رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات چند روز اخیر سایت
#1
ابتدا باید از همه کاربران به خاطر این مشکلات عذر خواهی کنم و دلایلی هم داشت که گفتم بگویم بهتر است:
اولا مشکل خاصی نبود و مدت دامین ( آدرس سایت ) تمام شده بود و معمولا تا دو ماه پس از این مدت آدرس منقضی می شود که اینبار سریعا راس تاریخ مقرر تمام شده بود. و ما نیز بلافاصله و به یک روز هم نکشید که آن را تمدید کردیم ولی مدتی برای تایید و تمدید دامین با توجه به تعطیل بودن روز جمعه زمان برد و همچنین برای ست شدن دی ان اس ها فرصت لازم بود و علاوه بر آن به خاطر تعطیلی های پی در پی چند روز اخیر کارها به کندی پیش می رفت.
دوما سایت در یکی دو روزه تمدید شده بود و کاملا آماده استفاده ، اما به خاطر کش آی اس پی های مناطق مختلف از جمله جناح سایت امروز قابل دسترس شده است در صورتی که باید زودتر از این ها برای ما بالا می آمد که این کاملا به خاطر کش آی اس پی بوده که خوشبختانه این مشکل نیز مرتفع شده است و اکنون کاملا فعال می باشد. قابل ذکر است در اطلاعات سایت هیچ خللی وارد نشده و تمام مشکلات مربوط به آدرس سایت بوده است.
باز هم به خاطر این تاخیر از شما پوزش می طلبیم.
#2
من از سرعت بي نظيرت تشكر ميكنم? ???

اول گفتي :
نقل قول:به خاطر این مشکلات عذر خواهی کنم

بعدا گفتي كه

نقل قول:گفتم بگويم بهتر است


دوم گفتي :
نقل قول:اولا مشکل خاصی نبود

سوم گفتي :

نقل قول:تمام مشکلات مربوط به آدرس سایت بوده است.

اگه مشكلي بوده كه نبوده اگه بوده بوده كه نبوده بوده و از نبودش مشكلاتي بوده و بودنش باعث مشكلاتي نبوده? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( ???
#3
نقل قول:من از سرعت بي نظيرت تشكر ميكنم?
گفتم که به خاطر کش آی اس پی بوده.
نقل قول:اگه مشكلي بوده كه نبوده اگه بوده بوده كه نبوده بوده و از نبودش مشكلاتي بوده و بودنش باعث مشكلاتي نبوده? ? ? ? ? ? ? ?
خودت فهمیدی چی گفتی؟؟؟؟? Big Grin


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان