رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طنز >>> بهترينهاي كنكور در شهر جناح !!!!!
#1
- نام : پمپ بنزین !? نام خانوادگی : جناح? رتبه : در بین پمپ بنزین های منطقه ، استان و کشور آخر ، آخر و آخر !! رشته قبول شده : رشته بنزین خیلی با کیفیت به خورد مردم دادن ( اون با رو بکنید بی لطفا ) مجاز به تعیین رشته در زمینه مخلوط کردن ماست و پنیر و تیلیت وسالاد اولوویه ! وهر چی که دم دست باشد با بنزین و تحویل به مردم عزیز ! توجه : به دلیل رتبه ثابت و ایستادن پمپ بنزین شهرمان در جایگاه آخر در چندین سال متوالی به عنوان کنکوری نمونه از ایشان تقدیر ویژه ای می شود !!

- خانم جوگرفته ! رتبه سه میلیون وپانصد و دو ! در رشته جو گرفتگی و تیتیش مامانی ! شاخه آی لاو یو !! توضیح : مینی بوس در حال برگشتن از شیراز ، دختر خانم در حالیکه سرخاب و سفیدابش دارد همینطور از صورتش چکه می کند کف ماشین !! رو به راننده می کند : آقا ببخشید از این کوچه برید ! نه از خیابون اصلی برید ! آره اون سمت برید بهتره ! ( وا چه ناز !! ) راننده هنوز مانده که این دختر از بیخ فارسی زبان چطور اینطور خوب جناح را بلد است ! با راهنمایی های دختر خانم ، مینی بوس دم در خانه ای ایستاده و خانم با ناز و عشوه وارد خانه می شود !! بعد از تحقیقات مفصل راننده کاشف به عمل می آید که این خانم و سایر خانمها و آقایون فارسی زبانی که آقایون راننده دم در خانه ها پیاده می کرده اند همگی جناحی بوده اند ! حالا چرا از اول نمی گویند فلان خانه و یا چرا به این صورت فارسی حرف می زنند جزء همان شاخهایی است که هنوز روی سر رانندگان لار و شیراز و بندر سبز شده و هنوز پایین نرفته !! نکته : این خیلی طبیعی است که آدم وقتی یکهو از فضای معنوی و فرهنگی شهرمان جناح می رود به فضای پرزرق و برق و غیر بهداشتی شهر ! و نیز وقتی آدم در رشته ( شناخت روحیات مورچه ! ) و یا رشته ( تکه کردن دیب زمینی ! ) و یا رشته ( کلاه پزشکی ! ) ( این کلاه می تواند خیلی معانی داشته باشد خودتان پیدا کنید معانی اش را ! ) قبول می شود آن هم در چه دانشگاهایی !! خود به خود زبان آدم تغییر کرده دوتا چشمک هم بهش بیندازند که دیگر خدا را نیز بنده نخواهند بود !!

توجه : مهم نیست که قبول شدگان قبلی و یا قبول شدگان امسال چه می خوانند و آیا به درد آینده خودشان و شهرشان می خورد یا نه ؟! مهم هم نیست که خیلی از این درس خواندگان جوابگوی امور شهری مان نباشند !! و باز هم مهم نیست که نتوانند جای نیروهای غیر بومی را در شهر پر کنند ! مهم فارسی حرف زدن ، مدرک داشتن ، پز دادن و از همه مهمتر گفتن اینکه ما دانشجوییم است !!

- آقای شربت زاده ! رتبه برتر پرواز در فضا ! قبول شده در رشته شربت خوری در شب جمعه و شب های عروسی در درجات مختلف ! ( البته منظور اون شربت خوب خوباست ! ) ایشان همچنین با سن کم خود یعنی دوسال و سه ماه ! که قطعا دوران بوی شیر از دهان آمدن را پشت سر گذاشته اند !? استعداد فوق العاده ای در د................و ک.................... دارند ! ( من غلط بکنم بگم جای نقطه چینها چیه ! ) به خاطر این افتخارات ایشان مجاز به ثبت نام فله ای در ......................واقع در نزدیک قبرستان شده اند !!?

- آقای تک تکو ! رتبه دهم در بین سه شرکت کننده ! در رشته تک چرخ زنی همچنین نگاه کردن به دود حاصل از موتور در وسط خیابان ! ایشان همچنین در رشته اشتباه گرفتن خیابان با پیست و نیز جوگرفتگی به محض دیدن دو تا جنس مخالف نیز حائز نمرات لازم شده مجاز به ثبت نام در دانشگاه منگول دره نرسیده به چهار راه می باشند !!

نتیجه گیری اخلاقی : قبول شدن در کنکور کلا چیز خوبی است کور بشود آن چشمی که نتواند این موفقیتها را ببیند !

نتیجه گیری محبت آمیز ! : از همه قبول شدگان امسال وسالهای گذشته علی الخصوص اجناس مخالف ! به دلیل پاره ای حرفهای چیز ! آی لاو یو !!! ( ای خاک عالم ! ای ...........ذلیل ! ای ............مال !!)

نتیجه گیری مشاوره ای : برای گرفتن مشاوره وراهنمایی حتما به مقر ناصرین !! واقع در اونجا مراجعه کنید فقط مراقب باشید به شما رشته ( چسپیدن به هر چیزی ! ) و یا ( لوله شناسی خور ! ) را توصیه نکنند !!

نتیجه گیری کلی : بروید و درستان را بخوانید تا هم اسمتان را در وبلاگها بنویسند و هم ملت بهتان تبریک بگویند تا مثل ما گیر بی خود نداده هی به دانشجویان و دانشگاه و مدرسه وسایر اماکن فرهنگ پرور و فرهنگ ساز و کلا فرهنگ چیز گیر ندهید !!!


منبع : http://www.janahmani.blogfa.com/post-33.aspx


*** انعكاس اين مطلب لزوما نشان از تاييد محتواي آن توسط ما نميباشد
#2
فقط پمپ بنزین شناختم !!!! بقیه نشناختم !!!

شما میشناسید؟

در ضمن چرا پمپ بنزین باید عمدا این کارو بکنه؟
من که فکر نکنم اینجوری باشه،یکی از دلایلش اینه که خانواده صاحب هم از اون استفاده میکنن،کی میخواد که موتور و ماشینش خراب بشه؟؟؟؟؟؟

د
#3
پمپ بنزین که خرابه نمیخواد طرفداری کنی تازه فقط جناح نیست کوخرد و لنگه هم همینطوره? :laugh: :laugh:
#4
باشه!!

میشه منظورشون از بقیه کیان ؟ رو برام پیغام خصوصی بزنین؟(به کسی نمیگم!!!!!!!)
#5
نقل قول:میشه منظورشون از بقیه کیان ؟ رو برام پیغام خصوصی بزنین؟(به کسی نمیگم!!!!!!!)

برا من هم پيغام خصوصي كن وقتي فهميدي :great:


نقل قول:در ضمن چرا پمپ بنزین باید عمدا این کارو بکنه؟
من که فکر نکنم اینجوری باشه،یکی از دلایلش اینه که خانواده صاحب هم از اون استفاده میکنن،کی میخواد که موتور و ماشینش خراب بشه؟؟؟؟؟؟

از بس پارتي پمپ بنزين اينجا كلفته ميترسيم چيزي بگيم ترورمون كنند :'( :'(
#6
کی پارتیه؟؟
فقط عکس بده، جنازه تحویل بگیر
کسی جلوم نیاد الان که لهش میکنما :banghead: :violent-smiley-007: :040:
#7
فقط پمپ بنزین جناح و بس
خیلی ابادن
همیشه پمپ هاش خرابه
گاهی گازوئل نداره
چند شب پیش حدود یک ساعت ونیم تو صف بنزین بودم چرا ؟
با اون پمپ های قدیمی له شده و یکیش خراب
یکی دیگه که سالم بود هم به بشکه میریختن
من از ساعت یازده شب تا دوازده و ربع اونجا بودم
یه پیمانکار میگفت
من روزی ماشین الات (اونایی که با گازوئیل کار میکنن ) اجار میکنم و اجارشون هم زیاده وقتی میان جناح جناب اقای پیپ بنزین گازوئل نداره
بهترین پمپ بنزین جهانه
حتی کوخرد هم پمپ بنزینش از ما بهتره
#8
نقل قول:از بس پارتي پمپ بنزين اينجا كلفته ميترسيم چيزي بگيم ترورمون كنند
تو که خیلی شجاعتر از این حرف ها بودی? ;D
نقل قول:من از ساعت یازده شب تا دوازده و ربع اونجا بودم
یه پیمانکار میگفت
من روزی ماشین الات (اونایی که با گازوئیل کار میکنن ) اجار میکنم و اجارشون هم زیاده وقتی میان جناح جناب اقای پیپ بنزین گازوئل نداره
بهترین پمپ بنزین جهانه
Smile
#9
نقل قول:تو که خیلی شجاعتر از این حرف ها بودی? ;D


فعلا موتورم خراب نشده كه بيام دادو بيداد كنم? Wink


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان