رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با حضور مديركل راه و شهرسازي هرمزگان ؛ آغاز عمليات اجرايي راه لمزان ـ مهران
#1
در مراسمي با حضور مديركل راه و شهرسازي هرمزگان و نماينده غرب هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي كلنگ راه لمزان ـ مهران به زمين زده شد.

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=31184e55-b916-446d-9...f8fd4f3cc6]

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي هرمزگان، فرشيد دستوان در مراسم كلنگ زني اين محور در جمع مردم روستاهاي بخش مهران گفت: راه لمزان – مهران قسمتي از مسير شبكه اي و ميانبر دژگان-پدل- لمزان – مهران است كه در حوزه استحفاظي شهرستان هاي بندرلنگه و بستك قرار دارد و طول آن از شهر لمزان مركز بخش مهران شهرستان بندرلنگه تا پاسگاه مهران محل اتصال با جاده بستك ـ بندرلنگه 34 كيلومتر است.

وي افزود: 12 كيلومتر از اين مسير از شهر لمزان تا قبل از دوراهي نور آباد از سمت لمزان و 3 كيلومتر از سمت پاسگاه مهران? با مشخصات راه روستايي طي سالهاي 1387 تا 1391? احداث و آسفالت شد.

دستوان ادامه داد، با برنامه ريزي هاي صورت گرفته، تكميل عمليات اجرايي باقيمانده جاده بطول 19 كيلومتر در قالب طرح راه لمزان –اسلام آباد – مهران با عرض 8 متر در دستور كار قرار گرفته است. وي به زمان بهره برداري از اين محور اشاره كرد و گفت: در صورت تحقق اعتبارات ابلاغي، محور مذكور تا پايان سالجاري به بهره برداري مي رسد.

مديركل راه و شهرسازي هرمزگان به اهميت احداث اين محور اشاره كرد و ادامه داد، با تكميل اين راه، علاوه بر كوتاهي مسير شهرستان بندرخمير و بخش مهران شهرستان بندرلنگه با شهرستان بستك بطول حداقل 110 كيلومتر، روستاهاي نورآباد ، اسلام آباد، كنار زرد، لاور شيخ، بار، تخت گرو، چارون و تشتو با تعداد 395 خانوار ساكن در طول مسير از راه مناسب آسفالته برخوردار خواهند شد.
 سپاس شده توسط ekhlas ، abdollah_abi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان