رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دكتردرخشنده در پاسخ به <جناح آنلاين> : ازنظرخود برنگشته ام/ به شدت پيگير بوده ام
#1
جناح آنلاين : دكتر علي درخشنده از اعضاي شوراي شهر جناح كه مدتي است بدنبال انتقادات تند از شهردار جناح استعفاي خود را تقديم شوراي شهر جناح كرده است در پاسخ به مطلب گذشته جناح آنلاين متني را در وبلاگ شهروند منتشر كرده اند .اين مطلب به قلم اباعبدالله و در انتقاد از شواهدي مبني بر عدم پيگيري مطالبات مطرح شده در استعفا نامه منتشر شده بود .


دكتر درخشنده در قسمتي از پاسخ خود آورده است : بنده به شدت پی گیر بوده ام وهمین استعفا به خاطر پی گیری ونگرفتن نتیجه بوده است


متن كامل پاسخ آقاي درخشنده بدين شرح است :

بنده در شورای شهر بوده ام وشاهد ماجراها وقضایایی بوده ام که احساس مسئولیت کرده ام مطالبی را عنوان نمایم . نویسنده محترم قید کرده اند اتهامات هر چه فکر کردم متوجه نشدم که گلایه از اشکلات وکم کاری های شهرداری چگونه نام آن اتهام است.

واما پی گیری سخنان

بنده به شدت پی گیر بوده ام وهمین استعفا به خاطر پی گیری ونگرفتن نتیجه بوده است. بعد از استعفا نیز به دلیل مخالفت شورا مسئولین عزیزانی که اصرار برادامه عضویت در شورا داشتند تا کنون مانده ام . وقتی پس از گذشت بیش از ۲ماه شورای شهر ?توانایی توضیح خواستن از شهردار خود را ندارد یا به صلاح نمی داند ویا شاید اصلاْ نمی خواهد بازهم گناه دکتر درخشنده است.اگر اراده ای نیست که به مشکلات رسیدگی شود گناه درخشنده است اگر شورا انسجام ندارد اگر شهردار بسیاری از مسائل پیش پا افتاده را رعایت نمی کند گناه درخشنده است . درخشنده به هیچ عنوان از رای ونظر خود برنگشته است واگر هنوز مانده است به این علت است که شاید بتواند جلوی برخی کارهای ناصواب را بگیرد ویا باعث شود کاری درست انجام گیرد.وبسايت جناح آنلاين ضمن تشكر از دكتر درخشنده به دليل خشوع بي نظيرشان در ميان مديران و مسئولان فعلي جناح . از اينكه اين پاسخ قبلا در جناح آنلاين منتشر نشده بود پوزش ميخواهد . عدم انتشار تنها ناشي از بي اطلاعي ما بوده است .
#2
من هم از آقای دکتر درخشنده و هم از ابا عبدالله که این مطلب رو منتشر کردن، متشکرم.
امیدواریم همه مسئولین اینگونه جوابگوی ابهامات به وجود آمده باشند. کسی که جوابگو باشد، معلوم است که نگرانی ندارد که سوالات و انتقادات به او وارد شود، چرا که از راه بحث، این گره باز خواهد شد. ولی اگر کسی جایی از کارش گره داشته باشد، آنوقت می داند که نمی تواند جوابگو باشد و این گره باز نخواهد شد.
در ضمن این خبر با موضوع " يكي از اعضاي شوراي شهر جناح به صورتي غير منتظره استعفا داد " در 11 بهمن سال قبل (1388) توسط اباعبدالله در جناح آنلاین منتشر شد.
:039:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان