رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل شهرستان جدید در شرق هرمزگان
#1
سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی نماینده مردم شهرستان میناب، جاسک، سیریک، رودان و بشاگرد در دیدار با مردم شهر هشت بندی از توابع شهرستان میناب که در مسجد جامع شهر هشت بندی برگزار شد، در مورد درخواست های مکرر اهالی بخش و شهر هشت بندی در مورد ارتقاء منطقه به شهرستان مستقل اظهارداشت: برای ارتقاء بخش هشت بندی توکهور به شهرستان پیگیری های بسیار خوبی صورت گرفته و در دوران احمدی نژاد دستور پیگیری ارتقاء هشت بندی و رودخانه دریافت و با وزیر کشور وقت و معاونش در این رابطه گفتگو کردم که وزارت خانه مطبوع منتظر اعلام نظر استانداری هرمزگان در این رابطه است.

وی خاطرنشان کرد: در سفر اخیر استاندار هرمزگان به بخش هشت بندی – توکهور شهرستان میناب این درخواست مردمی مطرح و استاندار موافقت خود را اعلام کردند و از معاونت سیاسی امنیتی استانداری خواستند که هرچه سریعتر موضوع ارتقاء هشت بندی – توکهور به شهرستان را پیگیری و تا دهه فجر نتیجه آن به اهالی منطقه اعلام شود.

وی همچنین از مسئولان محلی به ویژه شوراهای اسلامی شهر و بخش هشت بندی خواست که این موضوع را در سطح استان با جدیت تمام پیگیری کنند تا نتیجه مورد نظر محقق شود. بحث ارتقاء هشت بندی – توکهور شهرستان میناب نیازمند عزم همگانی و جدی مسئولان استانداری هرمزگان و محلی به ویژه شوراهای اسلامی شهر و بخش هشت بندی است.

عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس بیان داشت: مشکلات آب و برق مردم بخش و شهر هشت بندی را از طریق ادرات کل و وزارتخانه های مطبوع تا رسیدن به نتیجه مورد نظر پیگیری خواهم کرد و از شوراهای اسلامی خواست که در این زمینه همکاری، مکاتبات و پیگیری های لازم را داشته باشند.
#2
ارتقا فین خیلی قبل تر از اینها مطرح بوده بعلاوه اینکه خود استاندار و فرماندار بندرعباس از این طرح ارتقا فین حمایت کردن، ولی فعلا که بجایی نرسیده پس بنظرم تیتر شما نویسنده محترم خبر شتابزدست و این فقط یک قول نماینده شرق استان به مردمی است که مطالبه کردن
#3
جناح کی شهرستان می شود؟یعنی امکانش هست؟
#4
شرایط شهرستان شدن چیه؟میگن فاصله تا شهرستان بعدی باید بیشتر از 30 یا 35 کیلومتر باشه


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان