رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقای چمن پیرا رئیس جدید نمایندگی آموزش و پرورش بخش جناح
#1
پس از سال ها خدمت آقای ناصر شجاعی ( رئیس سابق نمایندگی آموزش و پرورش بخش جناح) ایشان سمت خود را به آقای ناصر چمن پیرا واگذار کردند.
تقریبا نیمه مهرماه ( مهر ماه 1388 ) بود که آقای ناصر چمن پیرا رئیس نمایندگی آموزش و پرورش بخش جناح شدند. ایشان قول هایی به دانش آموزان مخصوصا سومی های امسال دادند که در سال بعد پیش دانشگاهی باز خواهد شد. البته آقای مربوطی مدیر دبیرستان شرفا شرفایی جناح زحمات زیادی را کشیده بودند که از نظر من رئیس نمایندگی تفاوتی نخواهد داشت و هر دو ایشان ( آقایان شجاعی و چمن پیرا ) خدمات زیادی را برای دانش آموزان انجام داده اند و حرف اول را در این سال را مدیر می تواند بزند ، که رابطه مستقیمی با پیگیری هایش دارد. البته تعداد نفرات قبولی یکی از شرایط اولی امکان ایجاد پیش دانشگاهی خواهد بود. اگر در سال های گذشته امکان بازشدن پیش دانشگاهی نبود، بیشتر مربوط به تعداد قبولی های کمی بود که امکان باز کردن پیش دانشگاهی را از دست مسئولین گرفته بود.
این حرف ها بحث های زیادی مطلبد که در صورت لزوم در موضوعی جداگانه به آن خواهیم پرداخت.
اما در مورد رئیس جدید نمایندگی آموزش و پرورش بخش جناح، باید ابتدا از سوابق ایشان بگوییم.
شغل اصلی آقای چمن پیرا ، معلمی بوده و سال های گذشته را تدریس می کرده که امروز نیز در زمینه خدمت دهی به دانش آموزان مشغول به فعالیت هستند. هر کاری به دور از توجه به سمت در امر تعلیم و تربیت جوانان جای قدردانی دارد. و همچنین رئیس کتابخانه عمومی شرفا شرفایی نیز یکی دیگر از کارهای فرهنگی ایشان می باشد. در ضمن روزنامه نگاری و خبر نگاری نیز یکی از شغل نگوییم بهتر است، یکی از فعالیت های فرهنگی او می باشد و سوابق خوبی را برای ایشان به جای گذاشته است.

اما از اینها که بگذریم، الان سکان تعلیم و تربیت را در دست دارند و امیدواریم که بتوانند در این راه به پیشرفت هر چه بیشتر و ساختن آینده جوانان کمک کنند.
اگر نقد و انتقادی، یا پیشنهادی در ادامه فعالیت ایشان نیاز بود، حتما خواهیم گفت.
#2
با تشكر از وحيد

يه دفعه صبر ميكردي و بعدا كه يه سالي گذشت خبر رو ميزاشتي تو سايت ;D ;D

من در ابتدا تبريك خودم رو خدمت جناب آقاي چمن پيرا (همون ناصر خودمون) عرض ميكنم . ايشون رو من گزينه ايي خيلي مناسب ميدونم . با در نظر گرفتن اينكه نبايد از تلاشهاي جناب آقاي شجاعي غافل شد

در اينجا ذكر نكاتي لازم بنظر ميرسد .

در بحث دبيرستان و توسعه دبيرستان شرفا بايد قبل از همه از? آقاي مربوطي تشكر كرد . بنظر من ايشون عامل اصلي موفقيت دبيرستان به طور خاص و دخيل در موفقيت هاي آموزش و پرورش به طور عام هستند . بنظر من تلاش اصلي آقاي چمن پيرا حفظ آقاي مربوطي و استفاده مناسب از ايشون باشد .

نكته ديگر اينكه بايد بگم كه تا وقتي آموزش و پرورش ما يك نمايندگي باشد نبايد زياد تاثير اداره? بستك رو بر خودمون كمرنگ ببينيم . الان آموزش و پرورش ما چه اختيار مهمي دارد ؟ بنظر من كه هيچ يا خيلي كم . پس وحيد هم زياد نبايد خوشبين باشند كه (((( الان سکان تعلیم و تربیت را در دست دارند و امیدواریم که بتوانند در این راه به پیشرفت هر چه بیشتر و ساختن آینده جوانان کمک کنند.)))) . چون زياد اختياراتي ندارند .

بنظر من بايد تلاش آقاي چمن پيرا در جهت ارتقا نمايندگي باشد .
#3
نقل قول:پس وحيد هم زياد نبايد خوشبين باشند كه (((( الان سکان تعلیم و تربیت را در دست دارند و امیدواریم که بتوانند در این راه به پیشرفت هر چه بیشتر و ساختن آینده جوانان کمک کنند.)))) . چون زياد اختياراتي ندارند .
ممنون از نظرت. خیلی خوب گفتی. ولی ببین من قبلش نوشتم که توسعه دبیرستان شرفایی به دلیل زحمات آقای مربوطی است چه آقای شجاعی رئیس نمایندگی باشد و چه آقای چمن پیرا. چون الان پیگیری های آقای مربوطی ، مربوط به کارهای ایشان در آموزش و پرورش بستک می باشد نه جناح ! پس نقش نمایندگی در این کار کم بوده و این را قبول دارم.

اما ببینید ما امیدواریم که هر روز نقش نمایندگی آموزش و پرورش پر رنگ تر شود و همچنین از نمایندگی به آموزش و پرورش بخش جناح بدل گردد. البته باید بگم بر خلاف خیلی ها که عقیده دارند، مستقل نشدن نمایندگی آموزش و پرورش جناح نشانه کم کاری رئیس نمایندگی ( رئیس سابق ) است، معتقدم متاسفانه در بعضی از مسائل در کشور ما روند حرف پ از روند قانونی قدرتمند تر است و از روند قانونی نمی توان به حقوق خود دست یافت.

خلاصه اینجا قصد نقد رئیس جدید را نداریم و باید منتظر باشیم تا ببینیم در آینده چه عملکردی را از خود نشان خواهند داد.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان