رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رای اعتماد نمایندگان مجلس/جباری در ریاست کمیته حمل و نقل مجلس ابقا شد
#1
به گزارش خبرنگار جنوب ایران ، کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای انتخاب اعضای هیات رئیسه خود در سال سوم از دوره نهم تشکیل جلسه دادند که در کمیسیون عمران، منصور آرامی کاندیدای عضویت در هیات رئیسه آن بود.

براساس اخبار دریافتی آرامی با رای نمایندگان عضو کمیسیون عمران، به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب و در ترکیب هیات رئیسه آن قرار گرفت.

در این جلسه هاشمی به عنوان رئیس و رضایی و حسین زاده به عنوان نایب رئیس و احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان نیز به عنوان رئیس کمیته حمل و نقل مجلس انتخاب شد.

دو هفته قبل نیز محمد آشوری با رای نمایندگان ملت برای هفتمین سال پیاپی به عضویت هیات رئیسه مجلس درآمد.

این حجم از اعتماد به نمایندگان هرمزگان در خانه ملت در هیچ دوره ای از ادوار 9 گانه مجلس سابقه نداشته است.
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، yousef_sh ، mohammad_p
#2
انتخابی که برای مردم منفعتی نداشته باشد اصولا بی فایده است.قبلا هم ایشون رئیس بودن.ولی نه جاده ای و نه راهی و نه خبری از ترمیم جاده .میدونم چون حالا داریم به انتخابات نزدیک میشیم? از این خبرا میذارن.
#3
آقای جباری لطفا راه های ما را خراب نکن ساختنش پیشکش
#4
قاه قاه .چند دفهه رییس شده ؟ حالا رییس شده جاده درست میکنه؟اگه رییس راه? مجلس هست چرا جاده خور درست نمیکنه؟ چرا جاده هرنگ و دوراهی روکش نمی کنه؟راه لنگه پول گفت میاره و اسفالت میکنه ولی نکرده.خودت میدونی جباری که باید انجام بدی.ما هم می بینیم انجام نمیدی.
#5
راه خورم آرزوست !
#6
یه فیلمی تو واتساپ اومده بود جالب بود.10میلیاردم ارزوست.که اگه بیاد دیگه ارزویی برای کسی باقی نمیزاره.میگن امروز سالگردشه :laugh:
#7
اگه 16 میلیارد سه سال پیش که با پول الان میشه 40 میلیارد نیازی به آرزوی ده میلیارد نداشتی
آقا 16 میلیاردت نخواستیم خرابش نکن
#8
جباری و رضایی جفتشون مثل هم هستن قول میدن جلو انتخابات و عمل نمیکنن .
#9
ایول خانم اندی(شاید هم اقای اندی نمیدونم)قیاس ظریفی بود خوشمان امد.ولی فکر کنم قول رضایی خیلی محکم تره تا اون یارو جباری
#10
البته نکته ای که هست جباری نگفت من اگه پول نیارم فلان و بهمان یه قولی داد و رفت.ولی آقای رضایی در جمله تاکیدی شون از واژه (...) که واژه ای فوق تاکید هست استفاده کردن.


-------------
کنترل سایت : مغایرت با قوانین سایت. ویرایش شد.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان