رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبری مهم برای دانش آموزان پیش دانشگاهی سال بعد و مدیران دبیرستان ها
#1
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم و رای نهایی شورای عالی آموزش و پرورش اعلام کرد: از سال تحصیلی آینده امتحانات تمام دروس پیش‌دانشگاهی به صورت نهایی برگزار می شود.

حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی ملزم به رعایت قوانین مدرسه مبنی بر حضور در کلاس‌های درس هستند افزود: حضور در کلاسهای درسی پیش دانشگاهی 15 درصد از نمرات کنکور دانش آموزان را تشکیل می دهد.

وی با بیان اینکه مدارس متوسطه موظف به نام نویسی از دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی هستند، گفت: هم اکنون مدارس پیش دانشگاهی باید با تغییر تابلوی مدرسه خود آن را به مقطع متوسطه تغییر بدهند و اگر مدرسه‌ای در ثبت‌نام دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی در دبیرستانها کوتاهی کند با آنها برخورد می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید تعداد مدارس هوشمند در حد قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند و در هر استان و در هر منطقه سه مدرسه علاوه بر مدارس موجود فعلی هوشمند‌سازی می‌شود.

به گفته حاجی بابایی، هدف اصلی از توسعه مدارس هوشمند استفاده دانش‌آموزان از امکانات اینترنتی برای تولید محتوا و شرکت در تدریس است.

منبع » خبرگزاری مهر
پاسخ
#2
ایول وزیر حالا دیگه بعضی مدیرا مدارس نمیتونن بهانه جا و مکان و این چیزا بیارن
پاسخ
#3
یعنی دیگه شرفایی هم پیش دانشگاه خواهد داشت؟
Confusedign0098:
پاسخ
#4
صد در صد تازه خبر دارم دارن ثبت نام هم میکنن
پاسخ
#5
:iagree: Confusedign0098: Confused_good: Smile :86: :72: :93: :clap: ;D :043: :13: :dance: :039: :111: :great: :Woot_Emoticon: Big Grin
پاسخ
#6
:clap:
پاسخ
#7
نقل قول:یعنی دیگه شرفایی هم پیش دانشگاه خواهد داشت؟
مگه خبر نداشتی؟؟؟
حالا دیگه اسمش پیش دانشگاهی نیست و جز دبیرستانه و برای همین با کلاسای دوم و سوم فرقی نمی کنه.
البته باید به حدی برسین که کلاس باز بشه.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان