جناح آنلاین
حضور معاون وزیر راه در رویدر و فین/ رفع مشکل اعتبار چندین راه روستایی - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir/old)
+-- انجمن: تریبون آزاد (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: تریبون شهر و بخش جناح (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: حضور معاون وزیر راه در رویدر و فین/ رفع مشکل اعتبار چندین راه روستایی (/showthread.php?tid=2361)حضور معاون وزیر راه در رویدر و فین/ رفع مشکل اعتبار چندین راه روستایی - بازدید معاون وزیر راه2 - ۱۸ام مرداد ۱۳۹۳

به گزارش خبرنگار جنوب ایران، مهندس میرشفیع معاون راههای روستایی وزارت راه و شهرسازی که به دعوت منصور آرامی و برای بازدید از راههای روستایی شهرهای مختلف هرمزگان به بندرعباس سفر کرده بود با حضور در جلسه شورای اداری بخش، مسائل و مشکلات این منطقه را مورد ارزیابی قرار داد.

در این جلسه که علاوه بر مسئولین اداره کل راه و شهرسازی، فرماندار بندرعباس، معاون بنیاد مسکن استان و مدیرکل امور روستایی، بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر فین، اعضای انجمن توسعه و عمران فین و دهیاران روستاهای این منطقه نیز حضور داشتند، مسائل و مشکلات راههای روستایی استان و بخصوص راههای روستایی شهرستان بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت و معاون وزیر راه و شهرسازی در هر بخش دستورات ویژه ای صادر کرد.

علاوه بر این معاون وزیر راه به همراه آرامی نماینده مردم بندرعباس از راههای روستایی فین، باغستان، کهنه بالا، کهتک، دشت مار ، مهدی آباد و آوین سفلا بازدید کردند که در برخی از این روستاها دیدارهای مردمی نیز برگزار و مسائل و مشکلات به طور شفاف از سوی مردم به معاون وزیر راه و شهرسازی منتقل شد.

در ادامه سفر معاون وزیز راه و شهرساززی، میرشفیع وارد شهر رویدر که در طوفان اخیر دچار خسارت گردیده بود شد و برخی از راههای ان منطقه نیز بازدید به عمل آمد.

در مجموعه این این بازدیدها مقرر شد قیر مورد نیاز راههای روستایی استان که به مرحله اسفالت رسیده تامین شود . همچنین در صورتیکه از محل اعتبارات استانی و یا ماده 189 برنامه پنجم? پروژه ای اجرایی شده مطالبات پایان سال پیمانکاران از سوی معاونت وزرات راه و شهرسازی پرداخت شود.

همچنین مشکلات پروژه راه روستایی فین به دشت مارم? و فین به روستای گهره? نیز مطرح و با تدابیر معاون وزیر راه و شهرسازی بر طرف شد.

[عکس: 1(1).jpg]

[عکس: 2.jpg]

[عکس: 4.jpg]