رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال)آیا مهندس حاتمی با 200 میلیون تومان بدهی از جناح رفت؟!
#1
امروزها اکثر شهرها، شهردار خود را انتخاب کرده اند.ولی شهر جناح با رفتن دستپاک بدون شهردار ثابت مانده و مردم در انتظار نشسته اند ببینند چه کسی برای شهردار انتخاب می شود؟برخی ها براین باورند که یک بومی سرکار بیاید.برخی می گویند یک غیربومی توانا از بومی بهتر است.بعضی ها می گویند یک شهردار جوان و پرانرژی برای شهر می خواهیم و برخی دیگر می گویند به یک شهردار باتجربه نیاز داریم که راه و چاه بلد باشد.

از بین گزینه های بومی ، هنوز نام کسی به طور رسمی مطرح نشده ولی در گزینه های غیربومی از مهندس حاتمی شهردار سابق جناح سخن به میان امده است.ایشان نزدیک دو سال در جناح ، شهردار بود و در این مدت اعتماد برخی ها را بدست اورد و اعتماد برخی های دیگر نتوانست به دست بیاورد و بعضا مورد انتقاد بود.
انتقاداتی که از وی میشد از خرید مصالح موجود در جناح از شهرهای دیگر گرفته تا گران انجام دادن پروژه ها بود.همه اینها به یک طرف و بدهی های دوره وی هم در طرف دیگر.
حال سوالی که در ذهن مردم نقش بسته این است که آیا ایشان به نسبت پولی که در اختیار داشته اقدام به انجام پروژه ها میکرده یا نه؟؟ چراکه امروزها از بدهی 200 میلیون تومانی شهرداری در دوره آقای حاتمی سخن به میان آمده که بعدرفتن حاتمی از جناح،در دوره شهردار بعدی یعنی آقای دستپاک پرداخت شده است.

مطمئنا مسئولین و شورای دور چهارم که میخواهند دوباره وی را شهردار جناح کنند باید پاسخ دهند که این موضوع صحت دارد یا نه؟ این حق مردم جناح است که از کارامدی شخصی که گزینه شهرداریشان است آگاه شوند.چراکه انتقاد به دستپاک همواره این بود که درآمدزایی نمی کند و اگر این قضیه درست باشد شهردار قبلی نه تنها درآمدزایی نکرده که بدهی هم از خود به جای گذاشته است!!
 سپاس شده توسط vahid


پیام‌های این موضوع
یک سوال)آیا مهندس حاتمی با 200 میلیون تومان بدهی از جناح رفت؟! - توسط سوال - ۲۱ام مهر ۱۳۹۲، ۲۱:۰۶

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان