رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت از موسسه خیریه سلمان فارسی منطقه جناح در همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز کش
#1
به پاس خدمات خیر اندیش حاج عبدالله تیما رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه سلمان فارسی در زمینه مدرسه سازی، این موسسه در همایش خیرین مدرسه ساز کشور با حضور معاون رئیس جمهور ، وزیر آموزش و پرورش ، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور که در تهران برگزار گردید مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت .
[عکس: IMG-20141022-WA0005.jpg]
دعوت از موسسه خیریه سلمان فارسی منطقه جناح در همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز کشور

به پاس خدمات خیر اندیش حاج عبدالله تیما رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه سلمان فارسی در زمینه مدرسه سازی، این موسسه در همایش خیرین مدرسه ساز کشور با حضور معاون رئیس جمهور ، وزیر آموزش و پرورش ، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور که در تهران برگزار گردید مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ؛

حاج عبدالله تیما رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه سلمان فارسی? گفت : به مصداق روایت از ائمه معصومین " ان احب عباد الله من حبب الیه المعروف حبب الیه فعاله " از اینکه خداوند این لطف و عنایت به بنده نموده که به عنوان یک عضو در جامعه اسلامی به ندای رهبرمان لبیک گویم و با ایجاد فضای? مناسب شادی و نشاط در دانش آموزان بوجود آورم خدا را را شاکرم و الحمد الله و المنه انجمن خیریه سلمان فارسی در کنار حمایت از مستمندان با? آموزش و پرورش منطقه جناح تعامل خوبی داشته است .وی اضافه کرد: تا کنون در زمینه های فیزیکی شامل احداث ، تعمیر ، تجهیز دارای خدماتی بوده است.

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه سلمان فارسی فرامرزان منطقه جناح خاطر نشان ساخت: احداث متوسطه دوره ی اول مریم باقرالکندری ، احداث فضای آموزشی شبانه روزی ام السلمه و آموزشگاه شهید باهنر کمشک ، ساخت سالن چند منظوره دبستان برزگران عالی احمدان و فضای آموزشی در روستای لاور میستان بخشی از فعالیت و خدماتی می باشد که در منطقه جناح اجرا گردیده است.

حاج عبدالله تیما اظهار داشت:بزرگترین پروژه آموزشی موسسه در شهرستان بستک با هزینه بالغ بر 25 میلیارد ریال می باشد که در آینده ی نزدیک در اختیار آموزش و پرورش شهرستان بستک قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه بیان داشت: جهت ایجاد فضای معنوی در اداره آموزش و پرورش منطقه جناح یک باب مسجد در اداره احداث شد.

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه سلمان فارسی از ساخت منبع بتونی برای دبستان احد و شبانه روزی ام السلمه? ، خرید کولر ، آبسردکن ، رایانه در طرح هوشمند سازی مدارس ، میز و صندلی ، تعمیر کلاس و دفاتر آموزشگاه ها خبر داد.

حاج عبدالله تیما گفت : جهت رفاه حال دانشجویان و دانش آموزان مستحق ، هزینه شهریه و هزینه ایاب و ذهاب آنها توسط موسسه تامین می گردد.وی بیان داشت : این خدمات بخشی از فعالیت های موسسه می باشد که در بخش آموزش و پرورش منطقه جناح انجام پذیرفته است.وی در پایان تصریح نمود: از همه کسانی که توانایی مالی دارند می خواهیم در این راه مدرسه سازی خرج نمایند و مطمئن باشند که برکت و آرامشی که از این راه به دست می آید غیر قابل بیان است و عمری در غرور و لذت خواهند گذراند.
[عکس: gpic453&l2=gpic453_2.jpg]
[عکس: gpic453&l2=gpic453_4.jpg]
[عکس: gpic453&l2=gpic453_1.jpg]
[عکس: gpic453&l2=gpic453_7.jpg]
[عکس: gpic453&l2=gpic453_3.jpg]
[عکس: gpic453&l2=gpic453_5.jpg]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان