رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسپرسکی روی پلتفرم‌های چندهسته‌ای
#1
http://edris88.persiangig.com/image/asre...amonte.png
به گزارش روابط عمومی کسپرسکی در ایران، سازمان eNsemble™ Multi-Core Alliance بنیادی است که ارتباط همه سازندگان اصلی سخت‌افزار و تجهیزات شبکه و همچنین سازندگان پردازنده‌ها و سکوهای چندهسته‌ای را با تهیه کنندگان نرم‌افزار به منظور رسیدن به حداکثر کارایی فراهم می آورد.

در همین رابطه، پتر مرکولوف، قائم مقام بخش تجاری گروه های فناوری در آزمایشگاه کسپرسکی می‌گوید: ما حقیقتا مفتخر به عضویت در eNsemble™ Multi-Core Alliance هستیم و به منافع حاصل از این همکاری نگاه می کنیم.
وی می افزاید: محصولات شرکت ما به طور کامل از پردازش چند سطحی که پردازنده های جدید ارائه می کنند، پشتیبانی می کند و در نتیجه طبیعی است که بخواهیم در سازمان eNsemble™ Multi-Core Alliance عضو باشیم. همچنین فناوری انحصاری ضدهرزنامه ما هم که در دنیا بی نظیر است، مبتنی بر چنین روش هایی است.

مرکولوف تاکید می کند شرکت NetLogic Microsystems از سال ۲۰۰۷ در همین زمینه با ما همکاری می کند و امیدواریم که همکاری سایر شرکت های عضو Alliance را نیز داشته باشیم.

بهروز عبدی، قائم مقام اجرایی و مدیرعامل شرکت NetLogic Microsystems که یکی از اعضای بنیانگذار سازمان eNsemble™ Multi-Core Alliance نیزهست می گوید: خوشحالیم که آزمایشگاه کسپرسکی به ما پیوسته است. پیچیدگی های سرورها، اینترنت، کامپیوترها و شبکه ها باعث شده است که ما هم با تهدیدات پیچیده تری روبرو شویم. در نتیجه وجود ضدبدافزاری مانند کسپرسکی که بتواند سیستم های پیشرفته ای مانند چندهسته ای ها را از تهدیدات روزافزون محافظت کند، ضروری است.

وی می افزاید: به عنوان یکی از بنیانگذاران این سازمان، ما مدل برنامه نویسی خاصی برای شرکت هایی که در زمینه پردازش چندهسته ای فعالیت می کنند را ایجاد کرده ایم که منجر به دسترسی هرچه بهتر به منابع سیستمی و ارتباط نزدیک تر نرم افزارهای شبکه ای و پردازنده های چندهسته ای XLR و XLS و XLP می گردد.

عبدی تصریح می کند که: این مدل باعث افزایش کارایی کد نرم افزارها و بهبود کارایی کل سیستم می گردد و در مجموع نرم افزارها برای نسل بعدی شبکه ها که مبتنی بر پردازنده های چند هسته ای- چند سطحی هستند، آماده گردند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازمان eNsemble™ Multi-Core Alliance می توانند به نشانی http://www.eNsembleAlliance.org مراجعه نمايند.


منبع: ایتنا


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان