رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جباری: اخذ توافقات لازم برای ایجاد شعبه دانشگاه دولتی در بستک
#1
احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: با توافقات صورت گرفته با وزارت علوم و دانشگاه هرمزگان، قرار است شعبه ای از دانشگاه هرمزگان در بستک راه اندازی شود.

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: با توافقات صورت گرفته با وزارت علوم و دانشگاه هرمزگان، قرار است شعبه ای از دانشگاه هرمزگان در بستک راه اندازی شود.

وی افزود: وزیر علوم تاکید ویژه ای بر توسعه ظرفیت های علمی هر منطقه بخصوص استان هرمزگان دارد و با توجه به موقعیت شهرستان بستک و انبوه جوانان مستعد مناطق غربی هرمزگان، طی دیداری که با ایشان داشتم بنا شد تا زمینه های لازم برای استقرار واحدی از دانشگاه هرمزگان در قالب یک دانشکده و یا واحد علمی در شهرستان بستک فراهم شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: در جلساتی با ریاست دانشگاه هرمزگان نحوه تحقق این مطالبه مردم غرب هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

جباری راه اندازی دانشگاه پرستاری و فوریت های پزشکی بندرلنگه را از جمله دیگر پیگیری های صورت گرفته در طول سالهای اخیر عنوان کرد که به ثمر رسیده و اکنون جذب دانشجو نیز صورت گرفته و امکان تامین نیروی توانمندی برای توسعه واحدهای بیمارستانی و درمانی را فراهم آورده است.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان از رایزنی ها با وزیر بهداشت و درمان به منظور بهره برداری بیمارستان بستک در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: تاکید داریم که تجهیزات اختصاص یافته به بیمارستان بستک هر چه سریعتر تامین و در بیمارستان نصب شود تا بلافاصله بعد از افتتاح رسمی آن، امکان ارائه مستمر خدمات به مردم مناطق غربی استان فراهم شود
 سپاس شده توسط yousef_sh


پیام‌های این موضوع
جباری: اخذ توافقات لازم برای ایجاد شعبه دانشگاه دولتی در بستک - توسط شعبه دانشگاه دولتی - ۲۹ام خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۵

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان