رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت اينترنت شهر جناح روزبه روز بدتر ميشود / آقاي ساهور و مسئولان بي تفاوت اند!
#1
به گزارش جناح آنلاين . در اوضاع احوالي كه به همت مسئولين رده بالاي كشور تمام سعي در ارائه اينترنت مناسب به مردم در اقصي نقاط كشور است اينترنت در شهر جناح به هيچ وجه از وضعيت مناسبي برخوردار نيست .


در حالي كه اشتراك اينترنت 64 محدود در بندرعباس 60 هزار ريال به فروش ميرسد در جناح قيمت اين نوع اشتراك 135 هزار ريال است .


اخيرا طبق برخي اخبار شركت ارتباط رايان بعنوان تنها ارائه دهنده خدمات اينترنتي شهر جناح دست به افزايش سرعت و پهناي باند زده است . به دنبال اين خبر در صورتي كه كاربران بايد اين افزايش سرعت را لمس كنند قطعي مكرر اينترنت شهر كاربران را گله مند كرده است .در حالي كه با كوچكترين اختلال در شبكه اينترنت در شهرهاي بزرگ تمام مسئولين سياسي و اجتماعي براي رفع مشكل وارد ماجرا ميشوند در شهر جناح حتي شوراي اسلامي شهر هيچ پيگيري و دخالتي در اين خصوص ندارد . از طرف همه كاربران گله مند اينترنت اعلام ميكنم :
منتظريم كه اين مشكلات رنج آور با پيگيري شوراي محترم شهر . شهردار محترم و .... حل و فصل شود .


عدم پيگيري مشكلات اينترنتي شهر جناح از آنجا نشات ميگيرد كه نه شهرداري و نه شوراي شهر هنوز طعم استفاده از اينترنت را نچشيده اند . هنوز اين دو ارگان مردمي حضوري فعال در شبكه اينترنت ندارند .بعد از مدتها كه شركت مخابرات از احتمال فروش اينترنت پرسرعت از طرف اين شركت خبر داد هنوز هيچ خبري از اقدامات اداره مخابرات جناح در جهت ارائه خدمات به مردم به چشم نميخورد .

طبق پيگيري هاي ما مسئولين مخابرات جناح تنها خبر از نصب مودم اين طرح در اداره مخابرات جناح داده اند و از ارائه هرگونه خبر بيشتر خودداري و اظهار بي اطلاعي ميكنند .


در هر حال پس از گلايه هاي شديد كاربران از آقاي ساهور ?بعنوان مديرعامل شركت ارتباط رايان نوين در مورد مشكلات اينترنت جناح انتظار رفع اين مشكلات از جمله قطعي مداوم . پايين بودن شديد سرعت . عدم تناسب پهناي موجود باند با تعداد اشتراكها و .... و همچنين بالا بودن هزينه اشتراك اينترنت adcl در شهر جناح را دارند .


همچنين نياز به پيگيري و احساس مسئوليت بيشتر اعضاي محترم شوراي شهر جناح بعنوان وكلاي مردم در جهت رفع مشكلات اجتناب ناپذير است .
#2
واقعا راست هم می گی. الان قطعی زیاد شده . حالا نمی دونیم منشاش از زیرساختهای کلی کشور هست یا نه.
حالا بد نیست این خبر که مربوط به دو سه روز پیش می شه رو هم بخونید :

تقی پور خبر داد :? پهنای باند افزایش می‌یابد
تقی پور ابراز امیدواری کرد که تا قبل از پایان مهر، مرحله نخست توسعه پهنای باند داخل کشور افتتاح شود.

وی افزود: با افتتاح این مرحله، پهنای باند داخل کشور به 470 گیگابیت بر ثانیه می رسد که کاربرد عمده این پهنای باند برای شبکه داده ها در داخل کشور شامل آموزش از راه دور، بانکداری الکترونیک و بیشتر کارهای مربوط به دولت الکترونیک است.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه در حال فراهم کردن زیرساخت لازم ارتباطاتی در کشور هستیم اضافه کرد: امید می رود در ادامه به جایی برسیم که اعلام کنیم هر کس هر میزان پهنای باند بخواهد می توانیم در اختیارش قرار دهیم.

تقی پور مشخصه این پهنای باند را در بخش ارسال اطلاعات دیجیتال اعلام کرد و گفت: این محور توسعه را به عنوان راهبرد انتخاب کرده ایم و در مرحله نخست در حال افزایش ظرفیت آن هستیم. پیش بینی می شود قبل از پایان سال بتوانیم اعلام کنیم که هیچ محدودیتی برای واگذاری پهنای باند اینترانت در داخل کشور برای هیچ یک از نهادهای درخواست کننده نداریم.
#3
نقل قول:عدم پيگيري مشكلات اينترنتي شهر جناح از آنجا نشات ميگيرد كه نه شهرداري و نه شوراي شهر هنوز طعم استفاده از اينترنت را نچشيده اند . هنوز اين دو ارگان مردمي حضوري فعال در شبكه اينترنت ندارند .
منم با این موافقم . امیدوارم دست به کار شوند !!!

من شک دارم که ادارات این سایت رو پیگیری کنن حداقل تو مشکلات جناح باید حضور داشته باشن و جوابگوی برخی از جناحیان از طریق آنلاین (جناح آنلاین دیگه ) باشند و جناح هم کوچیک خبر سریع پخش میشه !! ;D
#4
سلام خواستم که بگم جناب اقای ساهور از ماهی گل الود داره ماهی میگیره و باید فکر خوووووووووب باشه و کار ساز به نظر بنده تمامی کاربران بنا بر شکایت گران بودن و سرعت پایین همه اای دی اس ال های خود را شارز نکنن و این شرکت رو تحریم کنن تا اقای ساهور وضیعت اینترنت جناح رو ارتقا بده ولی همچنین اقای ساهور خبر دادن که سرعت رو ارتقا دادن ولی من که چیزی متوجه نشدم? شما متوجه بیشتر شدن سرعت شدین ؟ ( البته به خاطر جمله بندی دری وری عذر میخوام )
 سپاس شده توسط حسن بی باک
#5
نقل قول:سرعت رو ارتقا دادن ولی من که چیزی متوجه نشدم? شما متوجه بیشتر شدن سرعت شدین ؟
من نه. متوجه نشدم. البته ای کاش همون سرعت قبلی بود. حداقل اینهمه قطعی اینترنت نداشتیم.
#6
دو روزه دارم جون میکنم تا بالاخره بالا اومد البته جاتون خالی امروز صبح به آقای مربوطی عضو شورا گفتم اونم تو جلسه مطرح کرده قراره کاری بکنن خیلی هم آب و تاب بهش دادم
آقای ساهور بهتره اینقدر مال خوری نکنی آخر عاقبتی نداری ایرانسل دوباره اومده و یا داره میاد کمشک و هنگویه و هرنگ و کوخرد از دست دادی بس نبود میخوای جناح را هم از دست بدی? :laugh:
#7
الان هم هی داره قطع و وصل میشه خدا رحم کنه
باید یه فکر چاره اساسی بشیم این طور فایده نداره
#8
نقل قول:دو روزه دارم جون میکنم تا بالاخره بالا اومد البته جاتون خالی امروز صبح به آقای مربوطی عضو شورا گفتم اونم تو جلسه مطرح کرده قراره کاری بکنن خیلی هم آب و تاب بهش دادم
گفتیم کدخدا پیداش نیست. نگو اینترنت همراهی نکرده.
نقل قول:جاتون خالی امروز صبح به آقای مربوطی عضو شورا گفتم اونم تو جلسه مطرح کرده قراره کاری بکنن خیلی هم آب و تاب بهش دادم
ما هم خیلی وقته ایشون رو ندیدیم، حالا برا ثبت نام می بینمشون. به هر حال امیدوارم زحماتتون (آب و تاب دادن ) به بار بشینه.? :039:
نقل قول:الان هم هی داره قطع و وصل میشه خدا رحم کنه
باید یه فکر چاره اساسی بشیم این طور فایده نداره
پس همه وضعیت مشترکی داریم، من فکر می کردم برای عده ای شاید اینطور باشه.
فکر چاره هم اینه، تا رقابت نباشه، کیفیت بالا نمی ره ( تو اکثر زمینه ها همینطوره ). فکر چاره دوم رو هم کدخدا انجامش داد
#9
نقل قول:گفتیم کدخدا پیداش نیست. نگو اینترنت همراهی نکرده.

بله ديگه . كدخدا تنها دليل نبودنش اينترنته و بس ;D

نقل قول:پس همه وضعیت مشترکی داریم، من فکر می کردم برای عده ای شاید اینطور باشه.
فکر چاره هم اینه، تا رقابت نباشه، کیفیت بالا نمی ره ( تو اکثر زمینه ها همینطوره ). فکر چاره دوم رو هم کدخدا انجامش داد

يه رفيقي ميگفت كه مشكل از مودم هاي شماست . ولي من ملتفت نشدم . نميشود كه همه همراه هم اينترنتمون دچار مشكل بشود و همه تقصير از مودم ها باشد


نقل قول:دو روزه دارم جون میکنم تا بالاخره بالا اومد البته جاتون خالی امروز صبح به آقای مربوطی عضو شورا گفتم اونم تو جلسه مطرح کرده قراره کاری بکنن خیلی هم آب و تاب بهش دادم

متشكر . شما نبوديد ما چيكار ميكرديم!
#10
خوب شکر خدا دو روزه یه کم وضع بهتر شده البته هی قطع و وصل میشه
قابل توجه دوستانی که از ای دی اس ال استفاده می کنند بهتره یک کانکشن broadband درست کنید تا بهتر استفاده نمایید البته اگه از خط جدا استفاده نمی کنید یک اسپیلیت هم بذارید امروز یکی از دوستان که شارژ کرده بود میگفت باید این کار رو انجام بدین
از لطف همه دوستان تشکر میشه


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان