رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال)آیا مهندس حاتمی با 200 میلیون تومان بدهی از جناح رفت؟!
#1
امروزها اکثر شهرها، شهردار خود را انتخاب کرده اند.ولی شهر جناح با رفتن دستپاک بدون شهردار ثابت مانده و مردم در انتظار نشسته اند ببینند چه کسی برای شهردار انتخاب می شود؟برخی ها براین باورند که یک بومی سرکار بیاید.برخی می گویند یک غیربومی توانا از بومی بهتر است.بعضی ها می گویند یک شهردار جوان و پرانرژی برای شهر می خواهیم و برخی دیگر می گویند به یک شهردار باتجربه نیاز داریم که راه و چاه بلد باشد.

از بین گزینه های بومی ، هنوز نام کسی به طور رسمی مطرح نشده ولی در گزینه های غیربومی از مهندس حاتمی شهردار سابق جناح سخن به میان امده است.ایشان نزدیک دو سال در جناح ، شهردار بود و در این مدت اعتماد برخی ها را بدست اورد و اعتماد برخی های دیگر نتوانست به دست بیاورد و بعضا مورد انتقاد بود.
انتقاداتی که از وی میشد از خرید مصالح موجود در جناح از شهرهای دیگر گرفته تا گران انجام دادن پروژه ها بود.همه اینها به یک طرف و بدهی های دوره وی هم در طرف دیگر.
حال سوالی که در ذهن مردم نقش بسته این است که آیا ایشان به نسبت پولی که در اختیار داشته اقدام به انجام پروژه ها میکرده یا نه؟؟ چراکه امروزها از بدهی 200 میلیون تومانی شهرداری در دوره آقای حاتمی سخن به میان آمده که بعدرفتن حاتمی از جناح،در دوره شهردار بعدی یعنی آقای دستپاک پرداخت شده است.

مطمئنا مسئولین و شورای دور چهارم که میخواهند دوباره وی را شهردار جناح کنند باید پاسخ دهند که این موضوع صحت دارد یا نه؟ این حق مردم جناح است که از کارامدی شخصی که گزینه شهرداریشان است آگاه شوند.چراکه انتقاد به دستپاک همواره این بود که درآمدزایی نمی کند و اگر این قضیه درست باشد شهردار قبلی نه تنها درآمدزایی نکرده که بدهی هم از خود به جای گذاشته است!!
 سپاس شده توسط vahid
#2
امیدوارم مدیران سایت این مطلب تیتر ببرند.شاید مسولان جوابی بدهند.قبلترها در بحث های شهرداری موضوعات کم اهمیت تر از این هم تیتر سایت میرفته مثل رای ندادن آقای مدنی به آقای دستپاک.پس بجاست این موضوع بازتاب بدید و واکنش مسولان ببینیم چیه.متشکرم
#3
کاربر محترم, این مطلب که شما میگید همان وقتی که توسط یکی از کاربران مطرح شد از روسای سابق و فعلی شورای شهر استعلامی صورت گرفت.

آقای احمدی طی پاسخی که ارسل کردند ضمن تایید موضوع 200 میلیون تومان رو تایید کردن ولی درمورد باقی مسائل هم ابراز بی اطلاعی شد.

آقای دکتر درخشنده جوابی در این مورد ندادند. مستقیما هم از ایشان درخواست شد که اگر لازم می بینید که پاسخی از طرف شما باشد, اعلام کنید ولی بالاخره تا الان اعلام نشده.

موضوع و جواب سوال مطلب شما توسط آقای احمدی رییس سابق شورا تایید شده لذا نیاز به ادامه این بحث و قاعدتا بردن مطلب به تیتر نیست چرا که سوال شما جواب داده شده . باتشکر


#4
از مطلب شما تشکر کردم چون سوالات و نقد منصفانه و محترمانه ای را نوشتید. البته چون سوالتان تکراری است و در لینک زیر پاسخ داده شده است، شاید آنقدر مورد توجه نباشد.

لینک پاسخ سوال شما : پاسخ : مصاحبه ی کوتاه با دکتر درخشنده: تعیین سرپرست شهرداری و مذاکره با مهندس حاتمی


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان