جناح آنلاین
نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir/old)
+-- انجمن: تریبون آزاد (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: تریبون شهر و بخش جناح (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت (/showthread.php?tid=1288)

صفحات 1 2


نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - ناظر سایت - ۲۲ام دى ۱۳۹۰

به گزارش جناح آنلاین علی اصغر حسنی نماینده ی دوره ی هشتم شهرستانهای لارستان , خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ایی جنجالی که در ماه های گذشته انجام شده است خبر از توافق خود با حاج احمد جباری برای الحاق منطقه ی بستک و گاوبندی به لارستان در صورت استان شدن لار داده است .

[عکس: d6yllgr5xkbdh4sgolr.jpg]
علی اصغر حسنی

علی اصغر حسنی که با این مصاحبه عده ی زیادی از فعالان شهر لار را بیش از پیش در روبروی خود قرار داده بود , در قسمتی از سخنانش در دقیقه 28 ام رادیو آنلاین شماره2 نشریه ی صحبت نو? تاکید میکند : کارشکنی نکنند. گراش شهرستان شد . ما که از لارستانی بودن جدا نیستیم . به سود لاره . ما که از لارستان جدا نیستیم و .... .

اما نکته مهم در اینجاست که علی اصغر حسنی میگوید : ما با نماینده بستک با آقای جباری , صمیمانه صحبت کردیم , به توافق رسیدیم , که حتی حاضرن اینا بیان جزو لارستان برای آینده ی استان شدن و ... (دانلود صدای این اظهارات در پایان این خبر)


قابل ذکر اینکه پس از سخنان سردار رشید درباره جداسازی گاوبندی(پارسیان) و جاسک از استان , اعتراضات گسترده ایی از جانب فعالان و مردم استان هرمزگان انجام شد که حاج احمد جباری نیز خود از پیشگامان این اعتراضات بود . او به صراحت با صحبتهای سردار رشید مخالفت کرده و آن را خلاف مصالح ملی خوانده بود.

[عکس: 7872.jpg]
احمد جباری


لینک دانلود صوت کامل صحبتهای علی اصغر حسنی به نقل از صحبت نو لارستان :
"دانلود" مصاحبه ی علی اصغر حسنی نماینده ی لارستان خنج و گراش در مجلس هشتم

پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - کدخدا - ۲۳ام دى ۱۳۹۰

انتظار جبهه گیری نداشتم ولی الان که من این این را دارم گوش میدم یه جورایی به صحتش شک کردم معلوم نیست واقعی باشه آخه چندبار قبل از این هم تکه صوت هایی به عنوان صدای نو رادیو لارستان پخش شد که جنبه طنز داشت و این را هم من دارم گوش میدم خیلی شبیه تقلید صداهاست دالبته خداوند گواهه از روی غرض نمی گم فقط بفرماییند این که گذاشته بود مربوط به طنزه با خیر؟آیا منبع موثقی هم دارید ؟
در ضمن اگر دقت کرده باشید طبق صحبت های بر فرض واقعی تاریخش برمیگرده به حدود یک سال قبل ، اونجایی که حسنی بر فرض حقیقی میگه ایم سه سال یعنی مربوط میشه به سال قبل حالا چرا اونوقت این را نذاشتید و الان میذارید اینه فقط یک کلیپ طنزه بیشتر تا واقعیت .
شما را طوری دیگر? می اندیشیدم ولی حالا نمیدونم مدتی است فکرکردم این سایت بی طرف خواهد ماند ولی . . . خوب مطمئنا اکر شما پای بر ریسمان رفاقت نگذارید و خبرهای من بعد این جانب را در تیتر بگذارید من هم باید جبهه بگیرم با واقعیت نه با طنز


پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - vahid - ۲۳ام دى ۱۳۹۰

با توجه به مطالب منتشر شده در جناح آنلاین توسط کاربران فعال، متوجه خواهید شد که در تمام مطالب سعی بر بی طرفی و حقیقت گوییست و این هدف رو همیشه داشته ایم و خوشبختانه در این مطلب نیز مانند مطالب گذشته کاملا بی طرفی و به خصوص حقیقت گویی همراه با سند مشاهده می شود چرا که اولا سخنان صوتی از رادیو صحبت نو لارستان منتشر شده ( از این لینک ببینید :http://www.sohbatenow.ir//news.php?id=1842 ) و ضمنا در مطلب شاهد هیچ قضاوتی نیستیم مگر یادآوری نکته ای که خود آقای جباری نیز خود در قضیه جداسازی پارسیان از استان موضعی شفاف داشتند و این تناقض یافته شده بین سخنان آقای جباری در مورد پارسیان و همچنین سخنان نماینده لار در مورد توافق پیوستن بستک به لارستان به نظرم انگیزه خوبی برای درج به جای این مطلب به عنوان سوالی برای یافتن جواب شفاف است.
این نکته رو جالب یادآوری کردند "اباعبدالله" :
«قابل ذکر اینکه پس از سخنان سردار رشید درباره جداسازی گاوبندی(پارسیان) و جاسک از استان , اعتراضات گسترده ایی از جانب فعالان و مردم استان هرمزگان انجام شد که حاج احمد جباری نیز خود از پیشگامان این اعتراضات بود . او به صراحت با صحبتهای سردار رشید مخالفت کرده و آن را خلاف مصالح ملی خوانده بود.»

ضمنا این سوال هم بجا بود که :
نقل قول:چرا تا قبل از این که اخبار احمد جباری رو پوشش میدادیم بیطرف بودیم و الان نیستیم؟پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - سید حسن - ۲۴ام دى ۱۳۹۰

سلام
مردم شهر لار به هیچ عنوان حسنی را بعنوان نماینده حود قبول ندارندو حسنی با تاسیس شرکت برگ سبز مطهر سرمایه مردم زادگاهش گراش را کلاهبرداری کرد. ضمنا مردم لار در این چهارسال حسنی را به لار راه نداده اند. وی حتی از فرودگاه لار هم جرات تردد ندارد.


پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - karkar - ۲۴ام دى ۱۳۹۰

باید دید عکس العمل وپاسخ آقای جباری به این موضوع چیست؟


پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - مرتضی - ۲۴ام دى ۱۳۹۰

این حسنی فقط مسخره است. توی لار هیچ کی اعتنایی بهش نداره و چند ساله که دزدکی از لار عبور میکنه ولی جرات فروگاه رفتن رو نداره.


پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - سید - ۲۴ام دى ۱۳۹۰

درسته من هم شنیدم این حسنی توی لار خریداری نداره ولی این حرف رو که زده کاری به نماینده بودن یا نبودنش نداره

مهم اینه که گفته من با احمد جباری توافق کردم و این قسمتش مهمه تا ببینیم واکنش آقای جباری چیه به این صحبت علیاصغر حسنی


پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - همشهری - ۲۵ام دى ۱۳۹۰

سلام
به قول دوستمون حالا حسنی چه تو لار حرفش خیدار داشته باشه و چه نماینده به حسابش بیارن یا نه مهم اینکه نماینده رسمی مجلس هست و یکسری حرفا مبنی بر توافق با جباری رو زده که باید این موضوع توسط شخص جباری پاسخ داده بشه که ایشون بعنوان نماینده شهرستان های غرب هرمزگان چه توافقاتی با آقای حسنی داشته؟ آیا تکذیب میکنه و یا تایید؟؟


پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - hamshahri - ۲۵ام دى ۱۳۹۰

اينجا را ببينيد:
http://www.dehtal.ir/1390/10/25/post-126/


پاسخ : نماینده لار : با احمد جباری توافق کردیم تا بیایند جزو استان لارستان بشوند + صوت - همراه - ۲۵ام دى ۱۳۹۰

جالبه این مطلب ایده نوشتن مطلب ،لارستان بزرگ با کوچک کردن هرمزگان!، نوشته آقای محمد ذاکری در وبلاگ شخصی خود شده است.

لینک : http://www.latidan3.blogsky.com/1390/10/24/post-150