کد خبر : 95
تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 دی 1387 - 23:58

در مراسم امشب از ورزشكاران و ورزش دوستان تجليل و قدردانی شد.

در مراسم امشب از  ورزشكاران و ورزش دوستان تجليل و قدردانی شد.

امشب ( ۱۳۸۷/۱۰/۵ ) طی مراسمی در سالن دبستان توحيد از ورزشكاران و ورزش دوستان تجليل شد. اين مراسم از حدود ساعت ۱۹ تا ۲۱:۱۵ به طول انجاميد. و اما از مراسم… در ابتدا آقای رحيمی ( رئيس تربيت بدنی بخش جناح ) چند كلمه ای برای حاضرين سخن گفتند. كه گزيده ای از سخنان

امشب ( ۱۳۸۷/۱۰/۵ ) طی مراسمی در سالن دبستان توحيد از ورزشكاران و ورزش دوستان تجليل شد. اين مراسم از حدود ساعت ۱۹ تا ۲۱:۱۵ به طول انجاميد.
و اما از مراسم…
در ابتدا آقای رحيمی ( رئيس تربيت بدنی بخش جناح ) چند كلمه ای برای حاضرين سخن گفتند. كه گزيده ای از سخنان ايشان را می نويسيم :
شهر جناح و بخش جناح در ۸ ماهه اخير افتخارات زيادی در حيطه ورزش كسب كرده كه می توان از برگزاری ۱۳ همايش پياده روی بانوان و خانواده را در سطح بخش نام برد كه در شهرستان ۶ مورد بيش نبوده. در چهار ماه پيش هيئت موتورسواری جناح تشكيل شد و دو ماه پيش با همكاری موتورسواران و خيرين پيست موتورسواری احداث شد [ در خبرهای اين سايت نوشته شده است ] . در بحث مسائل عمرانی ، در سفر دوم رياست جمهوری ،‌ قول سالن چند منظوره را برای شهر جناح دادند، كه از هفته بعد شروع به ساخت خواهد شد و ان شاء الله تا پايان سال ۸۸ اين سالن چند منظوره برای آقايان و بانوان به بهره برداری خواهد رسيد.
سپس آقای احمدی ( رئيس شورای شهر جناح ) برای حاضرين سخنانی گفتند.
خلاصه ای از گفته های ايشان را می نويسيم :
آقای احمدی نيز ابتدا در مورد جوانان و مسائل انان سخن گفتند. سپس در مورد موتورسواری نكاتی را متذكر شدند : هر چيزی جا و مكانی دارد. موتورسواران اگر در كوچه و خيابان به هنرنمايی بپردازند، باعث ناراحتی همشهريان می شوند، ولی حال با ايجاد پيست كه مكان موتورسواری است، نه تنها موتورسواران راضی اند، بلكه مردم نيز از قهرمانی موتورسواران شهرشان در مسابقات مختلف خوشحالند و آنان را تشويق می كنند. و ايشان اين موفقيت را به موتورسواران و مردم جناح تبريك گفتند.
همچنين انتقاداتی را نيز بجا می دانستند كه « متاسفانه جوانان كمتر به مسئله درس و پيشرفت در زمينه های علمی اهميت می دهند و دليل آن اين است كه جوانان انرژی خود را در ورزش سرمايه گذاری می كنند چون ورزش در كوتاه مدت نتايج خود را آشكار می كند. حال آنكه درس و پيشرفت علمی در سرمايه گذاريی بلند مدت نتايج خود را نشان می دهد و اين را وظيفه ی مسئولين می دانستند تا برای جوانان آينده پيشرفت علمی و ذخيره انرژی خود در سرمايه گذاری پر سود علمی متصور كنند و جوانان را در اين زمينه نيز ياری كنند.
خلاصه سخنان ايشان اين بود كه بايد در تمام زمينه ها جوانان پيشرفت داشته باشند و با چسبيدن به يك موضوع از موضوعات ديگر غافل نشويم و اين با هوشی هوشيار ، غفلت را از بين خواهد برد.

و اما در ادامه . در ادامه ابتدا از مسئولين شهر و مسئولين در امر ورزش در خواست شد كه برای اهدای جوايز بر روی سن حاضر شوند. كه از آقايان احمدی ، دكتر درخشنده، قادری، مربوطی، مشوش و… دعوت شد كه حاضر شوند .
سپس از كسانی كه در اين امر با مسئولين اين ورزش همكاری كرده اند تشكر شد و هدايایی اهدا گرديد.
آقايان نظام الدين درود، اديب مالی ،‌يوسف عبدالهی، احمد مدنی و جمشيد يوسف پور از كسانی بودند كه در اين كار با مسئولين تربيت بدنی همكاری كرده اند.
و اما اسامی جوانانی كه در راه اندازی پيست و ورزش موتورسواری همكاری كرده اند و هدايایی به آنان اهدا شد : آقايان محمد بودزن، محمد يوسف پور، يوسف تعميری، زكريا دست پاك ، محمدصالح احمدی، راشد پنبه بز، محمد كعنه زاد، محمد رنجبر، مشايخی، علی تند، فرامرز دريانورد، عبدالله پوريوسف،احمد ديال، عبدالله ناصری، امير پوريوسف ، يوسف عباسی ، عبدالله بوزن، نيكو ، مصطفی تعميری و محمد خرمگاه.
همچنين از سرپرست گروه موتورسواری آقای صالح پالاش و همچنين از رئيس هيئت موتورسواری جناح قدردانی شد و هدايایی‌ تقديم شد.
و اما در آخر نوبت به اهدای جوايز به قهرمانان موتورسواری شهر جناح و نماينده هرمزگان كه هر دو يكی است، رسيد.
آقای محمد شيخی : با كسب رتبه ششم در مسابقه كشوری
آقای اسماعيل صابر : به خاطر شركت بسيار خوب در مسابقه كشوری
آقای عقيل جريده : كسب مقام در مسابقه استانی
آقای ابوذر يوسف پور : كسب مقام نخست در مسابقه استانی
آقای محمد كارگر: كسب مقام در مسابقه استانی
همچنين علت شركت نكردن موتورسواران در مسابقه كشوری نيز اعلام شد .
از همه اين عزيزان تشكر شد و آنچنان شور و هيجانی هنگام خواندن اسم های ايشان در سالن بر پا بود كه بايد خودتان می ديديد. صدای تشويق و صوت و هورا كشيدن ها ، خوب بود سقف را از جا نكنده بود.
تصاويری طی امروز و فردا به اين مطلب اضافه خواهد شد.
همچنين پيشاپيش به علت اينكه احتمال از قلم افتادن اسامی عده ای از دوستان وجود دارد و شايد اشكالی در اسامی وجود داشته باشد، عذر خواهی می كنم و لطفا از طريق پيغام خصوصی گزارش دهيد. 🙂

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
جمسي ته بحرين دوشنبه , ۹ دی ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۹

خيلي ممنون وحيد و دستت درد نكن.
خاب چه يكي آقاي عقيل مدني …..

vahid سه شنبه , ۱۰ دی ۱۳۸۷ - ۱۱:۲۱

خواهش می كنم.
متاسفانه آقای مدنی در اين مراسم حضور ندارند.

نظرات بسته شده است.