رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.تغییر در مدیریت اموزش و پرورش شهرستان بستک وجناح
#1
دلیل تغییرات قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی چیست؟ 
 
کمتر از یک سال پیش آقای توکلی مدیر وقت آموزش و پرورش بستک برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داد و خود را اماده تبلیغات انتخاباتی کرد ، اداره کل اموزش و پرورش استان هرمزگان بعد از این استعفا آقای محمودی که از بومیان شهرستان بستک بود را به عنوان سرپرست این مدیریت معرفی کرد.
 Khabarbastak.blogfa.com
اما در اقدامی دور از انتظار آقای محمودی که عملکردی قابل قبول در مدت کمتر از یکسال مدیریت خود داشت چند ماه قبل از انتخابات جابجا شده و جای خود را به علاءالدین عزیزی از بخش رویدر شهرستان خمیر داد.
نکته قابل تامل تر این موضوع جابجایی مدیر موفق و محبوب آموزش و پرورش جناح بود که در مدت مدیریت خود عملکرد تحسین برانگیزی داشت ، این تغییر موجب نارضایتی برخی از فرهنگیان و خیرین و همچنین مردم شده است.
 آقای چمن پیرا در مدت مدیریت خود با جذب کمک های خیرین پروژه چندین مدرسه که سالها نیمه تمام بود را به اتمام رساند و چندین مدرسه را بخصوص در مناطق محروم احداث کرد.
در بعد کیفیت وسایل کمک آموزشی هم کارهای عمده ای در این منطقه صورت گرفت ، در این زمینه امکانات منطقه جناح با مرکز استان و دیگر شهرهای بزرگ برابری می نمود و می توانست به عنوان یک شاخص در استان هرمزگان معرفی گردد.
آقای چمن پیرا علاوه بر بعد مالی و ساخت و ساز خدمات شایانی داشت بلکه تعامل سازنده ای با اولیاء دانش آموزان و همچنین تعامل خوبی با دیگر ارگان های دولتی و خیرین ایجاد کرده بود و یکی از موفق ترین مدیران شهرستان بستک می باشد.
این نکته را یاد آور می گردم که به بازنشستگی این مدیر موفق شهرستان فقط شش ماه مانده بود و بهتر بود اداره کل آموزش و پرورش استان در صورت صلاحدید جابجایی ایشان این زمان اندک را نیز تحمل می نمود و تودیع و معارفه ای در شان این مدیر موفق شهرستان انجام می داد.
این نکته را یاد آور می شود که مراسم تودیع و معرافه این دو مدیر آموزش و پرورش بصورت نا محسوس برگزار شد و هیچ خبرنگار و عکاسی برای انعکاس این موضوع دعوت نشده بود و حتی برخی مدیران هم به این جلسه دعوت نشده بودند ، انگار همه می خواستند این اتفاق بدون سروصدا و هر چه زودتر انجام شود ، هر چند بنا به گفته افراد آگاه که در این تودیع و معارفه حضور داشتند توسط برخی افراد حاضر انتخاباتی بودن این تغییرات مطرح شد که جواب قانع کننده ای به این موضوع داده شد.
این دو جاجایی از یک سوی قضیه می باشد که نشان می دهد آموزش و پرورش شهرستان بستک و جابجایی این مدیران با دید سیاسی و انتخاباتی بوده است و از دیگر سو در هفته های اخیر تاکیدات زیادی از سوی مقامات تراز اول شهرستان مبنی بر حمایت برخی مدیران از برخی کاندیدها به چشم می خورد ، این اخبار نشان از سکوت پر معنای برخی مدیران می دهد که تعبیر آرامش قبل از طوفان مناسب این موضوع می باشد 
خبری انتخاباتی غرب هرمزگان...خبربستک


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان