رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و نظرات پیرامون جلسه پرسش و پاسخ جوانان با شهردار و شورا
#1
این تاپیک محل نظرات و بحث های مربوط به جلسه پرسش و پاسخ جوانان با شهردار و شورا که گزارش کوتاهی از آن در مطلب "جلسه پرسش و پاسخ جوانان با شهردار و شورا + تصاویر" آمده است، می باشد.

لطفا از طرح نظرات خود در دیگر تاپیک ها جدا خودداری کنید.
رعایت قوانین سایت الزامیست. در غیر این صورت ممکن است متن شما ویرایش یا حذف شود.
لطفا با ارسال گزارش متن های توهین آمیز و خلاف قوانین سایت را با کلیک روی "گزارش تخلف" و ارسال آن، با ما همکاری کنید.
 سپاس شده توسط mohammad_p
#2
قرار دادن فایل کامل صوتی این جلسه در سایت ایده خوبی است و ممکن است بنده یا دیگرانی فایل متنی آن را از روی همین فایل تهیه و در اختیار سایت قرار دهیم.
#3
به نظر بنده اول از اینکه جابه جایی محل از یه نظر خوب و ازیه نظر چون دیر اتفاق افتاده بود بد بود عده ای به خاطر وجود ثبت نام حضور پیدا نکرده بودند واعتقاد داشتند کار بی موردیه که واقعا هم مشخص شد بی مورد بود (حالا از اول تو سالن یا مسجد بود چه اشکالی داشت معلوم شد این یکی از ترفندهای فرار بود )نحوه برگزاری خوب بود ولی یه ذره مدیریت از دست مجری بیرون رفت ووقت به چند نفر بیشتر نرسید وآقای مجری هم خیلی برا ختم جلسه عجله میکردند چون خیلی از توجیه های آقای شهردار واحمدی جواب داشت که وقتی? به بقیه دوستان نرسید که حرفاشون رو بزنن.
#4
در واقع مشکلات بزرگی شهر که مردم گله مند بودند شهردار هیچ دفاعیه ای نداشتند در رابطه با پل اصلا پلی که خراب شد .که حالا به این روز افتاده ابتدا بی برنامگی شهردار وشورا بود که قبل از رسیدن بودجه شروع به تخریب کردند واز ابتدا نقشش مشکل داشت واین باز به شهرداری بر میگرده که حالا به این مشکل بر خوردیم که این باز به سو مدیریت شهردار وشورا بود که متاسفانه شهردار نیومد از این کاراش دفاع بکنه و فقط مشکل بودجه رو مطرح کردند
#5
در رابطه با زباله که آقای دکتر درخشنده گفتند که از دوره ایشان همچین مشکلی بود ومعلوم شد که شهرداری در واقع مقصر اصلی بود وباز سو مدیریت شهردار باعث شده بود که چند سال همچین مشکلی را نتونسته حل بکنه...در رابطه با نقشه زمین شهرک 16.5 هکتاری که آقای نائف فقیه اشاره کردند که باز آقای شهردار سعی در سفسطه داشتند که آقای فقیه نزاشتن شهردار از موضوع خارج بشه وباز سو مدیریت شهردار بود که نتونسته بود نظارت خوبی داشته باشه? که البته گفتند بلوار کشی در زمان بنده نبوده که آقای ویرایش با ذکر تاریخ مچ شهردار را گرفت...در رابطه با پسر آقای ویرایش هم که باهاش قرارداد بسته بود هم باز ضعف شهردار وشورا طبق قانون شهرداریها غیر قانونی از آب در آمد...در رابطه با خیابان پروین اعتصامی هم فقط توجیه کردند ونگفتند چرا اونجا در اولویت بود ... و درباره شهردار نمونه هم آقای چنگالخوش زیبا گفتند که شهرداری نمونه زمانی میتونه باشه که شهروند او رو نمونه بدونه? وهمچنین اقای شهردار که گفتند 400 میلیون به شهرداری جناح تخصیص داده شده و فقط 60 میلیون جذب شده اونجا میکروفون رو به بنده ندادن چون نیومدم صف صدر بشینم که بگم آقای شهردار چطور 400 میلیون به شهرداری تخصیص داده شده ولی شما نتونستین بیشتر از 60 تومن جذب کنین این ضعف شهردار نیست؟؟؟بقیه نظراتم را بعدادر ادامه مینویسم.ولی جالبتر از همه این بود که دو تا کار بزرگ شهرداری معلوم شد شعاری بیشتر نبود و آقای شهردار خواسته بودن بنام بزنن ...اون آقایونی که دفاع میکردن از شهردار تو اون تاپیک بیان و ازش دفاع بکنن
#6
شاید بد نباشد ابتدا اشاره ای به جوابیه یکی از گردانندگان این سایت درباره آخرین نوشته بنده قبل از جلسه شنبه گذشته داشته باشم. جوابیه ای که هر چه در نوشته خود گشتم نتوانستم علت بی ادب خوانده شدنم را در آن جوابیه بیابم! نمیدانم من معنای ادب را نشناخته ام یا ایشان مفهوم نقد را متوجه نیستند اما از آنجا که نه در آن متن و نه در هیچ نوشته و گفته دیگری قصد اهانت به دیگران را نداشته و ندارم، چنانچه ایشان یا هر کس دیگر خلاف این مدعا را از نوشته بنده برداشت کرده اند از این بابت از کلیه خوانندگان و مخصوصاً شخص ایشان پوزش میطلبم. سپاسگزار خواهم شد اگر مورد نقض ادب را به بنده گوشزد نمایند. ضمناً یادم نمی آید هرگز چنانکه فرموده اند دم از سواد زده و یا متن خود را شایسته به قول ایشان "به به و چه چه" دانسته باشم، نمیدانم چرا فکر کرده اند بنده چنین داعیه ای دارم!؟ من هم کاربری به سان سایر کاربرانم که به خود این حق را میدهم در حد توان اندیشه و قوت قلم خود به شرح و تحلیل مسائل پیرامون خود بپردازم، همین!
مطلب دیگری که ذکر آن را در این مقال ضروری میدانم، تقدیری است که از یکی دیگر از مسئولین این سایت یعنی آقای آبی باید کرد. شهامت پذیرش اشتباه ولو پس از اثبات آن مخصوصاً در حضور جمعی از مردم در کشور ما کمتر مرسوم بوده است. جوانی که با وجود غرور خاص این دوره سنی، با انتقاد از دست پاک در آن جلسه در واقع عملکرد خود را هم مورد نقد قرار میدهد شایسته تحسین است. برداشتن مطلب جنجال برانگیزی که کذب بودن آن پس از انتشار به نویسنده اش ثابت شده از سایت نیز میتواند به بازیابی اعتبار مطالب آتی دست کم شخص ایشان کمک کند. در این راستا چه بهتر می بود اگر نظرات کاربران در خصوص مطلب برداشته شده از سایت در یک پست جداگانه در دسترس عموم قرار میگرفت تا به شبهات دیگر دامن نزند.
ذکر موارد بالا را پیش از نوشته های آتی پیرامون جلسه شنبه گذشته شایسته دانستم.
#7
در جواب میانسال باید بگویم? به آن بهره برداری که شهردار از قضیه دو اقدام بزرگ می خواستند داشته باشد در کمال آرامش رسید و الان نوش دارویی پس از مرگ سهراب است.آری, اینکه آقای آبی به این موضوع پی برده است و مطلب را از سایت حذف کرده بسیار ستودنیست اما کافی نمی باشد.زیرا خبر کذبی که در سایت مطرح شده را باید با خبر صحیح جایگذین نمود یا بر آن اصلاحیه ای نگاشت تا شاید اذهان عمومی روشن شود.اگر به سایت بستک آن لاین سری بزنید به نقل از سایت جناح آن لاین مطلب را منتشر کرده و این در صورتیست که کج فهمی هایی در سطح منطقه صورت خواهد گرفت و به این علت است که فقط حذف یک موضوع کافی نمی باشد بلکه اقداماتی دیگر نیز ضروریست
 سپاس شده توسط میانسال
#8
كسي كه خواب باشد را اگر صدا كنيم بيدار مي شود اما هستند كسانيكه خود را به خواب زده اند و با هيچ صدايي بيدار نمي شوند.
مدت زماني بود كه پيرامون امورات شهرمان از اين طرف و آن طرف سخناني مي شنيدم. همچنين چند روزي است كه سايت جناح آنلاين را رصد مي نمودم و نظرات كاربران را دنبال مي كردم ولي حقيقتا نمي توانستم تشخيص دهم كه حق با كيست تا اينكه متوجه شدم كه شهردار و شوراي شهر قصد برگزاري جلسه پرسش و پاسخ دارند لذا عزم نمودم تا از نزديك سخنان طرفين را شنيده و به عنوان يك حكم و داور قضاوت كرده و وجدانم را آرام نمايم. كه شب موعود فرا رسيد. مكان مناسبي بود . هماهنگي ها خوب به نظر مي آمد با تمام وجود بحث ها را دنبال كرده و يادداشت برداري نمودم. سخن و سوال تمام شهروندان و مسئولين را زير ذره بين بردم با توجه به اينكه اينجانب در بحث هاي مطرح شده تا حدي تجربه داشتم و با مسائل و مشكلات مشابه در جاهاي ديگر آشنا بودم چندين شاخص براي ارزيابي انتخاب نمودم و پس از بررسي موضوعات و سبك و سنگين كردن آنها تازه متوجه شدم كه چه كارهاي بزرگي در اين مدت صورت گرفته كه من از آنان بي خبر بودم.
حقيقتا سوال تعدادي از شهروندان براي من بي علت و بي ربط بود كه ربطي به جلسه پرسش و پاسخ نداشت زيرا اين جلسه براي روشن شدن عملكرد مسئولين و ارائه راهكارهاي مناسب از طريق همفكري و هكاري بود نه براي مچ گيري و بيان نظرات شخصي كه هيچ مشكلي را كه حل نميكند هيچ، بلكه بعنوان يك ماده چركين جامعه را نيز خراب مي كند خلاصه خارج از اين بحث سوالاتي كه مطرح مي شدو پاسخ هايي كه مسئولين خصوصا شهردار مي دادند بسيار براي من جالب و تا حد زيادي قانع كننده بود. توضيح اينكه با توجه به اينكه جامعه و كشور ما در تنگا به سر مي برد و با وجود تورم و گراني و نبود بودجه دولتي بسياري از كارها و پروژه هاي دولتي متوقف و نيمه تمام مانده است اما شهردار بعنوان يك مدير با تدبيري كه داشتند به خوبي با وجودذ بودجه كمي كه در اختيار داشتند انصافا كارهاي بزرگي انجام داده بودند.
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، علی جناحی
#9
متاسفم برای شخصی که خود رو دکتر نامیده و بازیچه دست چند تا بچه شده همون بهتر که از شورایی استعفا داد چون این آقا حق خودش رو هم نمیتونه بگیره با این شخصیت متزلزل و سوالاتی که میپرسیدن طرز فکرش هم نشون داد و اون یه ذره شخصیتی که داشت هم از دست داد
 سپاس شده توسط علی جناحی
#10
(۱۳ام فروردین ۱۳۹۲، ۲۲:۱۸)محسوس link نوشته: به نظر بنده اول از اینکه جابه جایی محل از یه نظر خوب و ازیه نظر چون دیر اتفاق افتاده بود بد بود عده ای به خاطر وجود ثبت نام حضور پیدا نکرده بودند واعتقاد داشتند کار بی موردیه که واقعا هم مشخص شد بی مورد بود (حالا از اول تو سالن یا مسجد بود چه اشکالی داشت معلوم شد این یکی از ترفندهای فرار بود )نحوه برگزاری خوب بود ولی یه ذره مدیریت از دست مجری بیرون رفت ووقت به چند نفر بیشتر نرسید وآقای مجری هم خیلی برا ختم جلسه عجله میکردند چون خیلی از توجیه های آقای شهردار واحمدی جواب داشت که وقتی? به بقیه دوستان نرسید که حرفاشون رو بزنن.


برادر وقت شناس زمانيكه توسط مجري پرسيده شد كسي سوالي ندارد، خواب تشريف داشتيد!!!!!!!!!! كه سوالتون را بپرسيد؟
آقاي پرمدعايي كه ابتداي جلسه چند سوال پرسيد در انتها مجددا ميكروفون به وي داده شد كه باقيمانده سوالاتشان را بپرسند امام ايشان از گرفتن ميكروفون امتناع نمودند( گويا با جواب ها متقاعد شده بودند).
به نظر شما 3.5 ساعت زمان براي يك جلسه پرسش و پاسخ كه بيش از 10 سوال در بر نداشت كافي نيست؟
بنظرم باطري ساعت شما شما را در جلسه ياري نكردند كه وقت از دستتان در رفت....
البته حق با شما هم هست زيرا سوالات درخشان دكتر درخشنده مجال صحبت كردن را از شما گرفت.
 سپاس شده توسط علی جناحی


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان