رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حساسترين بازي فوتبال طي چند سال اخير آيا به سرنوشت ..........................
#1
اينروزها داغترين خبر محافل ورزشي شهر . روبرو شدن دو تيم گازال و مهر است . گرچه سابقه و افتخارات تيم مهر به هيچ وجه قابل مقايسه با تيم گازال نيست ولي تيم مهر كه بايد خود را مديون گازال بداند امروز در مقابل همبازيهاي سابق و رقباي مخصوص امروز قرار ميگيرد .

دربي حساس بين دو تيم گازال و بهزيستي شايد . به اين دليل حساس شد كه اين دو تيم با طرفداران پرشمارشان خود را دوقطب فوتبال شهر ميدانند . اين بازي با آن بد اخلاقي هاي بعد از اتمام مسابقه در خاطره ها مانده است .

در مسابقه پيش رو بوي اين مسائل بيشتر به مشام ميرسد . اين بار نه در بين هواداران و داور كه بين بازيكنان دو تيم .اين دو تيم با هم كنار بيا نيستند .

خصومت بين دو تيم شايد دليلي دارد؟ . ما كه هيچوقت در بطن ماجرا نبوده اييم . نميتوانيم ابراز نظر كنيم .

اين بازي قرار است بعد از ماه مبارك رمضان برگزار شود . تيم گازال نبايد خود را در معرض حاشيه ها قرار دهد . در حالي كه بعضي اخبار حكايت از پشتيباني تيم بهزيستي از تيم مهر است .

تيم گازال بايد با تكيه بر غناي فرهنگي و پشتوانه مردمي خود به قله فوتبال شهرستان برسد.** اگر در اين پست بيطرفي رعايت نشده . از همه بينندگان عذرخواهي ميكنيم .ایدل چو زمانه می‌کند غمناکت? ? ? ? ? ? ? ناگه برود ز تن روان پاکت

بر سبزه نشین و خوش بزی روزی چند? ? ? ? ? ? ? ? زان پیش که سبزه بردمد از خاکت
#2
واقعا من از وضع ورزش مخصوصا فوتبال شهرمون متاسفم. چرا باید همشهریانی که در بیرون با هم خوب هستند، در بازی فوتبال که باید تفریح، سرگرمی، ورزش آن مد نظر باشد، باعث شده که در بین مردم تفرقه ایجاد کند. حالا اگر نگوییم تفرقه ولی کمی ناراحتی و گاها کینه .

و اگر از بعد سرگرمی بودن آن بیرون بیاییم و پیشرفت و مسابقات بنگریم، باز هم این ناراحتی ها نسبت به هم باعث شده که در مقابل دیگر تیم های شهرستان و استان حرف زیادی برای گفتن نداشته باشیم. چرا که به جای اینکه هدف اصلی برتری جناح در مقابل تیم های شهرستان و استان باشد، الان حرف این است که گازال، بهزیستی، تلاش، مهر و یا شهرداری ( امید ) ، کدامین یک به پله بعدی صعود خواهند کرد.

با این حال به نظر من رقابت ها نا سالم بوده و ضرر و زیان بسیاری هم برای بازیکنان، هم برای طرفداران تیم ها که مردم باشند، و هم برای شهرمان به وجود خواهد آورد. تصور کنید در کنار این تیم ها ، اگر تیمی متشکل از بازیکنان برتر هر تیم را در یک تیم به وجود می آمد، و تمام تیم ها هدفشان راهیابی به تیم جناح بود، و هدف تیم جناح مطرح شدن و پیروزی در مسابقات منطقه و استان بود، هم برای فوتبال شهر بهتر بود و هم بین مردم چنین تعصبات بی جایی به وجود نمی آمد.

در اول نوشته هایم نوشتم که :
نقل قول:واقعا من از وضع ورزش مخصوصا فوتبال شهرمون متاسفم.
در این نوشته در مورد فوتبال که مخصوص در این باره بود صحبت کردم. اما اسم ورزش را نیز بردم. چرا که ما تنها از فوتبال چنین آسیب هایی نمی بینیم. دیگر ورزش هایی که در جناح وجود دارد نیز کم و بیش چنین دلگیری هایی ایجاد کرده که مطمئنا شما بیشتر از من آگاهید و نیازی به توضیح نیست و نامی نمی برم تا بحث ها از موضوع اصلی منحرف نشود.

به امید روزی که همه با اتحاد به فکر آباد کردن شهرمان جناح باشیم.
#3
انشاالله گراز را می بریم و قهرمانی رو جشن می گیریم
#4
بهتر نبود از لغات بهتری استفاده می کردین؟ تو یکی از تاپیک ها به بازیکنای تیم مهر توهین کردین، که مجبور شدم حذفش کنم. البته قفل کردن بعضی از تاپیک ها به این دلیله که حدود یک سال از زدن تاپیک گذشته و قدیمیه. دلیل دیگه ای نداره . و اگر بحثی رو نیاز دیدین، یه تاپیک جدا بزنید.
اما یه سوال:
این مسابقه کی و کجا برگزار می شه؟
#5
(۸ام مهر ۱۳۸۸، ۱۴:۲۰)وحید link نوشته: بهتر نبود از لغات بهتری استفاده می کردین؟ تو یکی از تاپیک ها به بازیکنای تیم مهر توهین کردین، که مجبور شدم حذفش کنم. البته قفل کردن بعضی از تاپیک ها به این دلیله که حدود یک سال از زدن تاپیک گذشته و قدیمیه. دلیل دیگه ای نداره . و اگر بحثی رو نیاز دیدین، یه تاپیک جدا بزنید.
اما یه سوال:
این مسابقه کی و کجا برگزار می شه؟این بازی تو بستک انجام می شه
روزش هم جمعه 88/7/17

اما یه سوال:
شما طرفدار کدوم یک هستی؟
#6
نقل قول:اما یه سوال:
شما طرفدار کدوم یک هستی؟
من چندان تو قضایای فوتبال نیستم. ولی چند سال پیش تو بهزیستی بازی می کردم و تقریبا می شه گفت بهزیستی. کلا برام فرق نمی کنه.
من برام مهمه که تیمی که منتخب جناح هست، تیم قویی باشه. گرچه من همیشه می گم، ای کاش یه تیم در جناح بود، ولی اون تیم هم واقعا تیم باشه ها.
#7
ما كه گازالي هستيم

Smile Wink Big Grin Wink Smile Wink Big Grin Wink Smile

خدافظ
#8
(۹ام مهر ۱۳۸۸، ۱۸:۲۸)ابا عبدالله link نوشته:
ما كه گازالي هستيم

Smile Wink Big Grin Wink Smile Wink Big Grin Wink Smile

خدافظ

شما کارت درسته ;D


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان