رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
براي گشايش رشته جديد در دانشگاه جناح گفتگو انجام شده/انتقال كلاسها به جناح موقتي
#1
احمد جباري امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در بندرعباس با اشاره به اخذ مجوز دانشگاه آزاد بستك اظهار داشت: با پيگيري‌هاي انجام شده با صدور مجوز رشته حسابداري در دانشگاه آزاد بستك موافقت شده و به زودي اين رشته در دفترچه كنكور سراسري قيد مي‌شود.
وي افزود: دانشگاه آزاد بستك در حال حاضر به عنوان زير مجموعه‌اي از دانشگاه آزاد بندرعباس تنها امكان برگزاري كلاس را دارد و به عنوان واحدي مستقل داراي مجوز نيست.
نماينده غرب هرمزگان با اشاره به اينكه صدور مجوز براي مراكز دانشگاه آزاد مستلزم شرايط خاصي است، بيان داشت: مركز دانشگاه داراي اختيارات است و در صورت صدور مجوز نام آن در دفترچه كنكور قيد مي‌شود.
جباري افزود: با رايزني‌هاي انجام شده با رئيس دانشگاه آزاد و معاون امور مجلس دانشگاه آزاد براي صدور مجوز دانشگاه آزاد بستك قول مساعد داده شده كه به صورت مركزي مستقل داراي مجوز فعاليت است.
وي با اشاره به اينكه مرتبط كردن تغيير و تحولات اخير با تعطيلي دانشگاه آزاد بستك و برگزاري كلاس‌هاي آن در جناح شايعه است، افزود: براساس رويكرد دانشگاه آزاد مديريت واحدها و مراكز آن بايد حداقل داراي مدرك فوق ليسانس و عضو هيئت علمي باشند كه تغيير مديريت دانشگاه آزاد بستك در اين راستا صورت گرفته است.
نماينده شهرستان‌هاي بستك، بندرلنگه و پارسيان در مجلس شوراي اسلامي در ادامه اضافه كرد: موضوع مجوز دانشگاه آزاد بستك و جناح به طور همزمان در حال پيگيري است كه به زودي مجوز رشته حسابداري در دانشگاه آزاد بستك صادر و براي اخذ مجوز رشته‌هايي در دانشگاه جناح نيز رايزني‌هايي انجام شده است.
جباري در خصوص گلايه و نارضايتي دانشجويان از عدم ثبت نام در دانشگاه آزاد بستك بيان داشت: برخي افراد در دانشگاه آزاد بستك به دليل وابستگي به گذشته در اين خصوص كارشكني كرده و براساس گفته دانشجويان از ثبت‌نام آنان خودداري كرده و به دانشجويان اعلام شده كه به دانشگاه آزاد جناح مراجعه كنند و به دليل اينكه مهلت ثبت‌نام تمام شده بوده برخي از دانشجويان با مشكل مواجه شدند كه بايد علت آن را به مردم و دانشجويان اعلام كنند.
وي با اشاره به اينكه جايگاه علمي دانشگاه‌ها نبايد مورد استفاده ابزاري قرار گيرد، اظهار داشت: رئيس دانشگاه آزاد بستك در گذشته شرايط مديريتي را نداشته كه بايد براساس قانون دانشگاه آزاد داراي مدرك دكترا و يا فوق ليسانس و عضو هيئت علمي باشد كه به همين دليل تصميم گرفته شد كه نيرويي جوان‌تر و جديدي كه حائز شرايط لازم است، جايگزين وي شود.
عضو كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در پايان افزود: كلاس‌هاي كه در دانشگاه آزاد بستك در حال برگزاري بوده به دليل برخي مسائل به سمت تعطيل شدن پيش مي‌رفت، با پيگيري‌هاي انجام شده در روزهاي اخير اين مشكلات برطرف شده است.
پاسخ
#2
شنيدم تو دفترچه برا جناح نوشته خوابگاه رايگان مگه خوابگاه دانشگاه كجاست :o ???
پاسخ
#3
يه خونه ايي تو محله جردن

جردن : محله ايي از محلات شمال شهر جناح? ;D
پاسخ
#4
مختصات دقیقش: همون مکان شهرداری سابقه.
پاسخ
#5
شمال شهر رو گفتم . من منظورم خوابگاه شمال شهر بود ?;D

خوابگاه شماره 2 در محله جردن در منطقه شمالي شهر جناح واقع است Wink ;D
پاسخ
#6
شمال شهر رو گفتم . من منظورم خوابگاه شمال شهر بود? Grin
نقل قول:
میدونم.منظور من هم مکان دقیق خوابگاه در شمال شهر بود
پاسخ
#7
حالا بگذریم. خلاصه اگه قصد داشتین بیاین جناح درس بخونید، نگران جا برای زندگی نباشید و همش تمرکزتون روی درس باشه? ;D
پاسخ
#8
مي خوام به دوستام پيشنهاد بدم بيان جناح Wink
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان