رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک گزارش از چهارمین جلسه ی شورا و شهردار با مردم و حواشی آن + گزارش تصویری
#1
به گزارش جناح آنلاین چهارمین جلسه ی شورا و شهردار با مردم با در مسجد جامع جناح برگزار شد.شورای دوره ی چهارم شهر جناح و شهردار، در رویه ای بسیار مفید و برخلاف شورا و شهردار دوره ی سابق به صورتی کاملا منظم و پیگیر? در حال برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با مردم هستند.


جلسه ی اخیر با حضور چهارنفر از اعضای شورا آقایان دکتر درخشنده، مربوطی، مدنی و رضایی و با حضور آقای قادری شهردار آغاز شد و با سوالات مختلف حضار درباره ی مسائل شهر جناح ادامه یافت.

در سخنان ابتدایی هرکدام از اعضای شورای شهر و شهردار، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع، پاسخگویی را وظیفه? ی مسئولین و موکلین مردم دانستند و از حضور مردم تشکر کردند.

در ادامه ی جلسه سوالاتی که به تناسب موقعیت و وظایف هریک از مسئولین حاضر، از آنان پرسیده شده بود، توسط ایشان پاسخ داده شد.


راه خور، مسائل عمرانی شهر جناح، وضعیت منطقه و سوالات مربوط به برخی از اعضا شورا و شهردار از جمله ی بحث های مطرح شده در جلسه بود.


اگرچه حضور اندک مردم در این جلسات می تواند مورد انتقاد قرار بگیرد اما برگزاری منظم این جلسات و عمل به وظیفه ی سنگین پاسخگویی، درحالیکه قبلا به هر دلیلی شاهد آن نبوده اییم، جای تشکر و قدردانی دارد.


قابل ذکر است این جلسه با برخی حواشی نیز مواجه بود:

- در میان پرسش های جمع از مسئولین حاضر، یک کاغذ خاص با یک لحن، مضمون و محتوای تکراری، خطاب به برخی از اعضای شورا و شهردار نوشته شده بود که علاوه بر ناراحتی جمع حاضر، موجب اعتراض شهردار گشت و وی در اعتراض به این حرکت توهین آمیز، جلسه را ترک گفت.

- در میانه ی جلسه و در حین سخنان آقای رضایی، یکی از شهروندان جناحی در اعتراض به ایشان شروع به فریاد کرد که تلاش های رئیس شورا و شهردار نیز در آرام کردن وی، موثر واقع نشد.

- پس از ترک جلسه توسط آقای قادری شهردار جناح، برخی از حاضرین در حمایت از ایشان جلسه را ترک گفتند.

- حضور کمرنگ آقای مهندس عبداللهی در جلسات قبل، با غیبت در این جلسه همراه شد.

- سوالات تکراری و جهت داری که موجب اعتراض آقای قادری شد، با قید "ازطرف جمعی از جوانان شهر جناح" تحویل مسئولین حاضر شده بود که شهردار در جمله ایی گفت: اگر جوانان جناح در این سطح سواد، درک معنی و مفهوم و انصاف قرار دارند، که برویم و به حالشان گریه کنیم!!

- آقای قاردی در ادامه گفت: بسیاری از رذائل، آدمی را منحرف میسازد اما بی انصافی، آدمی را از دایره ی انسانیت خارج می کند..

- برخی اعضای ادوار شورای شهر جناح ازجمله ابراهیم قادری رئیس اسبق شورای شهر نیز در جلسه حاضر بودند که در اواسط جلسه، محل را ترک کردند.
تریبونی نیز جهت سوالات شفاهی در محل قرار داشت اما هیچ سوال شفاهی در این جمع مطرح نشد و همه ی حاضرین ترجیح دادند سوالات خود را به صورت کتبی مطرح کنند.
**** توجه: تصاویر مربوطه بزودی در همین مطلب قرار داده خواهدشد..
 سپاس شده توسط javdaneh ، cr7 ، armena ، mohammad_p ، janahi57 ، vahid ، hajar ، محمد جویبار
#2
تصویر کی اضافه خواهد شد؟
#3
گزارش سایت شورای اسلامی شهر جناح از?چهارمین نشست شورای دوره چهارم وشهرداربا مردم

پنج شنبه شب ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۳ بعداز نماز عشاءچهارمین جلسه نشست شورا وشهردار با مردم در مسجد جامع شهر جناح برگزارشد.

به دلیل تأخیرتعدادی از اعضا جلسه با قدری تأخیر شروع شد.ابتدا آقای دکتردرخشنده رئیس شورا پشت تریبون قرارگرفتندورئوس برنامه را اعلام کردند:۱- قرائت آیاتی چنداز کلام الله مجید۲- سخنرانی رئیس شورا۳-سخنرانی شهردار۴- سخنان هرکدام از اعضای شورا که تمایل داشته باشند۵-پرسش وپاسخ بعداز قرائت دل نشین آقای بهرام فولادچنگ،دکتردرخشنده سخنان خود را آغازکرد.متن سخنان ایشان درادامه ملاحظه خواهیدفرمود.

ایشان همچنین گزارش کارشورا را ارائه کردند و به مواردذیل اشاره نمودندوتوضیحاتی دادند:تشکیل جلسه با گروه اعزامی صدا وسیما وبخشداری ونصب دستگاه دیجیتال- همایش شورا وشهرداران-جلسه پیرامون دانشگاه آزاد-تشکیل شورای ورزش –جلسه با مدیرکل بنیادمسکن درموردبرگه واگذاری شهرک های۵۵هکتاری ومروارید-تقدیروتشکراز برگزارکنندگان نمایشگاه عکس حیات وحش –نمایشگاه صنایع غذایی-نمایشگاه عکس ،فیلم وپوسترپیش گیری ازابتلا به موادمخدر-جلسات مشترک شورا وشهردار-زمین جوانان وارسال لیست به بنیادمسکن هم کاری با آب وفاضلاب برای حل مشکل کم آبی وبی آبی شهروندان.

دراین جلسه آقایان قادری (شهردار)،دکتردرخشنده(رئیس شورا)ومحمدعقیل مدنی(نائب رئیس شورا،یوسف مربوطی ومهندس محمدعلی رضایی اعضای شورا حضورداشتندرئیس شورا درسخنان خودبیان کردندکه از انتقادات وپیشنهادات شما استقبال می کنیم وان شا الله به کارمی گیریم. بعدآقای عبدالرحیم قادری شهردارسخنان خودرا ایرادکردند.درمجموع تمامی اعضای شورا وشهردار از حضوردرمیان مردم ابرازخرسندی کردند.

جلسه به خوبی پیش می رفت اما به دنبال رسیدن سوالاتی با یک خط ویک لحن خاص خطاب به آقایان شهردارونایب رئیس شورا که با دیدمنصفانه وواقع بینانه به مسائل نگاه نشده بود.وهمچنین اعتراض نامناسب یکی از شهروندان که ابتدا به بیانات آقای رضایی اعتراض داشت جو جلسه قدری متشنج شد.رئیس شورا ایشان را دعوت به آرامش کرد اما متاسفانه با استقبال مواجه نشد.به دنبال آن آقای شهرداربه چند سوال پاسخ دادندودر ادامه اعلام کردندکه من برای آخرین باردرنشست شرکت کرده ام و دیگر در مسجدجامع هم سخنرانی نخواهم کرد.ایشان به نشانه اعتراض جلسه را ترک کردند.لحظاتی جلسه درحالت سکوت باقی مانداما درنهایت رئیس واعضاء شورا بنا به رعایت احترام حضاروبه دلیل وجودسوالات زیادی که هنوز مطرح نشده بودند جلسه را ادامه دادند.
البته سوالاتی که درموردشهرداری بودمطرح نشده باقی ماند. رئیس شورا نیز از لحن سوالات تکراری که با یک خط و عنوان جمعی از جوانان شهر جناح نوشته شده بودگله کردوگفت ای کاش از اول جلسه این سوالات را کنترل می کردیم.البته قبل از شروع جلسه پرسش و پاسخ رئیس شورا این تذکر راداده بودندوخواهش کرده بودندکه حتی المقدورسوالات به صورت شفاهی وپشت تریبون مطرح شودواگربه صورت کتبی هم نوشته می شود به صورت طوماریکی دو صفحه ای نباشدمختصرومفید.
سوالات پیرامون مسائل وموضوعات مختلف مطرح شده بود از قبیل :آسفالت کوچه وخیابان-اختلاف آقای مدنی ورضایی-عدم صدور مجوز برای زمین های ۵۵هکتاری وشهرک مروارید- سگ های ول گرد-استقرارادارات-جذب بودجه دولتی-پارک بانوان-انتقاداز مسئول فنی شهرداری-مزاحمت عروسی ها تا نصف شب –زمین جوانان-شهرک صنعتی-حریم پیاده رو –مبارزه با توزیع کنندگان موادمخدر-بدهکاری پیمانکارسابق شهرداری به افراد-لوله کشی گاز-پرپرنکردن درختان شهر –احداث بلوارخروجی-تشکر از برگزاری منظم نشست با مردم-حمایت از برقراری جو هم دلی ،وحدت و وفاق ملی.
 سپاس شده توسط vahid ، mohammad_p ، yousef_sh
#4
تعدادی از تصاویر جلسه:

1.
[عکس: j-shorajanah4%20%281%29.JPG]

2.
[عکس: j-shorajanah4%20%285%29.JPG]

3.
[عکس: j-shorajanah4%20%282%29.JPG]

4.
[عکس: j-shorajanah4%20%283%29.JPG]

5.
[عکس: j-shorajanah4%20%286%29.JPG]

6.
[عکس: j-shorajanah4%20%284%29.JPG]

7.
[عکس: j-shorajanah4%20%287%29.JPG]

8.
[عکس: j-shorajanah4%20%288%29.JPG]
 سپاس شده توسط mohammad_p ، armena ، vahid
#5
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و همچنین کاربران محترم
بعد از مدتی طولانی دوباره دلم هوس سیاست و حواشی حول اون و همچنین بگو مگو کرده
امیدوارم دوستان همکاری کنن تا یه چیزی از ته این گفته ها در بیاد و بشه بحثو داغش کرد
فکر کنم مدیرای گل هم زیاد بدشون نیاد اگه خط قرمزا رعایت بشه ولی خداییش تو این مدت اینقد حرف تو دلم مونده برا گفتن یه سری واقعیتا که که دیگه انکارش میشه گناه
وای وای دلم تنگ شده واسه یه جدل جانانه"خب از الان شروع یکی شما یکی من
:014:
:72:
#6
نقل قول:با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و همچنین کاربران محترم
بعد از مدتی طولانی دوباره دلم هوس سیاست و حواشی حول اون و همچنین بگو مگو کرده
امیدوارم دوستان همکاری کنن تا یه چیزی از ته این گفته ها در بیاد و بشه بحثو داغش کرد
فکر کنم مدیرای گل هم زیاد بدشون نیاد اگه خط قرمزا رعایت بشه ولی خداییش تو
این مدت اینقد حرف تو دلم مونده برا گفتن یه سری واقعیتا که که دیگه انکارش
میشه گناه
وای وای دلم تنگ شده واسه یه جدل جانانه"خب از الان شروع یکی شما یکی من
سلام محسوس جان، میگفتم همین روزاس ک بازیکن سیاسی سایت پیداش شه Smile خوشم میاد ک فقط تو این بحثایی : ) شورا و شهردار و شورا و شورا... Smile
من ک کلا نیستم ولی هرکی میاد بحث کنه حرمت ها رو نگه داره، همون خط قرمزا : ) جالب نیست هی با رنگ قرمز اخطار بدن و اصلاح کنن : ) زشته، درست نیست با نام مستعار بیاییم و هرچی دلمون میخواد بگیم : ) منظورم شخص خاصی نیستا کلا میگم...
و یه موردی هم ک رو مخه این ک تا یکی میاد نظر میده اونطرفی ( Smile ) میگه تو ک خود فلانی هستی Smile? با چنتا اکانت داری نظر میدی(خب چ ربطی دارهSmile از دو طرف میشه ب این قضیه نگاه کرد )? ولی خب جالبه : )
منو وارد بحث نکنیناا Wink
 سپاس شده توسط محسوس
#7
محسوس اومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا رحمی و دلمو بکت!!!;D
خوش اومدی....
آقا شروع کن...
 سپاس شده توسط محسوس


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان