رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرارداد ننگین واگذاری شهرک مرواید و افسوس جوان بی سرپناه
#11
به نظر بنده پول زمین شهرک هیچ گاه نمی توانست راه خور را تمام کند
اگر شما اندکی حساب سر انگشتی کنید باز نمی توانید ان را منطقی خوانده که با پول زمین شهرک بتوان راه خوری که حدود 35 کیلومتر یا بیشتر و ان هم با گردنه های زیاد راه را تمام کرد
به نظر من این قدر که هم راه باز شده خیلی خوبه . به نظر بنده این مطالب خراب کردن مخالف نظران? نویسندگان در اذهان عموم است .
حالا هم که نماینده محترم قول دادند که راه خور را در 91 اجرا? کنند و تا حدودی غم راه خور? نخواهیم خورد چون برادر عزیزمون رفتن و 16 میلیارد تومان را گرفته اند . و به همین سادگی
#12
نقل قول:ناسلامتی شما با این ادبیات چاله میدونی نام هیئت مدیره سایت را یدک! میکشید . شما که اینقدر ترتر مینمایید لطفا روشن کنید این سودی بس عجیب تقریبا چقدر است? چطور این شرکت بالا کشید ؟!
نقل قول:اقای کدخدا همه میدونن شما هم جزو هیئت مدیره هستین و مطمئنا شما خودتون هم از این آگاهی اطلاع دارین پس منظورتون از اینطور جواب ها چیه؟
اگه میخواین سایت رو اینجوری اداره کنین همون بهتر بود خودشون دوتا بودن که،شما به عنوان یه عضو از هیئت مدیره اینجوری باید جوابگو باشین؟

تذکر: اعضای مدیران سایت تنها اسامیست که در تاپیک "تغییر مدیریت فردی سایت به مدیریت جمعی / معرفی اعضای هیئت مدیره سایت جناح آنلاین" ذکر شده است. و هر مطلبی به غیر از اسامی ذکر شده در تاپیک مذکور به هیئت مدیره سایت ارتباطی ندارد.
#13
اقای مدنی بخاط اینکه میدانست با پول شهرک هیچ وقت راه خور درست نمیشود میگفت نفروشید و برای جوانان باشه واز اینطرف دولت هم بودجه ای نمیدهد... حضرات مخالفت کردن بعد گفت خب پس دستگاه بخرید تمام کارها را با آن دستگاهها انجام بدید تا هر چی شد بعد دوباره دستگاهها را بفروشید و دوباره خرج راه بکنید باز قبول نکردند :93: :clap: :clap: :clap:
#14
رضایی آن روزها مدنی را دشمن خود فرض میکرد و این ذهنیت را ترویج میکرد ولی الان اگر اندکی تامل بکند میداند که بزرگتریت دوست و خیرخواه او در ان روزها همین شیخ عقیل مدنی بود... مدنی آن روز پیشنهاد داد دستگاه بخرید ولی فکر میکردند او نمیفهمد ... به پیشنهاد مدنی عمل نکردند الان نه راه را داریم و نه زمینها را و نه ....
#15
دوستان.اینقدر زمین زمین نکنید لطفا.همین شورایی که بهش میبالید همون زمان مقدار زیادی از زمین های شهرک را از چنگ صاحبانش درآوورد.اگه اینطور نبود نصف زمین های الان هم نبود.
پس ننگ ، زمین از صاحبان اصلی بلعیدنه و نه زمین فروختن و خرج راه کردن - -- - حالا هی زمینمون زمینمون کنید.? Confusedmiley_confused1:
#16
مشکل رضایی اینه که حرف کسی رو قبول نمیکنه و اگه حرفی زد زیادی بر ان مقاومت میکنه!
#17
رضایی به دلیل اختلافات و جنجال های که در شورای دوم به وجود اومده بود از انتخابات شورا بعدی 85 کنار کشید و فقط اون 4 سال? درگیری ها و مقاومت ها زیاد بود چون هر یک از دو جناح مخالف فکر میکردن که طرز تفکر خودشان درستتر است? . مثل همین نرخ توضیع زمین های شهرک جناح مدنی بر این باور بود که باید زمین ها را با قیمت بالاتری به فروش برسانند تا سود بیشتری حاصل شود اما جناح رضایی بر این باور بود که زمین ها با نرخ پایین تری به فروش برسد تا اکثریت توان خرید آن را داشته باشند


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان