جناح آنلاین
فساد در جناح - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir/old)
+-- انجمن: گپ خودموني (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مشكلات جناح (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=18)
+--- موضوع: فساد در جناح (/showthread.php?tid=2443)فساد در جناح - janahe - ۲۶ام آذر ۱۳۹۳

اولین فسادی که در شهر جناح وجود دارد همین اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی است .درسته که بعضی از افراد که این مواد را می فروشند ...... هستند اما بیشتر این فساد ها از زیر سر ...... است که به جناح امده اند و ساکن شده اند که جناح را به فساد کشیده است و به غیر از این مواد کارهای زشت تری نیز انجام می دهند. اما مسئولین شهر بجای برخورد از انها حمایت نیز می کنند و به انها زمین نیز می دهند .زمینی که حق جوانان جناحی است دارن به غریبه می دهند.کم نیستند از اینگونه افراد که دارن در سطح شهر این مواد را توضیح می کنند اما مسئولین خوابند .تمام فساد سطح شهر همین مشروبات الکلی و مواد مخدر نیست بلکه از پشت اینها کارهای زشت تری? مثل ....دارد انجام می گیرد که باز کار این مردمی است که از اطراف وارد شهرجناح می شوند و جوانان را به فساد کشیده اند اهای امام جمعه شورا و شهردار و بخشدار و نیروی انتظامی (ایی که بی تفاوت گوشه ای نشسته اند و انگار نه انگار اینجا شهری است که مشکلاتی دارد و فقط به فکر خودشان هستند) آگاه باشید این وظفه شما است که اینها را شناسایی و پرت بیرون کنید شما ها باید آستین بالا بزنید و شروع کنید تا مردم همکاری کنند. شهر جناح شده شهری بی دروازه که هر کس که از جایی پرت بیرون می شود به اینجا روی می اورد شما نگاه کنید به روستاهای اطراف مثل هرنگ با کسی که این خراب کاری ها را انجام می دهد برخورد می کنند و از شهر بیرونش می کنند..ای مسئولین? فکر نکنید این وظایف مردم است نه وظیفه ی شما هاست پس هر چه سریع تر دست به کار شوید تا دیر نشده.


پاسخ : فساد در جناح - جمسي ته بحرين - ۲۶ام آذر ۱۳۹۳

خرابی جناح هزار برابر از بحرین کمترن باید از هالا جلوگیری بکنن تا بیشتر نبیتپاسخ : فساد در جناح - amir71 - ۲۶ام آذر ۱۳۹۳

برای مبارزه با هر معضلی در جامعه باید تک تک افراد اون جامعه احساس مسئولیت کنن نه فقط عده ای از افراد . اینکه ما بگیم فلانی باید فلان کارو انجام بده به نظر من ره بجایی نخواهد برد .
هر کس به سهم خود باید کاری انجام دهد که حداقل کار میتونه اگاهی افراد جامعه باشه ، چون صرف حرف زدن چیزیو حل نمیکنه.
امیدوارم دیر نشه که روزی برسه که فقط حسرت بخورین
شهرتون پایدار


پاسخ : فساد در جناح - masoud - ۲۷ام آذر ۱۳۹۳

:iagree: