رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پسرقذافی بینی همسرش را شكست
#1
[عکس: n00012888-r-b-005.jpg]

**اين عكس مربوط به خود معمر قذافي است

پسر سرهنگ معمر قذافی با حمله به همسرش در هتلی گرانقیمت در لندن جنجال آفرید و پلیس را وارد ماجرا كرد.

به گزارش سایت شیعه نیوز معتصم قذافی كه به هانیبال معروف است همراه با همسر 29 ساله و فرزندان خود در یك سوئیت لوكس در كلاریج اقامت داشت كه این حادثه رخ داد.پس از آنكه كادر این هتل در ساعت 1:30 شب فریادهای كمك یك زن را شنیدند پلیس را در جریان گذاشتند اما زمانی كه ماموران پلیس به هتل رسیدند معتصم قذافی در اتاق‌شان را قفل كرد و محافظانش هم مانع ورود ماموران پلیس به اتاق شدند. در این بین پلیس سه نفر از محافظان پسر 33 ساله قذافی را به جرم ممانعت از انجام وظیفه نیروهای پلیس دستگیر كرد. با وجود این پسر قذافی پس از تماسی كه با سفارت لیبی گرفت با توجه به مصونیت سیاسی‌اش از هتل بدون هیچ مشكلی خارج شد. معتصم قذافی كه كلكسیونی از پورشه دارد با اتومبیل مخصوص سفارت لیبی به سفارت كشورش منتقل شد.

یكی از شاهدان این درگیری در این باره می‌گوید: من دیدم كه كادر هتل سعی می‌كردند برای نجات زنی كه فریاد می‌كشید وارد آن سوئیت شوند اما محافظان مانع آنها شدند. سپس تعداد زیادی مامور پلیس آمدند كه برخی از آنها مسلح بودند و محافظان را دستگیر كردند. من زنی را در آن اتاق دیدم كه در وضعیت بدی قرار داشت. صورت و بینی او خونریزی داشت. معلوم بود بینی او شكسته و به عمل جراحی نیاز دارد.

آلین اسكاف 29 ساله كه اهل لیبی است و به خوبی عربی و فرانسه صحبت می‌كند. پس از این حادثه با آمبولانس به بیمارستانی در لندن منتقل شد تا درمان روی بینی شكسته‌اش صورت گیرد.با وجود این، همسر معتصم قذافی در بیمارستان به ماموران پلیس گفت آسیب دیدگی‌اش در اثر تصادف بوده و به خاطر زمین خوردن زخمی شده است. محافظان خانواده قذافی به اداره پلیس منتقل اما اندكی بعد آزاد شدند. پسر قذافی و خانواده‌اش قصد داشتند تا ژانویه در این هتل كه شبی 4000 پوند برایشان هزینه داشت اقامت كنند اما پس از این حادثه با هتل تسویه حساب كردند.

این اولین باری نیست كه هانیبال قذافی جنجال می‌آفریند و پای پلیس را وسط می‌كشد. این زوج زمانی كه در هتلی در ژنو اقامت داشتند تا خانم قذافی فرزندش را به دنیا بیاورد كادر هتل را مورد ضرب و شتم قرار دادند. دو نفر از كادر این هتل مدعی شدند این زوج آنها را با كمربند و چوب لباسی زده‌اند. وقتی كه پلیس قصد داشت این زوج را دستگیر كند محافظان آنها وارد عمل شدند تا مانع این كار شوند اما پلیس این افراد را هم دستگیر كرد. محافظان معتصم قذافی كه مدعی بودند كار خطایی از آنها سر نزده است به قید وثیقه آزاد شدند و شاكیان هم با دریافت مبلغی كه رقم آن منتشر نشد از شكایت خود گذشتند. پس از این حادثه روابط سیاسی سوئیس و لیبی رو به تیرگی گذاشت و دولت لیبی صدور نفت به این كشور را متوقف و از واردات كالاهای سوئیسی ممانعت به عمل آورد.

معتصم قذافی در فرانسه هم جنجال آفرینی كرده است. او در سال 2005 در هتلی در پاریس مشتی به صورت همسرش كه هشت ماهه باردار بود زد و او را زخمی كرد. او سپس با اسلحه شروع به تهدید همسرش كرد كه پلیس وارد عمل شد. قذافی سپس به هتلی نقل مكان كرد كه در آنجا هم با آسیب رساندن به مبلمان هتل با شكایت مسئولان هتل رو به رو شد. هانیبال به خاطر این كارش به چهار ماه زندان تعلیقی و 350 پوند جریمه نقدی محكوم شد.سال قبل از این حادثه هم پسر سرهنگ قذافی به دلیل سرعت بالایش در خیابان شانزه‌لیزه توسط پلیس متوقف شد كه در این حادثه محافظان او با پلیس درگیر شدند. البته به خاطر عذرخواهی دولت لیبی جریمه‌ای برای معتصم قذافی در نظر گرفته نشد.

سفارت لیبی در انگلیس هنوز اظهار نظری درباره این حادثه نكرده است.

منبع :تابان
#2
با و پس گنا


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان