رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا آموزش و پرورش فکری برای برگزاری آزمون های آزمایشی در شهر جناح نمی کند؟؟؟
#1
این مطلب فقط پیشنهاد است، و سوء تفاهم نشود ، چرا که روش پیشنهاد نوشتن من اینطوریه : ( اگه تغییر روش لازمه بفرمائید )
چندین سال است که دانش آموزان شهر و بخش جناح برای آزمون های آزمایشی و المپیاد و... به بستک می روند و در این آزمون ها شرکت می کنند و به دفعات رتبه های اول تا سوم را در شهرستان و گاها استان را کسب می کنند. به نظر من جناح به جایی رسیده که خود میزبان این آزمون ها و مسابقات باشد. البته انتظار نداریم که کنکور سراسری نیز برگزار شود ، گرچه کنکور دانشگاه آزاد در جناح برگزار می شود.
اما ...
به طور مثال امروز سه مینی بوس پر از دانش آموزان جناحی برای شرکت در آزمون های آزمایشی سنجش و کانون قلمچی راهی بستک شدند. گرچه مینی بوسی که ما گرفته بودیم، دربست بود و جا زیاد بود ولی بقیه حال و هوایی دیگر داشت. ?;D
البته مسئله وسیله نقیله نیست گرچه دیشب دو ساعت خودم به شخصه دنبال مینی بوس بودم، ولی باید بگویم از نمایندگی آموزش و پرورش نیز درخواست مینی بوس کردیم، و از حق نگذریم سعی کردند که همکاری کنند، اما به دلیل مشکلات بیمه ای مینی بوس این امکان فراهم نشد و پیگیر که شدیم هم حقیقت همین بود. اما می گویم که اگر امکان داشت ایشان حتما همکاری می کردند ولی خب، نقد ما بر این نیست و کمی هم تقصیر از خود ما بود که دیر پیگیر شده بودیم گرچه باز هم به نظر من باید نمایندگی با انرژی بیشتر پیگیر این مسائل باشد.
از این بگذریم.
حرف اصلی ما بر این است که الان که دیگر کمتر کلاسی در رشته ای امکان دارد در جناح وجود نداشته باشد، به نظر من این که المپیاد و آزمون های آزمایشی در شهری دیگر برگزار شود ، چندان جالب به نظر نمی رسد.
برای همین از نمایندگی در خواست داریم که خودشان این موضوع ها پیگیر باشند و اگر ما هم نگوییم که برای فلان کار یا آزمون چه برنامه ای دارید، خودشان زودتر به مدارس ابلاغ کنند و کاری کنند که دانش آموزان فعال باشند و مسابقاتی مانند مسابقات آزمایشگاهی و ... رو برای دانش آموزان جناحی زیاد ندانند و بدانند که با اهمیت دادن به این امور و تشویق دانش آموزان می توانند این روحیه و استعداد نهفته دانش اموزان را فعال کنند و هم به نفع دانش آموز خواهد بود و هم افتخاری برای شهر و جامعه فرهنگی جناح.
در آخر از زحمت های زیادی که نمایندگی برای دانش آموزان می کشند، سپاس گذاریم، و در این مطالب به هیچ عنوان غرضی وجود ندارد و فقط به این خاطر است که بنده و خیلی های دیگر این روش رساندن پیشنهادشون به مسئولان مربوطه می دانند. اینم برا خودش یک روشی است ، مگه بده ؟ ;D
و همچنین از مسئولین نمایندگی درخواست داریم اگر توضیحی لازم می دانند یا تکمیلی یا تصحیحی در این نوشته لازم هست ذکر کنند ( خوشبختانه به جمع ما نیز در این انجمن پیوسته اند )

به امید پیشرفت هر چه بیشتر برای همه ی آینده سازان شهر
#2
بله من هم با نظر شما موافقم.
همچنین هنوز که هنوزه خبری از ثبت نام مسابقه علمی و برخی آزمون های دیگر نیست.در صورتی که سال های قبل چند روزی از سال تحصیلی نگذشته بود که ثبت نام رو آغاز میکردند(البته منظور من این نیست که این تاخیر یا... به دست آموزش و پرورشه بلکه منظورم اینه که دلیل این تاخیر رو به مدارس ابلاغ بکنند تا ما هم در جریان باشیم)
هم چنین بنده درخواستی از آموزش و پرورش یا موسسه اندیشه(البته این دو(موسسه اندیشه و آموزش و پرورش) از هم مجزا هستند)دارم که دانش آموزان رو در راستای کسب رتبه های عالی در آزمونها و مسابقات علمی تشویق کنند و زمینه ی اشتیاق هر چه بیشتر دانش آموزان را در جهت شرکت در چنین آزمون هاو نیز فعالیت های علمی و... فراهم آورند.
با تشکر Smile


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان