رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعاهاي واهي حكام عرب / العطيه : جزاير سه گانه در اشغال ايران است !!!!!!!!!!!!!!
#1
دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس بازهم ادعاهای واهی‌اش درباره جزایر سه‌گانه را تکرار کرد و این جزایر ایرانی را جزایر اماراتی اشغال شده از سوی ایران نامید.

عبدالرحمن العطیه در گفت‌وگو با روزنامه الحیات چاپ لندن، با وجود اطلاع از وجود مدارک معتبر مبنی‌بر ایرانی بودن جزایر سه‌گانه مدعی اماراتی بودن این جزایر است، ادعا کرد: این مسأله ما را بسیار نگران می‌کند به ویژه آنکه ما آنها (ایرانی‌ها) را به انجام مذاکرات مستقیم و یا پذیرش رای دادگاه لاهه در این خصوص‌ دعوت کردیم. از این رو مشکل اشغال جزایر به عنوان مانعی در پیشرفت روابط با ایران به شمار می‌رود که امیدواریم کارها بدتر نشود.

وی همچنین گفت: معتقدم گفت‌و گو بهترین راه برای تحقق امنیت و صلح منطقه‌یی در منطقه مهم اقتصاد جهانی است. فکر نمی‌کنم تحریم‌های اقتصادی و تجاری بتواند بحران موجود میان ایران و غرب را حل کند و چه بسا که این مسأله می‌تواند موجب پیچیدگی‌های بیشتر هم بشود.

العطیه افزود: تشدید تنش‌ها بین کشورهای غربی و ایران بر جنبه‌های سیاسی و انسانی منطقه هم تاثیر خواهد داشت. ما و ایرانی‌ها با شیرین کردن آب‌های خلیج (فارس) از یک منبع آبی مشترک استفاده می‌کنیم پس آیا این مسأله را تصور کرده‌اید که افزایش بحران‌ها چه تاثیراتی بر محیط زیست دارد. ما خواهان بروز هیچ درگیری نیستیم و با هرگونه اقدام نظامی هم مخالفیم و از ایران هم می‌خواهیم که به درخواست‌های بین‌المللی پاسخ گوید و با شفاف‌سازی کامل درخصوص برنامه هسته‌ای‌اش با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای حل مشکلات موجود همکاری کند که در نهایت این همکاری به نفع ایران و تمام منطقه تمام خواهد شد به همین دلیل از ایران می‌خواهیم که با جامعه بین‌المللی در این زمینه همکاری کند.

وی ادامه داد: ما به پیامدهای بحران هسته‌یی ایران که موجبات نگرانی ما و جامعه جهانی را فراهم کرده، اهمیت می‌دهیم و همانطور که گفتم تشدید تنش‌ها به نفع امنیت منطقه و ثبات آن نیست و قدرت‌نمایی هر یک از طرفین هم به تقویت امنیت و ثبات منطقه‌یی کمکی نمی‌کند.
پاسخ
#2
وحید یه چیزی میخواستم بگم ولی قفل میکنی
پاسخ
#3
نقل قول:وحید یه چیزی میخواستم بگم ولی قفل میکنی
یعنی خودتون هم می دونین که حرفتون قابل نمایش نیست ؟ ( حاوی توهین، حرف بد و... )? ;D
ضمنا نگران نباشید، قفل نمی کنم، فقط حذف می کنم? Smile
یعنی کلا از کاربرای سایت که همه با سوادن انتظار نداشتم حرف های اون چنینی رو بزنن و برای همین حالا مجبوریم کمی به نظرات بیشتر توجه کنیم. البته اباعبدالله هم می تونه نظارت داشته باشه، ولی اگر به فکر فتنه کاری و آشوب گری نباشه? Wink
پاسخ
#4
:021: :021: :021: :021: :021: :021: :021:
پاسخ
#5
نقل قول:یعنی کلا از کاربرای سایت که همه با سوادن انتظار نداشتم حرف های اون چنینی رو بزنن و برای همین حالا مجبوریم کمی به نظرات بیشتر توجه کنیم. البته اباعبدالله هم می تونه نظارت داشته باشه، ولی اگر به فکر فتنه کاری و آشوب گری نباشه

اين وحيد فتنه كار .... در دادگاه كوشكنار ..... اعدام بايد گردد Confused_hi: Confused_hi: Confused_hi:
پاسخ
#6
:banghead: :banghead: :banghead:
پاسخ
#7
نقل قول:اين وحيد فتنه كار .... در دادگاه كوشكنار ..... اعدام بايد گردد?
نقل قول: :banghead: :banghead: :banghead:
ببین کدخدا به خاطر حکم تو خودش رو داره با در و دیوار می زنه. ابا عبدالله برو یکم از این کدخدا یادبگیر.
واکنش ما نسبت به اباعبدالله : سر بی گناه زیر گیوتین می ره ولی گیوتین وسط راه گیر می کنه.
پاسخ
#8
نقل قول:واکنش ما نسبت به اباعبدالله : سر بی گناه زیر گیوتین می ره ولی گیوتین وسط راه گیر می کنه.
بعدش رو نگفتین که گیر گیوتین برطرف میشه. :laugh:
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان