رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معارفه اولین معاون اهل سنت استانداری هرمزگان/دریانورد معاون برنامه ریزی استاندار
#1
استاندار هرمزگان گفت: انتصاب صالح دريانورد به عنوان معاون استاندار بر اساس شايسته سالاري صورت گرفت و موجب خوشنودي جامعه اهل سنت استان هرمزگان شد.

[عکس: todi%20va%20moarefe.JPG]

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان ، جاسم جادري در مراسم معارفه و تقدير معاونين برنامه ريزي و اشتغال استانداري كه در جمع كاركنان اين معاونت انجام شد اظهار داشت: صالح دريانورد به عنوان اولين فرد اهل سنت در استان هرمزگان است كه توانسته با شايستگي و تخصص خود در جايگاه معاونت استانداري قرار بگيرد.

وي اضافه كرد: اين انتصاب موجب خوشنودي جامعه اهل سنت هرمزگان شد بطوريكه در تماس ها و اخبار واصله اين موضوع به صراحت بيان شده است.

وي گفت: ايران اسلامي تابلو زيبايي از گل هاي رنگارنگ است كه اقوام و مذاهب گوناگون در كنار هم با وحدت و يكپارچگي زندگي مي كنند و نبايد براي زمامداري امور مديريتي نيز بين آنها تبعيض قائل شد .

وي خاطر نشان كرد: پس از آنكه دريانورد را براي پست معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري هرمزگان به وزارت كشور معرفي كرديم مورد استقبال قرار گرفت و معاون اقوام و مذاهب رئيس جمهور نيز طي ملاقاتي از اين انتخاب ابراز خرسندي نمود.

جادري با بيان اينكه سياست دولت تدبير واميد انتصاب معقولانه افراد در جايگاه مناسب است افزود: در اين دولت قرار نيست يك كارشناس به دليل فعاليت هاي سياسي و انتخاباتي به يكباره چندين پله ارتقا يابد و فرماندار يا معاون استاندار شود.

وي ادامه داد: دريانورد مراحل ارتقا را به خوبي از پست كارشناسي به مدير كلي و امروز نيز به معاونت استانداري طي كرده است كه موجب شده تا بر امور تسلط بيشتري داشته باشد.

وي به انتصاب اخير در پست معاونت سياسي امنيتي استانداري اشاره كرد و بيان داشت: جوانشير كدخداپور نيز فردي است كه مراحل ارتقا را يكباره طي نكرده و از فرمانداري كار خود را آغاز و سپس به بخشدار، فرماندار، مديركل و معاونت ارتقا يافته است و داراي تجربه هاي ارزشمندي مي باشد.

وي همچنين از تلاش ها و زحمات لطيف صادقي سرپرست سابق معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري هرمزگان تقدير و تشكر كرد و اذعان داشت: وي از قبل در جريان اين تغيير قرار گرفت و براي انتصاب جايگزين خود اعلام آمادگي كرد.

تغييرات در دولت جديد طبيعي است?

سرپرست سابق معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري هرمزگان نيز در اين مراسم با بيان اينكه از قبل در جريان اين تغيير قرار گرفته بود ابراز داشت: تغييرات در دولت جديد امري طبيعي است.

لطيف صادقي اضافه كرد: استاندار هرمزگان براي انتصاب فرد جديد در اين جايگاه با بنده هم مشورت نمود و حتي شخصا پيگير ادامه خدمت اينجانب در پست ها ديگر شد كه نشان مي دهد وي? بر مبناي اصول اسلامي، اخلاقي و كرامت انساني حركت مي كند.

كار كارشناسي مورد توجه بيشتر قرار گيرد

معاون برنامه ريزي و اشتغال استاندار نيز در ادامه بر بها دادن به كار كارشناسي تاكيد كرد و افزود: جاي خرسندي دارد كه در اين دولت تخصص و كار كارشانسي مورد توجه است كه اميدواريم در ادامه نيز امورات بر همين منوال پيگيري شود.

صالح دريانورد افزود: احيا سازمان برنامه و بودجه نيز امري در راستاي رشد بيشتر كار كارشناسي است? كه دولت با نگاه مثبت آن را دنبال مي كند.

وي در ادامه گفت: بنده در سال هاي آخر خدمت به سر مي برم و پست برايم ارزش زيادي ندارد اما اين اعتماد را يك سرمايه اجتماعي بزرگ و به نوعي تغيير آنچه در گذشته به آن توجه نمي شد مي دانم و به همين دليل از استاندار هرمزگان قدرداني مي كنم.?
 سپاس شده توسط vahid ، FOX ، d.beckham ، abdollah_ahmadi ، mohammad_p ، yousef_sh
#2
[...]

-------------
کنترل سایت : به علت عدم ارتباط با موضوع تاپیک و همچنین سخره گرفتن کاربر سایت این پست ویرایش شد.
این کاربر چندین بار قوانین سایت با وجود تذکر رعایت نکرده است، در صورت تکرار به مدت محدود یکماه بن خواهد شد.

همچنین اکثر این مطالب کپی از خبرگزاری های دیگر است ، به اول خبر دقت کنید "به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان ".


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان