رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه ی شورای شهر جناح با شوراهای ادوار
#1
جمعه شب 13دی ماه،راس ساعت7 شب، در محل دفتر شورای اسلامی شهر جناح،جلسه ای با حضور اعضای شوراهای دوره ی اول،دوم،سوم و چهارم تشکیل شد.

[عکس: shora%20advar%204.JPG]

برای برگزاری این جلسه از تمامی اعضای شورا در دوره های مختلف دعوت به عمل آمده بود،اما تعدادی از عزیزان بنا به دلایلی موفق به حضور در جلسه نشدند.

این جلسه با حضور آقایان محمدعقیل مدنی،مهندس عبداللهی،محمدعلی رضایی و دکتر درخشنده اعضای فعلی شورا و آقایان صالح احمدی(رئیس شورای سوم)،محمد رضا عبداللهی(عضو شورای اول)،ابراهیم شجاعی و ابراهیم رحیمی(اعضای شورای دوره ی سوم) برگزار شد.

در این جلسه راجع به موضوعات مختلفی از جمله عدم مشارکت گسترده ی مردم در نام نویسی برای نامزدی شورا،انتخاب شهردار،سرمایه گذاری شهرداری،راه خور و...بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

در پایان به تمامی اعضای ادوار شورای شهر جناح لوح تقدیری به رسم? یادبود اهدا گردید.

[عکس: shora%20advar%201.JPG]

[عکس: shora%20advar%202.JPG]

[عکس: shora%20advar%203.JPG]

[عکس: shora%20advar%205.JPG]

برگرفته از وبلاگ شهروند جناح
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، abdollah_abi ، d.beckham ، yousef_sh ، vahid ، mohammad_p ، abdollah_ahmadi
#2
هدف های اجرایی و کار عملی مد نظر تر باشد تا تئوری ان شاءالله .
بعضی وقتها لازم است له و علیه ایستاد مستقیما تا شورا به تمام معنا برای مردم نمود پیدا کند . عدم مشارکت مردم در نامزدی شورا پیگرد عدم حضور رادیکالی شورا در محافل علی الخصوص محافل دولتی بوده و است . چارچوب ضوابط عالیست که رعایت گردد ولی چانه زدن برای برخی ضوابط لازم الاجراتر است تا راهی بازشده و سوراخی بسته گردد .
امیدواریم شورای محترم با تاکید بر عمل گرایی ادامه دهنده راه باشد و حتی الامکان از برنامه های کوتاه مدت در برنامه خود استفاده کند .مثلا همین قضیه واگذاری زمین که در اختیار بنیاد مسکن محترم می باشد خوب دخالت مستقیم شورا بر تاکید بر تسریع واگذاری و پیشنهادات در خصوص رفع نوع واگذاری برای رفع مشکلاتی که در واگذاری 16.5 هکتاری به وجود آمد مطمئنا تاثیر بسزا و خاطره ای ماندگار از شورا در ذهن مردم به جا خواهد گذاشت . استفاده از تجربیات بسیار لازم است و اینگونه جلسات مثمر ثمرتر البته به شرطی که دیگر 15 سال منتظر گذاشتن واگذاری زمین مردم و علی الخصوص قشر جوان جامعه به عنوان تجربه ای مفید لحاظ نگردد . بلکه فقط بدترین تجربه در نظر گرفته شود . البته بهتر است این بحث در تاپیک دیگری صورت پذیرد فقط عنوان نمونه ای مثال بود جهت یادآوری استفاده از تجارب!!!!!!!!!
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان