رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیانیه جمعی از جوانان جناح در تشکر از ایستادگی مدنی درمقابل عامل زمین خواری
#1
باسمه تعالی

ما جمعی از جوانان جناح با قدردانی از اقدامات شجاعانه آقای مدنی عضو شورای شهر که علی رغم سکوت خیانت آمیز بعضی دیگر از اعضای شورای دوره سوم، به ایستادگی درمقابل عامل زمین خواری ها در شهر جناح ادامه داده و در آخرین اقدام در جلسه ی مورخ 22خرداد 92 در مسجد مارکه نیز اجازه صحبت به این شخص بی ادب را نداد، کمال تشکر را داریم.

بدون شک اگر شخص آشوبگر و تشنج زای جلسه ی عمومی مردم در مسجد مارکه که به اتفاق عده ایی از جوانان احساسی که به تعداد انگشتان یک دست بودند، توسط آقای مدنی اجازه تریبون می یافتند، مورد اعتراض شدید حضار قرارمیگرفتند. این شخص در این جلسه بر شخصیت و اعتبار از دست رفته ی خود مهر مختومه را کوباند و در نظر مردم و فرهیختگان جامعه کاملا شناخته شد.

قطعا طبق اطلاعاتی که به ما رسیده شخص مورد نظر قصد داشت درصورت به دست گرفتن میکروفون، به تحریک تعدادی از هواداران برنامه ریزی شده ی خود بپردازد و جو جلسه را به آشوب سوق دهد. هوشیاری مسئولین امر و آقای مدنی از این بابت قابل تقدیر و تشکر فراوان است.

بدینوسیله مراتب حمایت، تقدیر و تشکر خود را از جناب آقای مدنی اعلام نموده و از شخص خاطی نیز تقاضا داریم هرچه سریعتر به عذرخواهی از محضر مردم عزیز شهرمان بپردازد. بدون شک مسئولین محترم وظیفه ی قانونی خود را در مقابل چنین اشخاصی برعهده دارند اما باید توجه کرد که برخورد با چنین شخصی به صلاح نیست بلکه بهتر آنست که این شخص خود با دست خود اینگونه مانند جلسه ی دیشب به جارو کردن شخصیت و اعتبار خود بپردازد!

و عباد الرحمن الذین یمشون علی الارض هونا و اذا خاطبهم الجاهلون قالو سلاما

23 خرداد 1392 - جمعی از جوانان و دانشجویان شهر جناح
 سپاس شده توسط محسوس
#2
این بیانیه رو تعدادی از دوستان برای من پیغام خصوصی کردن

واقعا به حق به زوایای مختلف امر پرداخته شده

از دوستان میخوام اعلام حمایت کنند و در شهر نیز پخش کنند از طریق قانونی البته چون الان دیگه وقت تبلیغات قانونی تموم شده
#3
برو گم شو تهمت زن دروغگوی کذاب.بیانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کجاست امضای زیرش؟؟؟!!!!!!!! کجاست سندت؟؟؟؟!!!!!!!!! کیا صادر کردن؟؟؟!!!! چه نهادی؟؟؟!!!!!!!!!
اول مدرکت بیار بعد تهمت بزن.اگه جرات داشت سه دقیقه وقت میداد.اگه راست میگفت همونجا رو میکرد! چرا ترسید پس؟!!متاسفم بگم آدم دروغگو ترسوست.ترسید از اینکه دوباره در جمع مردم دستش رو بشه.تا رضایی اومد دست و پاشو گم کرد.رنگش زرد شد.برو جمعش کن بابا بسه هرچی تهمت و دروغ بستین به این و این واون.هرکی میاد جلوشون وایمسته تهمتها جلوش علم میکنن تا سرپوشی بشه خیانتهاشون قایم کنن.
اگه این سایت مدیری داره که باید این مطلب توهین آمیز و فاقد وجهه? قانونی از رو سایت برداره.وگرنه خودتون هم تو گناه انتشار تهمت شریک میشین.جالبه که قانون هم میدن واسه ایام انتخابات که کسی تهمت و حرف بدون مدرک نزنه.متاسفم.فقط همین
#4
جناح جوان فکرکنم خودت توی جلسه نبودی چون این چیزای که میگی اصلا نبود عزیزم Sad

برو فیلمشو بگیر نگاه کن نظرت عوض میشه!!
#5
برابر آخرین اطلاعاتی که به دست ما رسیده این بیانیه بسیار در اردوگاه تشنج آفرینها سروصداکرده

آفرین جوانان و دانشجویان جناحی
#6
مگه رضایی کیه که رنگ آقای مدنی زرد بشه یه عقده ای بی تربیت و بیشخصیت که اقای مدنی با شجاعت کامل از جلسه پرتش کرد بیرون ...رضایی اگه حرفی داشت برا گفتن میتونست خیلی راحت تو مسجد جامع بیان بکنه .ولی هدف اصلی رضایی بر هم زدن جلسه بود نه روشنگری اون میخواست نذاره مدنی حرف بزنه .یقینا آقای مدنی با تدبیر درست بهترین کار را کرد و نزاشت این شخص گستاخ از خود راضی که تمام مردم رو نفهم قلمداد کرده بیاید و پشت تریبون در مقابل مردم با فرهنگ جناح صحبت بکند
#7
آقای آنتی چرا اسم جوانان رو تک به تک نمی بری؟ اگه? شما از طرف عده ای نامشخص بیانیه صادر میکنی اگر در مسجد حاضر بودی خود شاهد اون جمعیتی که وسط صحبت مدنی به نشانه عتراض پاشدن و پشت سر محمدعلی جلسه رو ترک کردن نیز اکثرا جوان بودن
من خودم شاهد بودم که یکی از حامیان مدنی به مدنی گفت که به رضایی وقت بده . قبول نکرد چون تمام حقایق بر ملاح میشد اصلا از ابتدای ورود رضایی تغییر در طرز بیان مدنی واضح بود.

اگر این عده که میگن در پشت پرده مدنی مدرکی از رضایی داشت بدونند که رضایی حداقل 200 برگه سند ، نامه و مدرک داشت در دفاع از خود و علیه مدنی برای آشکار سازی حقایق در دست داشت(که تعدادی اندکی از آنها را رو میکرد کافی بود) و 14 سال جو اختلاف و عقب ماندگی جناح را تشریح میداد.

از همشریان عزیز خواستارم تا بیانیه 14 صفحه ای رضایی را مطالعه کنند. به امید روزی که روز های خوش سازندگی و تحول به جناح باز گردد

#8
برخود می بالم در زمانی زندگی می کنم? می بینم افرادی همچون مدنی که از زندگی خود برای مردمش گذشته? در کنارم زندگی می کنند . با وجود بیماری مادر گرامیشان همچنان از زندگی و زمان خودش برای حق مردمش خرج می کند . شیخ را از جوانمردان روزگار می‌دانم که نمونه او را در اطراف‌مان کمتر می بینیم . کمتر کسی را می شناسم? سر صحبت و گپی هرچند خودمانی با او داشته باشد و شیفته طرز فکر و فروتنی این مرد بزرگ و خاکی نشده باشد . قضاوت در مورد افراد را باید به تاریخ سپرد ولی شیخ مورد قضاوت مردم قدرشناسش قرار گرفته . نام مدنی در کنار نام بزرگانی همچون حاج احمد درود ، ابراهیم و عقیل و منصور عباسی ، شرفا شرفایی و .... که از مال و زندگی و وقت خود برای مردمشان گذشتن برای همیشه در ذهن آیندگان حک خواهد شد .
 سپاس شده توسط andi garcia
#9
جناب حامی و جناح جوان و... یادش به خیر دورانی که ارباب معدلی پشت سرش و دور و برش عده ای از بزرگان جناح که یا مسئول بودند یا معتمد یا متشخص و? ایده های او را میپسندیدند در حرکت بودند زمان زیادی هم نگذشته خدا را شکر همه درحیاتند غیر از تک وتوکی. راستی دیشب آنها کجا بودند ؟ جرا همه رو گردان شدند؟همین جا stopکنید و یکی یکی آنها رادرذهن خود به یاد آورید....چرا الان اقوام نزدیکش عار دارند او را همراهی کنند؟ کجا رفتند باند بلوارجلو بانک ملی؟کجا ؟. چرا دیشب به غیر از چند جوان که باز یا فریب بحث قومیت او را خورده یا در جریان اهداف شوم ایشان نبودند، ازبزرگان شهر کسی پیدا نبود؟مگر نه این است که آنها حالا همه او را شناخته اند؟ مگرآن همه مردم متشخص که دیشب آرام وباشخصیت، بی ادبی و بی فرهنگی رضایی را دیدند و برایش تاسف خوردند ،همه عوام بودند و هیچی نفهم وبی سواد و آنها که رضایی را همراهی کردند همه فرهیخته بودند و با سواد؟!! چرا کمی فکر نمی کنیم ودنبال علت ها نمی گردیم ؟؟
#10
کسی میداند مربوطی کجاست؟
دو روزه تو خونه نشسته و همه جا زنگ میزنه که درسته که شما ائتلاف را قبول دارید ولی یک رای به من هم بدید.
مربوطی تو که ادعا میکنی زیبایی انسان به اخلاقش است و نه مظهرش!!!! ooooo
تو خانواده ما کسی بهت رای نمی ده ، حالا پدرم یه چیزی بهت گفته،جدی نگیر.
واسه شما زشته واسه یه رای گدایی کنی. :a102:
 سپاس شده توسط andi garcia


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان