رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین تساوی زردپوشان جناحی در لیگ برتر:گازال جناح1-1ملوان بندرعباس
#1
هفته پنجم رقابت های لیگ ممتاز هرمزگان،یک شنبه 93/08/25 با انجام هفت دیدار پیگیری شد و زردپوشان جناحی میهمان ملوان بندرعباس بودند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه گازال جناح،بازی راس ساعت،14:50 در ورزشگاه حدیش آغاز گردید.شاگردان جان جان که هفته قبل را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند با روحیه ای مضاعف به مصاف ملوان بندرعباس رفتند.محمد جمهوری و عبدالله احمدی از غایبان گازال در این دیدار بودند.

از همان اوایل مسابقه،تیم میهمان توپ و میدان را در اختیار گرفتند و با ایجاد موقعیت های مسلم گلزنی دروازه ملوان را تهدید کردند و یکی پس از دیگری به هدر میدادند.تا اینکه دقیقه 30 بازی و روی پاس کاری های متعدد بازیکنان گازال،نظام محمودی با شوتی زیبا و سرکش از پشت محوطه 18 قدم توپ را وارد دروازه ملوانی ها کرد تا اولین گل مسابقه را به ثمر برساند.

اما برتری گازالی تنها 10 دقیقه طول کشید و ملوان بر روی ضد حمله و با استفاذه از مهاجم آماده خود توانستند گل تساوی بازی را به ثمر برسانند تا نیمه اول با نتیجه1-1 به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم،بازی پایاپایی از دو تیم شاهد بودیم و شاگردان جان جان برخلاف نیمه اول نتوانستند بازی قابل قبولی را به نمایش بگذارند و دو تیم در نهایت با تقسیم امتیاز بازی را به پایان رساندند تا گازال جناح در یک بازی خارج از حانه بتواند با کسب یک امتیاز حدیش بندرعباس را ترک کند.

ترکیب:

بهروز مهربان-اسحاق دوحرف-عبدالله صحرامنش-عبدالرحمن واحدیان(راشد واحدیان)-منصور دوحرف-یحیی افسرده حال-محمد دوحرف-مهدی خرسند(توماج رحیمی)-نظام محمودی-جسن پورعلی-فرشید نگارانی(فرشاد قاسمی)

[عکس: 24-300x225.jpg]

[عکس: 32.jpg]

[عکس: 42.jpg]

[عکس: 53.jpg]

[عکس: 16.jpg]
 سپاس شده توسط mirror ، my janah of sale ، vahid ، mohammad_p ، janahi57


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان