رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه توجیهی نیروهای خدمتگزار و سرایدار در منطقه جناح برگزار شد
#1
در آستانه بازگشایی مدارس و اجرای پروژه مهر

با حضور ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ، عبدالله عالیان معاون پشتیبانی ،علی پرتو مسئول حراست و کارشناس تربیت بدنی و پشتیبانی جلسه توجیهی نیروهای سریدار و خدمتگزار در سالن اجتماعات اداره برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ؛

ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ضمن خیر مقدم اظهار داشت : با توجه به بازگشایی مدارس ، فراهم سازی محیط مناسب برای شروع سال تحصیلی بسیار مهم است وی در ادامه خاطر نشان ساخت : با توجه به شروع سال تحصیلی محیطی شاد و سالم توسط خدمتگزاران و سرایداران مدارس ایجاد گردد.

عبدالله عالیان معاون پشتیبانی اداره از نیروهای خدماتی تشکر نمود و تصریح کرد : ما خواستار توجه جدی نگهداری از اموال بیت المال در مدارس توسط نیرو های خدماتی و سرایداران هستیم.

علی پرتو مسئول حراست اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و آغاز بازگشایی مدارس بیان داشت: نیروهای خدماتی و سریداران حافظان سنگر تعلیم و تربیت هستند .وی خاطر نشان ساخت : رعایت ادب و رفتار و اخلاق از سفارشات دین مبین اسلام می باشد و نیرو های خدماتی و سرایدار به عنوان رکن اصلی مدرسه این مولفه ها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مسئول حراست اداره از زحمات محمد آتشین کارشناس خدمات پشتیبانی در ایجاد فضای مناسب آموزشی تشکرکرد.وی پیرامون مسائل حفاظتی و ایمنی مدارس و تبعیت از مقررات آموزش و تعامل خوب با مدیران اولیا و به ویژه شرح وظایف نیرو ها توصیه های لازم نمود.

باقر محمد پور کارشناس تربیت بدنی? سلامت اداره گفت :خدمتگزاران جهت بهداشت و سلامت بوفه ها شرایط لازم را فراهم آورند وی افزود : توجه ویژه به فضای سبز و رسیدگی به سرویس های بهداشتی آموزشگاه می باشد که نقش مهمی در شادابی و سلامت دانش آموزان دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_abi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان