رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر ما همه با هم برابرند، اما بعضی ها برابرتر!
برادر/خواهر تلیت
تو رو به هر کی میپرستی نگو ده..
حالا چند ساله که شهر شدیم
با تشکر.
سلام وحیدعزیزمردیمو واضحترننوشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
(۲۳ام اسفند ۱۳۹۰، ۸:۲۰)pak link نوشته: سلام وحیدعزیزمردیمو واضحترننوشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
به نظر من و بقیه دوستان که واضحه. شما اگه نظرات رو بخونید به منظوری که داشتم پی خواهید برد، البته این را هم بگویم که "برداشت آزاد" است.
پس اگر برایتان مبهم هست باز خود جای سوالیست که بروید و جوابش را پیدا کنید. پاسخ سوال پیش ما نیست!
اقا Armena درود بر شما. ده نوشتم چون اسم شهر داریم و هنوز با بیل و کلنگ افتادیم به جون هم(کنایه).? ادعا های بی جا ما رو به جایی نرسونده که باعث خیلی از پسرفت هامون هم شده. ولی باشه اگه خیلی بده می نویسم? و میگم و می خونم شهر اما باورش........
 سپاس شده توسط vahid
اقا وحید اغراق نکنید برادر من . کمی از ضعف ها و هزاران هزار بد که داریم اندکی ان را توصیف کنید .
(۱۶ام فروردین ۱۳۹۱، ۲۱:۳۵)فرشید link نوشته: اقا وحید اغراق نکنید برادر من . کمی از ضعف ها و هزاران هزار بد که داریم اندکی ان را توصیف کنید .
منظورتان از هزاران هزار بد نگرفتم. یکم واضح تر بنویسید. از طرفی نوشته های من رو اغراق آمیز میدونید بعد در ادامه میگید هزاران هزار بد؟!
خلاصه ما نفهمدیدیم بنویسیم یا ننویسیم ؟? Smile

اما به نظر من برای بعضی از همشهریان کاملا صدق میکند و اغراقی در کار نیست. اتفاقا مصلحتا کلی هم از خیلی چیزها کوتاه آمده ام که زیاد حساسیتی نداشته باشد.
ولی کلا اگر یکی از مواردی که اسم بردم رو شما در شهر حس نمیکنید، بفرمائید.
موفق باشی
حالا نميتونم بگم منظورم رو كه? كجاشما اغراق كردين يا چيز هاي بد رو!چون بعضي همشريان مثلا جناح پرست يقمو ميگيرن و چرا اين طور نوشتي .

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان