رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راي شوراي دانش آموزي به مهندس ميرحسين موسوي
#1
تابان: مدرسه راهنمايي امام رضا در مشهد وابسته به آستان قدس رضوي که زير نظر مستقيم حجت الا سلا م? واعظ طبسي? اداره مي شود، شاهد رويدادي بي نظير بود.

به نوشته مردمسالاری، به گفته يکي از معلمان راهنما (مشاور) در اين مدرسه، اين مدرسه 630 نفري براي انتخاب شوراي دانش آموزي حال و هوايي ديگر داشت که با يک نتيجه غير قابل باور، اولياي مدرسه را غافلگير کرد.

در جريان اين راي گيري دانش آموزان اين مدرسه راهنمايي در ميان بهت مربيان به جاي اينکه به همشاگردي‌های خود راي دهند; 452 برگه از مجموع 598 راي ماخوذه را به نام ميرحسين موسوي پر کرده و تحويل دادند.

اين اقدام دانش آموزان واکنش منفي مسوولين مدرسه را به همراه داشت تا جايي که برخي گزارش ها از برخورد فيزيکي با دانش آموزان? احضار والدين آنها به مدرسه خبر مي دهند.
پاسخ
#2
كاش مال ما هم اينطور بود ;D ;D ;D Wink Wink Wink Smile Smile Smile Smile
پاسخ
#3
تو خیلی از مدرسه ها این فکر بین بچه ها بوده ، اما مسئولین مدارس جلو جلو به دانش آموزان در مورد استفاده از اسامی اشخاص سیاسی هشدار داده اند. البته این انتخابات شواری دانش آموزی اصلا به نظر من روشش درست نیست و رایی که داده می شه راحت قابل پیگیریه و معلوم می شه کی چنین رایی رو داده چون درسته رو برگه رای اسم شما ننوشته اما کدی که داره با کد هنگام اخذ برگه مطابقت داره و معلوم می شه. خلاصه انتخابات چندان آزادی نیست.
پاسخ
#4
نقل قول:درسته رو برگه رای اسم شما ننوشته اما کدی که داره با کد هنگام اخذ برگه مطابقت داره و معلوم می شه
عجب :o
از کجا فهمیدی؟
پاسخ
#5
تابان: دانش‌آموزان يک دبيرستان اصفهان، نماينده خود را در شوراى دانش‌آموزى از ميان سبزها برگزيدند.

دانش‌آموزان اين دبيرستان در انتخابات شوراى دانش‌آموزى که در اين هفته برگزار شد، به نامزدى که رنگ سبز را به عنوان رنگ انتخاباتى و تبليغاتى خود برگزيده بود بالاترين راى را دادند و وى را به عنوان نماينده خود در اين شورا برگزيدند.

اين در حالى است که دراين دبيرستان 600 نفره، رقيب ديگر نامزد سبز با کسب تنها 27 راى به عنوان آخرين فرد برگزيده در ميان رقباى انتخاباتى از راهيابى به شوراى دانش‌آموزى بازماند.

مرجع: حیات نو
پاسخ
#6
نقل قول:عجب Shocked
از کجا فهمیدی؟
هر وقت هر جایی رو امضا یا اثر انگشتت رو می زنی، باید با دقت اون رو بخونی و بدونی برای چیه.
اینو همیشه یادتون باشه، حالا درسته شورای دانش آموزی چندان اهمیتی نداره ولی تو امور دیگه حتما دقت کنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان