مانند سال های گذشته خواهد بود. گروه ریاضی و گروه انسانی تا سقف ۱۰ هزار، گروه هنر و زبان تا سقف ۳ هزار.

۳- درگروه تجربی از آنجایی که بین زیرگروههای مختلف، تفاوت رتبه بسیار زیادی وجود دارد و رقابت در زیرگروه ۱ ( پزشکی، دندان پزشکی و… ) بیشتر است، علاوه بر رتبه کلی رتبه زیر گروه برای رتبه های زیر ۳ هزار نیز در صورت اطلاع درج می شود. این اطلاعات برای کنکوریها در آینده مفید خواهد بود ( زیر گروه ۲ : داروسازی و… – زیر گروه ۳ : زمین شناسی و… ). برای رشته زبان نیز زیرگروه ۱ مربوط به زیرگروه زبان انگلیسی است.

ارسال نتیجه از طریق تلگرام: @janahonlinebot

[table=95][tr][th] گروه آزمایشی ریاضی و فنی[/th]
[th]گروه آزمایشی علوم تجربی[/th]
[th]گروه آزمایشی علوم انسانی[/th][/tr]
[tr][td]
شهر و بخش جناح:
حامد استوار (از هنگویه)          ۲۰۰۸
محسن حسن نیا (از جناح)      ۳۸۰۰
محمدامین ملاحی (از خلوص)   ۳۹۰۰
مریم روی دل (از جناح)            ۵۴۶۴
رابعه صابر (از جناح)                ۶۱۷۴
سمیه دریافتی (از جناح)         ۷۳۶۱
عادل فولادچنگ (از جناح)         ۷۷۶۴
عایشه پیلتن (از جناح)            ۸۰۸۸
ندا فروزنده (از کهتویه)            ۸۸۸۴
محمد رضایی منش(از کهتویه)  ۸۹۸۴
محمد پاکدل (از جناح)             ۹۱۳۶
یحیی درقال (از کهتویه)           ۹۲۸۲
نعیم ناصری (از جناح)             ۹۷۰۰

شهر و بخش مرکزی (بستک):
محمد نظرپور (از بستک)         ۲۰۵
علی فربودی (از بستقلات)     ۱۶۷۸
آرمان امینا (از بستک)            ۲۵۵۹ 
محمد حاجی زاده (از بستک)  ۴۴۷۱

شهر و بخش کوخردهرنگ:
اسماعیل راستگو (از هرنگ)   ۱۲۲
عرفان براكوه (از هرنگ)         ۱۲۰۰
عدنان وحیدی (از هرنگ)       ۳۸۱۱
 
دیگر شهرستانها:
راحیل روان بد (از بخش لمزان) ۲۹۰۰  – محل تحصیل جناح

[/td]
[td]
شهر و بخش جناح:
حسن پذیرفته (از جناح)              ۱۱۷۸ زیرگروه یک ۱۰۸۷
سیما پولادسنج (از کنارسیاه)      ۱۳۰۰ 
سارا مهرپرور (از کمشک)           ۲۶۲۱

شهر و بخش مرکزی (بستک):
آمنه محمودی (از زنگارد)             ۲۸۲ – زیرگروه یک ۲۷۰
ایلاف راستگو (از بستک)             ۴۹۷ – زیرگروه یک ۴۶۷
سمیه پورمحمد (از زنگارد)           ۷۸۰
سلوی سلمانی (از بستک)         ۱۸۰۰
شیوا رحیمی (از دهنگ)             ۲۱۸۹
عبدالرحمن فربودی (از بستقلات)  ۲۳۳۵
فاطمه پورمحمد (از زنگارد)          ۲۴۱۱
محمد قلاتی (از بستقلات)          ۲۶۷۰
حامد برزگر (از بستک)                ۲۶۹۴
آرزو شمسی (از بستک)            ۵۹۰۲
فاطمه برنجی (از بستک)            ۹۰۰۰
فیضیه هوشمند (از بستک)         ۱۷۰۰۰

نوید شیخی (از )                      ۷۵۵۷

شهر و بخش کوخردهرنگ:
برهان بافندگان (از هرنگ)           ۱۸۰۰
الهام احمدیان (از کوخرد)            ۷۳۰۰
امامه احمدی (از کوخرد)            ۸۰۰۰

دیگر شهرستانها:
احمد هژم (از انجیره)  ۹۵۳ – زیرگروه یک ۸۹۴ – محل تحصیل جناح
محمدامین قویدل (از بوچیر)         ۱۸۰۰  – محل تحصیل فاریاب

فرشید محمودی (از بیدشهر)      ۳۷۸۴ – محل تحصیل جناح
[/td]
[td]
شهر و بخش جناح:
مینا بی باک (از جناح)              ۲۲۲
محمد صدیق (از کهتویه)          ۵۲۰۰
عبدالرحمن جلالی (از کهتویه)   ۷۰۰۰

شهر و بخش مرکزی (بستک):
برنا امینا (از بستک)                ۲۲۰
فاطمه محمودی (از گودگز)       ۸۱۳ 
ویدا ناصری (از زنگارد)              ۲۹۸۰

شهر و بخش کوخردهرنگ:
ابراهیم راستگو (از هرنگ)        ۳۰۴۷
فرحناز مسیحی (از کوخرد)      ۵۹۲۴

[/td][/tr][/table]

[table=63][tr]
[th]گروه آزمایشی زبان[/th]
[th][color=#993333]گروه آزمایشی هنر[/color][/th]
[/tr]
[tr][td]
شهر و بخش جناح:
فاطمه آرزه گر (از جناح)          ۳۵۵
فهیمه تیمناک (از کمشک)      ۱۰۳۳

شهر و بخش مرکزی (بستک):
شیوا رحیمی (از دهنگ)         ۷۶۶

شهر و بخش کوخردهرنگ:
اسماعیل راستگو                  ۹۶۶

[/td]
[td]
شهر و بخش جناح:

ندا فروزنده (از کهتویه)          ۱۰۳۴
مریم روی دل (از جناح)         ۲۰۰۰
رابعه صابر (از جناح)             ۳۰۰۰

شهر و بخش مرکزی (بستک):
سمر بهروزی (از دهنگ)        ۸۰۵
سنا یونس (از بستک)          ۹۵۳

شهر و بخش کوخردهرنگ:


[/td]
[/tr][/table]

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
vahid یکشنبه , ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹

به نظر میاد نتایج به نسبت سال گذشته بهتر بوده در جناح و در دیگر شهر و روستاها، و جا داره تبریک بگم.

همچنین به حسن پذیرفته تبریک ویژه میگم که امسال واقعا نتیجشون رو دگرگون کردند و نشون دادن خواستن توانستن است.

abdullah.asadi دوشنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹

عرض تبريك به تمام كنكوري هاي امسال و خانواده هاي محترمشان 
آرزوي موفقيت در ادامه مراحل تحصيل

mohammad_p دوشنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱

عرض تبریک و خداقوت خدمت داوطلبین عزیز

نظرات بسته شده است.