جناح آنلاین
نوبخت تشریح کرد: طرح های تصوب شده در شورای اداری هرمزگان - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir/old)
+-- انجمن: تریبون آزاد (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: تریبون شهر و بخش جناح (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: نوبخت تشریح کرد: طرح های تصوب شده در شورای اداری هرمزگان (/showthread.php?tid=2257)نوبخت تشریح کرد: طرح های تصوب شده در شورای اداری هرمزگان - ایسنا - ۸ام اسفند ۱۳۹۲

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: 2 هزار و 431 میلیارد ریال برای تکمیل 40 پروژه عمرانی به استان هرمزگان تخصیص یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، محمدباقر نوبخت صبح امروز در در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قبل از انجام سفر كاروان تدبير و اميد به استان با استاندار هرمزگان و نمايندگان مجلس جلسات متعددي برگزار كرديم تا اولويت ها و ضرورت ها استان احصا شوند.

وي افزود: در نهايت مقرر شد براي 40 پروژه عمراني در هفت بخش، اعتباري به ميزان دو هزار و 431 ميليارد ريال تخصيص يابد.

نوبخت گفت: اين بخش ها شامل حمل و نقل،بهداشت و درمان، آب و فاضلاب ، شيلات، آموزش ، فرهنگ ، عمران شهری و روستایی است.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ادامه داد: در بخش راه و حمل و نقل، پروژه فاز دوم توسعه بندرشهيد رجايي و جاده ميناب به جاسك از شاخص ترين اين پروژه ها مي باشد.

وی ادامه داد: 536 میلیارد ریال برای اجرای پنج پروژه راه مواصلاتی به طول 691 کیلومتر در 29 روستا، 435 میلیارد ریال برای تکمیل 10 پروژه بهداشت و درمان نيز در نظر گرفته شده است.

نوبخت بیان کرد: 105 میلیارد ریال نیز برای اجرای پنج پروژه در بخش آب و فاضلاب ، 95 میلیارد ریال در بخش آموزش عالی، 148 میلیارد ریال هم برای اجرای شش پروژه فرهنگي ورزشی و گردشگري اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: 282 میلیارد ریال برای عمران شهری و 10 میلیارد هم برای بازسازی ذخاير آبزیان بويژه ميگو و ماهي در نظر گرفته شده است.

نوبخت در پايان تاكيد كرد: تخصیص این اعتبارات در جریان سفر رییس جمهوری به هرمزگان و در نتیجه هم اندیشی با استاندار و نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی انجام شده است.