رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما پیرامون مطلب اعلام نتایج رسمی انتخابات شورای اسلامی شهر جناح
#1
نظرات خود را پیرامون مطلب "نتایج رسمی انتخابات شورای اسلامی شهر جناح اعلام شد + نتایج آرا" را در این تاپیک مطرح کنید.
#2
خب این چیزیه که مردم خواستن هر چند نظر ما این نبود ولی باید به نظر جمع احترام گذاشت.
#3
نتایج آرا جواب خوبی بود به آقای...که میگفت مردم دوستم دارن واسه همین کاندید میشم Confusedmiley_confused1:آقای محترم انگار دیگه مثل دوره های قبل دوستت ندارن پس ببین واسه همین مردمی که میگی چکار کردی که هواخواهات کمتر شدن :13:
#4
با این وضعیت می توان انتظار داشت شورای آینده ی ما بسیار قوی خواهد بود.البته بدبینانه اش هم می تونه این باشه که شورا منحل میشه اما امیدوارم اصلا به این مرحله فکر هم نشه چه برسه به عملش. این آراء نشون داد که مردم اختلاف نمی خوان وگرنه یا ائتلاف رأی میاورد یا رضایی اول یا دوم میشد.پس به احترام مردم عزیز از شورای جدید و خوبمون می خوام حق شورائیت رو بجا بیارن. بهترین رأی ها را مردم به صندوق انداخته اند.ممنون از همه.
#5
بدترین نتیجه ای بود که انتظار می رفت
با این 5 نفر جناح به هیچ جا نمی رسه
چون هرچی تماما اختلاف داره بین 3 ائتلاف و مربوطی و رضایی موج می زنه
در یک کلام باید گفت مردم جناح ریدند
#6
اصلا نمی تواند بدترین نتیجه بوده باشد.برداشت بدبینانه و مضحکانه ایست! قبلا هم گفتم که فکر این نوعی چندش آور است. شما چطور به خودتان جرأت می دهید به شعور مردم جناح توهین کنید؟ شما به حساب خودتان به دفاع از جناح قلم زده اید اما شعاری بیش نیست زیرا شهر جناح بی مردمش هیچ نیست.جز مشتی سنگ و سیمان. پس آزادی فکر و انتخاب مردم را توهین بس است. از این به بعد باید فکر و ذهنیت ما این باشد که برای پیشرفت جناح و مردمش چه باید کرد.همه باید دست به دست هم بدیم و شورا را یاری کنیم.اختلاف میوه ی ممنوعه است.
#7
آقای احمدی حرف شما درست یه خورده زیاده روی کردم معذرت می خوام
ولی نمی تونیم به خودمون تلقین کنیم که بین این شورای انتخابی اختلافی نیست
بنده چیزهایی شنیدم در مورد رای های مدرسه فرشادی تا مطمئن نشم چیزی نمیگم ...
#8
:34:وقتی جواب آقای رضایی به برشور ائتلاف را میخواندم به یاد سخنان زیبای حضرت عمر(رض) افتادم که میگه: بندگان خدا آزاد ازمادر متولد میشوند حال آنکه شما آنها را به بردگی میکشید.این مصداق جواب اقای تاجر میشه که میگه:به این5نفررای بدین هرسال1میلیارد!!!!!!!میدهم میخوام ازاین آقای محترم بپرسم مگر تاحالا جناح کجابوده شایدکریستف کلمب تازه کشفش کرده که حالا با ائتلاف به فکر آبادانی جناح افتادی؟! آقای تاجر مگر جوانان قبل از انتخابات ازدواج نمیکردند که با ائتلاف به فکرمادیات و معنویات این قشر افتادین و یا مگر....؟البته کمکهای انسان دوستانه ایشان را نادیده نمیگیریم ولی این پیام فقط در جواب حمایت از آبادانی جناح تنها با وجود ائتلاف بود!
#9
مقداری تامل? Confusedign0137:? .. گفتمان? :014:? درک کردن? :017: ... آره راست میگی? :13:
از بدیهای رای ندادن همینه دیگه? :oldman:
#10
کاربر محترم هر نفر می توانسته به 5 نفر رای بدهد.رای شوراها مانند ریاست جمهوری نیست که به یک نفر رای بدهند.ابتدا مقداری تأمل کنید.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان