رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در کمیته برنامه ریزی شهرستان مشخص شد/سهم400میلیونی شهرداری جناح در سال93
#1
به گزارش جناح آنلاین ، در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بستک که در تاریخ 93/3/12 برگزارشد ، 4000 میلیون ریال اعتبار به شهرداری جناح برای سال 93 اختصاص یافت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک ، ميرمرسل ايزدي پور در جلسه کمیته برنامه ریزی سال 93 شهرستان که با حضور نمایندگان مدیران کل استان و مدیران شهرستان برگزار گردید اظهار داشت: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهرستان بستک، چهره شهرستان را در حوزه عمران شهری و روستایی دگرگون کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد که در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي با تلاش مضاعف مسئولین شهرستان و همیاری و همکاری مسئولین استانی در جهت رفاه آسایش مردم و نیز عمران و آبادانی شهرستان گام های بلندی برداشته شود.

فرماندار شهرستان بستک با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته به تفکیک فصل، دستگاه و پروژه سال جاری بیان داشت: به فصل، اداره عمومی 500 میلیون ریال، آموزش 6050 میلیون ریال، انرژی 3000 میلیون ریال، تربیت بدنی 7100 میلیون ریال، حمل و نقل 20100 میلیون ریال، دفاع ۹۰۰ میلیون ریال، رفاه و تامین اجتماعی1950 میلیون ریال، فرهنگ، هنر ، رسانه های جمعی و گردشگری 4900 میلیون ریال، کشاورزی و منابع طبیعی 970 میلیون ریال، مسکن و عمران شهری و روستایی 33930 میلیون ریال، آب و فاضلاب روستایی 9800 میلیون ریال، آب و فاضلاب شهری 5130 میلیون ریال، شهرداری بستک 7000 میلیون ریال، شهرداری جناح 4000 میلیون ریال، منابع آب 1500 میلیون ریال اختصاص یافته است. ايزدي پور ادامه داد: رويكرد بودجه سال 93 تكميل پروژه هاي نيمه تمام مي باشد.

وي خاطر نشان کرد: بیشترین اعتبار مربوط به مسكن و راه و شهرسازي با 26 پروژه و با اعتبار 33930 میلیون ریال می باشد. فرماندار بستک مدیران اجرایی شهرستان را به شناخت قابلیتها و مزیتهای شهرستان توصیه و تصریح کرد: سعی شود طرحهای عمرانی نیمه تمام در سال 93 برای تکمیل در اولویت قرار گرفته و سایر طرحها متناسب با نیاز منطقه پیشنهاد شوند که طرحهای اشتغال زا از آن جمله اند.
 سپاس شده توسط vahid ، abdollah_abi ، d.beckham ، yousef_sh ، mohammad_p
#2
امیدواریم امسال بر خلاف سالهای گذشته مقدار تخصیص داده شده مبلغ قابل توجهی از مبلغ تصویب شده باشد.

متاسفانه در سال های گذشته حتی 1/4 مبلغ تصویب شده، تخصیص داده نمی شد و مشکلات زیادی را برای شهرداری سابق به وجود آورده بود که امید است با تدبیر این روند بهبود یابد و شهرداری کنونی مشکلات قبلی را نداشته باشد.
 سپاس شده توسط mohammad_p
#3
(۱۵ام خرداد ۱۳۹۳، ۳:۲۷)وحید link نوشته: امیدواریم امسال بر خلاف سالهای گذشته مقدار تخصیص داده شده مبلغ قابل توجهی از مبلغ تصویب شده باشد.

متاسفانه در سال های گذشته حتی 1/4 مبلغ تصویب شده، تخصیص داده نمی شد و مشکلات زیادی را برای شهرداری سابق به وجود آورده بود که امید است با تدبیر این روند بهبود یابد و شهرداری کنونی مشکلات قبلی را نداشته باشد.

طبق صحبت های یکی از روسای ادارات ، از بودجه تخصیص داده شده به این اداره در سال گذشته تنها یک دهمش تامین اعتبار شده!


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان