کد خبر : 127
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 فروردین 1388 - 16:19

اولين نمايشگاه هنرهای دستی و تجسمی شهرستان بستك در شهر جناح افتتاح شد.-۸۷/۱۱/۱۳

اولين نمايشگاه هنرهای دستی و تجسمی شهرستان بستك در شهر جناح افتتاح شد.-۸۷/۱۱/۱۳

اين مطلب در تاريخ ۱۳ بهمن ۱۳۸۷ ارسال شده كه به خاطر خرابی سايت، با تاريخ موضوع مطابقت ندارد. امروز نمايشگاه هنرهای دستی و تجسمی شهرستان بستك كه در سالن شهيد اسدی شهر جناح ايجاد گريده بود با حضور معاون پرورشی استان،فرماندار بستك، بخشدار جناح و به دست امام جمعه شهر جناح حاج آقا عاليان

اين مطلب در تاريخ ۱۳ بهمن ۱۳۸۷ ارسال شده كه به خاطر خرابی سايت، با تاريخ موضوع مطابقت ندارد.
امروز نمايشگاه هنرهای دستی و تجسمی شهرستان بستك كه در سالن شهيد اسدی شهر جناح ايجاد گريده بود با حضور معاون پرورشی استان،فرماندار بستك، بخشدار جناح و به دست امام جمعه شهر جناح حاج آقا عاليان اين نمايشگاه افتتاح شد. در اين نمايشگاه كه بزرگترين نمايشگاه ايجاد شده در شهر جناح بود، صنايع هنری و نقاشی و… دانش آموزان سراسر شهرستان بستك گردآوری شده و در غرفه های مخصوص هر مدرسه يا شهر و روستا قرار گرفته تا بازديدكنندگان به راحتی بتوانند آثار هنری دانش آموزان را مشاهده كنند.
اما در افتتاح اين نمايشگاه.
ابتدا آقای ناصر شجاعی، رئيس نمايندگی اموزش و پرورش جناح، سخنانی را در مورد اين نمايشگاه و به حضار خير مقدم گفتند. سپس آقای فرماندار نيز از برگزاری اين نمايشگاه كه در دهه فجر برگزار شده است، تشكر كرد . سپس سرودی از طرف دانش اموزان دبستان دكتر زينب كاظم اجرا شد. مربی سرود اين دانش اموزان آقای كتابی است كه واقعا سرود خوبی بود و از نظم و آهنگ و ترتيب خوبی با هم بر خوردار بود.
پس از آن از حضار دعوت شد تا از غرفه های نمايشگاه ديدن كنند. تعداد غرفه ها ۲۰ غرفه ، كه بعضی از غرفه ها بزرگتر و از چند غرفه تشكيل شده است. در بعضی از غرفه ها، آثاری وجود دارد كه واقعا هنرمندی دانش آموزان را نمايش می دهد. هر يك با ذوق و سليقه و خلاقيتی خاص خود.
در اين ميان حضور رئيس سابق آموزش و پرورش شهرستان بستك نيز به چشم می خورد.
در كنار درب ورود و خروج نيز سی دی های فرهنگی نيز به فروش می رسد كه دانش آموزان می توانند از آن استفاده كنند.
از جمله كسانی كه در برگزاری و ساخت و ايجاد اين نمايشگاه كه توسط نمايندگی آموزش و پرورش جناح طی جلسه ای بين مسئولين انتخاب شده ، با مديريت آقای كامكار، شورای دانش آموزی دبيرستان شرفا شرفایی جناح و چند تن از دانش آموزان ديگر، شورای دانش آموزی و معلمين دبيرستان فرشادی جناح و ديگر مربيان پرورشی و دانش آموزان مدارس مختلف شهرستان بستك.
در اين نمايشگاه می توان به شركت مدارس شهر ها و روستاهای‌ بستك، جناح، هنگويه، كمشك ، كهتويه، دهنگ، چاهبنارد، هرنگ، كوخرد و كوخرد گريند ، گچويه، دهتل، انوه، فارياب، كوهيج و… اشاره كرد.

اين نمايشگاه از تاريخ ۸۷/۱۱/۱۳ الی ۸۷/۱۱/۲۳ برپا خواهد بود و ميزبان دانش آموزان و مردم كل شهرستان خواهد بود كه طبق برنامه سعی خواهد شد، به طور منظم دانش اموزان برای بازديد از نمايشگاه به اينجا آورده شوند.
همچنين پس از اتمام نمايشگاه ، غرفه های برتر و آثار برتر انتخاب خواهد شد و سپس در بستك پس از ارزيابی آثار برتر را انتخاب و به مرحله استانی فرستاده خواهد شد و همچنين از صاحبان آثار برتر دانش آموزی، تقدير خواهد شد.
ويرايش ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ : مدارس جناح،‌ مدارس هرنگ ، مدارس فارياب سه شهر اول تا سوم در نمايشگاه انتخاب شده اند. همچنين آثار برتر به شهرستان ارسال شده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.