رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسئولین پاسخگوی علت پیشرفت کند ساخت ساختمان اصلی دانشگاه آزاد جناح باشند!
#1
مدتهاست تاخیر در ساخت ساختمان دانشگاه جناح ذهن مردم و مسئولین را درگیر کرده و هربار که از کنار آن رد می شویم این سوال در ذهنمان شکل می گیرد که چرا ساختنش اینهمه طول کشیده آن هم وقتی که خیر همت کرده و میخواهد ساختمان را بسازد. چرا نماینده و پیمانکار آن باید برای ساخت آن چندسال زمان لازم داشته باشد؟

فضای رسانه ای جناح با احترام به نیک اندیشی خیر تاکنون واکنشی نشان نداده ولی این سکوت تا کی باید ادامه یابد. تا جایی که به یاد داریم قرار بود ساختمان دانشگاه ظرف دوسال آماده شود.

با پیشرفت کند ساخت ساختمان اصلی دانشگاه، نه تنها دانشگاه معطل مانده بلکه آموزش و پرورش و هنرستان جناح نیز از این تاخیر به وجود آمده متضرر شده اند.
از یک سو گله ی مردم، و از سوی دیگر شنیده شده که رئیس دانشگاه آزاد جناح استعفانامه خود را نوشته که احتمال میدهیم با این موضوع بی ارتباط نباشد. اما چرا باید کار به اینجاها بکشد؟ در حالی که خوابگاه دانشگاه و بعد از آن مسجد دانشگاه و ساختمان های مشابه منطقه به سرعت ساخته می شود.
با این تفاسیر گله و شکایت مردم از رشد کند ساخت ساختمان دانشگاه، منطقی به نظر می رسد.

چیزی که انتظار می رود توضیح نماینده خیر در ارتباط با علت تاخیر ساخت توسط پیمانکار است. علاوه بر تاخیر ساخت، برخی از کیفیت کم و مشکلات فنی ساختمان نیز گله دارند. با نرخ قرارداد شده و عدم تاثیر پذیری از تورمی که اگر ساخت تا امروز به درازا کشیده نمیشد، انتظار داشتیم بسیار سریعتر ساختمان ساخته شود و آن هم با کیفیت مطلوب.
در نهایت، باید ابتدا دید علت کندی پیشرفت در ساخت چیست، سپس هر یک از عوامل پیمانکار ضعیف یا عدم تخصیص بودجه لازم پس از شفاف سازی برای مردم به سرعت حل و فصل شود. زیرا دانشجویان حق دارند پس از سالها گذشته از تاسیس دانشگاه نسبت به وضعیت کنونی که در مدارس آموزش و پرورش کلاسهایشان تشکیل می شود اعتراض داشته باشند.
 سپاس شده توسط vahid ، hajar
#2
دوست عزیزم انتقاد شما به جاست ولی درساخت یک ساختمان خیلی افراد وخیلی چیزای دیگر دخیل هستند که باعث کندی کار می شوندبرای مثال می شود گفت دیر رسیدن وسایل? یا اقلام دیگر . سعی کنین باعث دلسردی خیران عزیز و دلسوز شهرمان نشویم ما هر روز در محل ساخت دانشگاه حضور داریم و زحمات پیمانکار و نماینده خیر اقای پاسلاری را از نزدیک نظاره گر هستیم و میبینیم که در حال ساخت هستند دوست گلم در ساخت یک ساختمان شما بهتر در جریان هستید و میدانید که مرحله به مرحله هستش واگر بر فرض مثال شما گچ کاری یا کاشی کاری نکنین یا به کندی انجام شود نمی شود رنگ یا کارهای دیگر انجام داد مشکل خیر و نماینده خیر وپیمانکار نیست ما دانشجویان دانشگاه ازاد جناح از زحمات اقایان حاج ابراهیم عباسی وحاج منصور عباسی و اقای پاسلاری? واقای دکتر لاوری نیاد وتمام پرسنل زحمت کش دانشگاه ممنونیم که باعث شدن ما در شهر ومنطقه ی خودمان درس بخوانیم متشکریم
#3
مسئول اصلي ايي كه بايد در قبال وضعيت دانشگاه آزاد و عاقبت هزينه هاي سرسام آور خيرين درين در اين محل باشد، خود جناب دكتر لاوري است

لطفا خود ايشون روشنگري نمايند

چون حمايت ها و پشتيباني. هاي لازم ازايشون براي مردم روشنه و بايد مشخص كنند كه چه كرده اند؟؟؟
#4
نقل قول:دوست گلم در ساخت یک ساختمان شما بهتر در جریان هستید و میدانید که مرحله به مرحله هستش واگر بر فرض مثال شما گچ کاری یا کاشی کاری نکنین یا به کندی انجام شود نمی شود رنگ یا کارهای دیگر انجام داد


دوست عزیز? با این زمانی که به اقای پیمانکار دادن میشد برج بیست طبقه بالا آورد
ضمنا کسی منکر زحمات خیرین نیست . اتفاقا دیر آماده شدن ساختمان به پیشرفت دانشگاه ضربه میزنه و اینه که خیرین رو دلسرد میکنه


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان