رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با همه ادعاها در حالي كه در شهاب و شيبكوه مراكز آموزش و پرورش است در جناح نيست
#1
گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، گروه مشاوره این اداره کل جهت راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته صحیح داوطلبین مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری 89 اقدام به ایجاد 17 پایگاه انتخاب رشته در مرکز مشاوره اداره کل، ناحیه یک و دو، مناطق قشم و شهاب- میناب و سندرک- حاجی آباد- رودان- جاسک- پارسیان- بندرلنگه- بستک- سیریک- فین- بندرخمیر- رودخانه و شیبکوه نموده است. داوطلبین مجاز به انتخاب رشته به محض دریافت دفترچه شماره 2 که از طریق پست توزیع می گردد به پایگاه انتخاب رشته مورد نظر خود مراجعه و اقدام به انتخاب رشته نمایند.


گفتنی است انتخاب رشته از تاریخ 12/5/89 لغایت 18/5/89 می باشد و زمان ثبت اطلاعات در سایت سنجش 16 و 17 و 18 مرداد می باشد.**در حالي كه در بخش كوچكي مثل شهاب شهرستان قشم يا شيبكوه شهرستان لنگه ادارات آموزش و پرورش داير است چرا جناح همچنان از اين مزيت محروم است ؟

هميشه ميگفتند كه نمايندگي جناح در حال حاضر تنها نامه ها و بخشنامه ها را ارسال يا منتشر ميكند . الان بنظرم همين ثابت ميشود . چرا با اين همه ادعا نتوانيم يك اداره آموزش و پرورش راه بيندازيم ؟

همين اطلاعيه ها و بخش نامه ها را كه ميبينيم يا ميخواهيم در كنكور يا جايي ديگر ثبت نام كنيم تنها نام جناح نيست در حالي كه شهاب و شيبكوه و سندرك به چشم ميخورد دلمان ميسوزد .

ناصر عزيز ما مجدانه پيگير باش . شوراي محترم شهر . شهردار و بخشدار . پيگير باشيد كه اينطور خوب نيست . ما پتانسيل مان قطعا بهتر از مناطق نامبرده است
#2
کاملا حرف خوب و به جایی زدی Confusedign0098:
مسئولین باید بیان تو این سایت عضو بشن وپاسخگو سوالات و انتقادات مردم باشن و به پیشنهادات مردم گوش بدن
#3
فرض کن من نماینده مسئولین
شدن یا نشدن مسئله این است :laugh: :laugh:
بذارین یه چیزی رو براتون رو کنم
طبق شنیده ها در سال 86 یک بار قرار بود اینجا اداره بشه تا پیش وزیر رفتن قولش را گرفتن فرداش وزیر عوض شد این دفعه مثل اینکه ناصر وزیر رو دیده ( شنیدن کی بود مانند دیدن ) وزیر سر جاش است که هیچ گفته بقیش با آقای جباری است آقای جباری هم قول دادن اینجا اداره بشه دعا کنید قولشون قول باشه
همین پایگاهها هم فکر کنم حق جناح است بهتره نمایندگی پیگیری کنه حداقل یه روز تو جناح باشه
#4
نقل قول:گفته بقیش با آقای جباری است آقای جباری هم قول دادن اینجا اداره بشه دعا کنید قولشون قول باشه
خب ، تا کجا پیش رفته؟
#5
بنام خدا
سلام وخسته نباشید.اگر آقای جباری قول داده قولش قول است همین پایگاه به زودی به اداره تبدیل می شود
#6
نقل قول:بنام خدا
سلام وخسته نباشید.اگر آقای جباری قول داده قولش قول است همین پایگاه به زودی به اداره تبدیل می شود

انشاالله


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان