رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرماندار بستک خبر داد: بررسی مسایل و مشکلات بستک با حضور معاون رییس جمهور
#1
فرماندار شهرستان بستک از بررسی مسایل و مشکلات شهرستان بستک با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور خبر داد.

[عکس: DSC_444.jpg]

به گزارش روابط عمومی? فرمانداری بستک، معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نشست که با حضورجمعی از مسوولان برگزار شد، اظهار داشت: گرایش عمومی همه ما خدمت رسانی بیشتر و کمک به توسعه نقاط مختلف کشوراز جمله شهرستان بستک است که این تلاش ها قابل ارج نهادن و مقدس است.

مسعود سلطانی فر با بیان اینکه با محدودیت هایی مواجه بودیم اما امروز بار محدودیت ها کاهش یافته، ادامه داد: باید با فعال کردن بخش تولید در راستای تقویت هر چه بیشتر اقتصاد گام برداریم و معضل بیکاری را حل نماییم.
? وی افزود: امیدواریم که با فضای جدید ایجاد شده تثبیت قیمت ارز، شاهد کاهش هشت تا 10 درصدی نرخ تورم باشیم.
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، با اشاره به اجرای فاز بعدی هدفمندی یارانه ها، تصریح کرد: تلاش بر این است که در مرحله اول با خوداظهاری و در مرحله بعد با مشخص کردن سطح درآمدهای خانوارها، یارانه ها راعادلانه تر و هدفمندتر توزیع کنیم.

وی? با تاکید بر رشد و توسعه هر چه بیشتر تولید در کشور گفت: طرحهای زودبازده ای که بیکاران را بدهکار کند، قبول نداریم.

سلطانی فر تاکید کرد: تمام مشکلات شهرستان بستک را به وزارتخانه های ذیربط منتقل و پیگیری خواهم کرد.

فرماندار شهرستان بستک نیز در این جلسه، برکات سفرهای استانی حضور بالاترین مقام اجرایی کشور در بین مردم هرمزگان و حضور وزیران و معاونین دولت در? شهرستانهای استان را آشنایی با مشکلات مردم از نزدیک? دانست.

محمد مشتاق زاده ادامه داد: این سفرها بستری مناسب و گامی بزرگ برای شناسایی نیازهای واقعی هر منطقه و اقدام برای تامین آنهاست.

وی در این روز ساماندهی وضعیت جاده ها شامل آسفالت، تعریض، شانه سازی، ابنیه فنی و حذف نقاط حادثه خیز ، انتقال آب دریا از چارک، تکمیل پروژه های نیمه تمام شامل بیمارستان، سالن های ورزشی و پروژه های آب و فاضلاب ، جذب سرمایه گذاران از طریق بسته های ویژه برای تشویق سرمایه گذاران و تسهیل مسیر برای اخذ مجوز و خدمات لازم و دسترسی به دریا از طریق راه خور در شهرستان بستک را خواستار شد.

فرماندار شهرستان بستک همچنین افزایش سقف و تعداد تسهیلات و تسریع? در پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان? را از مهمترین خواسته های مردم شهرستان بستک عنوان نمود.

گفتنی است ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، دیدار با 2 خانواده زلزله زده بستک، بازدید از 2 آثار تاریخی و دیدار مردمی از دیگر برنامه های سفر معاوت رییس جمهور به شهرستان بستک بود.
 سپاس شده توسط vahid ، محمد جباری ، d.beckham ، armena ، abdollah_abi
#2
"برای اخذ مجوز و خدمات لازم و دسترسی به دریا از طریق راه خور در شهرستان بستک را خواستار شد."

با توجه به درخواست های مکرر از دولت برای به سرانجام رساندن راه خور امید بیشتری به ساخت آن پیدا شده است. مخصوصا در گفتگو زنده تلویزیونی خطیب نماز جمعه بستک با رئیس جمهور هم این درخواست نیز مطرح شد.
 سپاس شده توسط محمد جباری ، d.beckham
#3
(....)


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان