رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازدیدمعاون وزیرراه ازمحورهای غرب هرمزگان/درخواست جباری برای تامین اعتبارراه خور
#1
مهندس میرشفیع معاون وزیر راه و شهرسازی به دعوت نماینده مردم غرب هرمزگان ضمن بازدید از راههای روستایی شهرستان بستک، سری به راههای روستایی شهرستان پارسیان و بندرلنگه زد و در جریان آخرین اقدامات عمرانی صورت گرفته در این منطقه و همین طور نیازهای هر سه شهرستان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار جنوب ایران مهندس میرشفیع معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه بازدید خود از محورهای مواصلاتی جنوب کشور، ظهر امروز به دعوت احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان وارد بستک شد و ضمن بازدید از راههای روستایی شهرستان بستک، سری به راههای روستایی شهرستان پارسیان و بندرلنگه زد و در جریان آخرین اقدامات عمرانی صورت گرفته در این منطقه و همین طور نیازهای هر سه شهرستان قرار گرفت.

[عکس: IMG-20140807-WA0001.jpg]

معاون وزیر راه پس از بازدید 6 ساعته از محورهای روستایی هر سه شهرستان غربی هرمزگان در نشستی با نماینده مردم این منطقه، معاونین اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بستک،‌ مسائل و موضوعات این منطقه را مورد جمع بندی قرار داد.

جباری در این نشست به اهمیت توجه به راههای روستایی غرب استان و چندین مکاتبه و پیگیری با وزیر راه و مسئولین معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری اشاره و خواستار تامین اعتبار کافی برای اجرای راه خور (جناح) که فاصله شهرستان بستک ( وبسیاری از شهرهای جنوب فارس)? تا دریا را به میزان قابل توجهی کاهش و امکان بهره مندی چندین روستا از راه مناسب را فراهم می کند،‌شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس همچنین با بیان اینکه در بودجه سال 92 و 93 ردیفی برای تکمیل مطالعات اجرای این طرح در نظرگرفته شده است،‌ خواستار تسریع در اجرایی شدن این پروژه شد.

در همین راستا مقرر شد تا در نشست مستقلی در وزارت راه و شهرسازی در تهران نحوه مشارکت خیرین راه ساز در اجرای این پروژه با محوریت نماینده مردم غرب استان مورد بررسی قرار گیرد تا کار ابعاد کار حالت اجرایی یافته و سریعتر این پروژه کلیدی در خدمت به توسعه غرب استان درآید.


مسئولین استانی نیز هر کدام با ارائه گزارشی از وضعیت راههای روستایی غرب هرمزگان، برنامه های پیش رو برای تکمیل پروژه‌ها را تشریح کردند.

بازدید از محور مهران - لمزان که به تازگی عملیات اجرایی آن آغاز شده نیز پایان بخش سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به غرب هرمزگان بود و وی برای بازدید از محورهای مرکز استان راهی بندرعباس شد تا به همراه منصور آرامی نماینده بندرعباس صبح 5 شنبه از چندین پروژه این منطقه نیز بازدید کند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان