رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختصاص 243 میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور به هرمزگان
#1
در سفر ریاست جمهوری به هرمزگان 243 میلیارد تومان اعتبار به هرمزگان اختصاص یافت .


معاون برنامه ریزی استاندار هرمزگان گفت : بخش آب و فاضلاب 93 میلیارد و 500 میلیون تومان ، حمل و نقل با 53 میلیارد و 600 میلیون تومان ، بهداشت و درمان 44 میلیارد تومان ، جزایر 21 میلیارد تومان و آموزش عالی 9 میلیارد تومان بیشترین میزان اعتبار را به خود اختصاص داده اند.


دریانورد در نسشت شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت : در سفر رئیس جمهور 70 میلیارد تومان اعتبار نیز برای جبران خسارت وارده به تأسیسات عمومی منطقه زلزله زده بستک اختصاص یافت که برای بازسازی تأسیسات عمران شهری ، شبکه توزیع آب و آبرسانی داخل شهر ، جاده ها ، ساختمان ها و تأسیسات داخل شهر هزینه می شود.


وی گفت : توسعه و تجهیز مراکز درمانی ، توسعه راههای روستایی ، درخواست مجوز صید و بازگشایی گمرکات در روستاهای ساحلی از مهمترین مطالبات مردمی مطرح شده در سفر رئیس جمهور به استان است.


معاون برنامه ریزی استاندار هرمزگان افزود : در این سفر خریداری 2 دستگاه ام آر آی برای بیمارستان های بندرلنگه و بستک ، تجهیز بیمارستانهای قشم ، تجهیز بیمارستان های 64 تختخوابی بستک ، رودان و جاسک و تأمین دستگاه رادیوتراپی بیمارستان شهید محمدی و تجهیز بیمارستان سوانح و سوختگی در دستور کار قرار گرفت.


دریانورد گفت : در سفر رئیس جمهور به استان از محل اعتبارات آب و فاضلاب ، 20 میلیارد تومان برای آبرسانی جاسک از سد جگین و 70 میلیارد تومان برای اجرای طرح فاضلاب های میناب ، رودان ، جاسک و بندرعباس و 500 میلیون نیز برای آبرسانی به مجتمع تفریحی گنو اختصاص یافت.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان