رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
براستی دلیل واهمه مدنی از سه دقیقه صحبت رضایی چه بود؟!
#1
دیشب یکی از شب های پرتب و تاب انتخابات بود که سردی ایام تبلیغات را به یکباره به گرمای آتشین تبدیل کرد.

در این بین صحبت های های کاندیداها شنیدنی بود.اما نکته جالب این بود تا زمانی که آقای رضایی جلو نیامد ، آقای مدنی با لحنی تند صحبت می کرد اما چه شد که شورای باسابقه جناح با دیدن رقیبش عقبگرد می زند و? به دست و پا می افتد ؟؟!! آیا ایشان در سایر جلسات هم اینگونه از مردمش دفاع می کند؟؟!!!

جای سوال است چرا وقتی به صورت مسالمت آمیز آقای رضایی سه دقیقه برای پاسخ دهی به صحبت های ایشان درخواست می کند تاب تحمل شنیدن این سه دقیقه را ندارد؟؟!! درحالیکه مخاطب مدنی کاملا معلوم بود رضایی است و این حق وجود داشت که حداقل به احترام مردمی که می خواهند در این فرصت مناسب حقیقت را بدانند چند دقیقه از وقت را به ایشان بدهند که مردم مکررا درخواست داشتند.آن هم وقتی که بدون هدف استفاده می شد و با آمدن رضایی لب از لب برنمیداشتند و یک صحبت درست برای مردم نمیشد و تازه کسان دیگری به جز کاندیداها هم پشت تریبون می رفتند!.

مگر نه این بود که اگر مدنی صحبت هایش درست بود ، سه دقیقه که هیچی سیصد دقیقه به رقیبش میداد تا مچش را بگیرد و او را به موضع ضعف ببرد؟!
مگر جلسه صحبت رضایی در دور دوم نبود که رضایی نزدیک بیست دقیقه به ایشان وقت داد؟

و چرا در حالیکه رضایی در مورد راه خور به جان خودش و عزیزترین کسانش در مکان مقدس قسم خورد ، باز هم جوابی در این مورد از سوی مدنی داده نشد؟؟!! بالاخره حداقلش به عنوان یک شهروند سوالی پرسید و باید جوابی میشنید.جوابی که مردم هم منتظر شنیدنش بودند.

به هر حال تا همیشه این جای سوال برای مردم جناح باقی خواهد ماند که نقطه ضعف و یا نقطه ضعف های مدنی از واهمه اش برای صحبت رضایی چه بود؟!!

خلاصه ، شورایی که کل صحبتش این باشد که پیگیری کرده ایم اما به جایی نرسیده ایم و قدرت دفاع کردن از خودش را هم ندارد همان بهتر که جا را باز بگذارد تا کسانی بیایند که هم پیگیر باشند و هم قدرت انجام امورات شهر داشته باشند و علاوه بر پیگیری به نتیجه ای هم برسند.
 سپاس شده توسط صداقت ، janahjavan
#2
دیگه ایندفه معلوم شد کی اختلاف اندازه و چه کسایی اختلاف انداختن بین مردمو دوست دارن و ازش سود میبرن.مردم اختلافات گذشته فراموش کرده بودن که آقایون با ائتلاف دوبارشون بانی اختلاف شدن و ضعف خودشونو زیر سایه ائتلاف قایم کردن.
دیشب همه دیدن که دو ساعت ائتلافیها حرف زدن که هیچی نداشتن بگن.همش ته ته په ته.تازه از سر ترسشون نذاشتن کسی هم حرف بزنه.تا رضایی? اومد رنگ از صورتشون رفت.یعنی همشونو رو هم بذاری جمعش به اندازه یک نفر کارامد نمیشن.
نمیدونم اینا دوباره چحوری میخوان شهرو اداره کنن.الان مردم سرشون گرمه همین شش ماه دیگه است که دوباره شروع میشه شورا کاری نمیکنه
 سپاس شده توسط صداقت
#3
(به گفته رضایی) در مورد? شهردار توانمند باید باز بگویم تا وقتی اختلاف است اگر شهردار تهران هم بیاید ناتوان میشود!!!!! از شما مردم میبرسم آیا وقتی خیلبان 18 متری بلی در زمان شهردار و شورا قبل به بلوار تبدیل کنند و بواقع منصوب نمایند و مجوز کمیته فنی از مرکز استان بگیرند!!!!!!!تا هیج کدام از اهالی بلی نتوانند مخالفت نمایند و گرنه بخاطر داشتن مجوز کمیته فنی دادگاه بسود شهرداری حکم میکند ودر زمان شهرداری فعلی به او فشار بیاوری که باید بلوار اجرا کنی به نظر شما با این بودجه ناجیز شهرداری و هزینه حداقل 2میلیاردی بلی کدام شهردار توانمند میتواند بلوار اجرا کند.آیا بنظر شما هدف بجز این بوده که جنین روزی شهردار را ناتوان جلوه دهند؟آیا نهایت ظلم به مردم نیست که بخاطر ناتوان جلوه دادن شهردار خانه های مردم یک و نیم برابر تخریب شود؟ بس اگر بخاطر ناتوانی شهردار است بس جرا گروه بقولا بسیار قوی ائتلاف که آنرا به موقعیت طلایی تشبیه نموده اند حرف از آسفالت بر روی سطح کوجه موجود میزند و از الان قصد دارد 150 میلیون تومان براحتی هدر دهند و تازه آنرا بعنوان امتیاز مطرح میکنند؟آقای رضایی اعلام کرده بلی با عرض 18 متر کفایت بوده و کسانی که 18 متر مشخص کرده اند حداقل جند مهندس با 20 سال تجربه بودند ، ولی کسانی که تصمیم بلوار گرفتند جند نفر اعضای محترم شورا جناح که حداقل یکنفرشان ادعای تسلط به امور شهری را دارد!!!!!!!!! :72:
#4
بدنیست یک نکته جالب بدانید : با وجودی که در تابلو درمانگاه جناح نوشته مرکز شهری ولی هنوز جارت سازمانی آن مربوط به 30 یا 40 سال قبل است و بواقع مثلا در جارت سازمانی آنبه? آزمایشگاه ندارد و دو نفر نیروی ازمایشگاه یکی مربوط به سهمیه روستای انوه و دیگری مربوط به جاه بنارد است !!!!!!!!!!!!!!!!!1 این در حالی است که آقا 14 ساله شورا و الان نیز خود را جزء آبادگران جناح محسوب میکند . بس وقتی میگویند آزموده را آزمودن خطاست ، منطور جنین مواردی است . :clap:
#5
مدنی به پت? پت افتاد؟؟اتفاقا خیلی خوب با صداقت جواب داد .چرا اقای رضایی اگه قصد روشن گری داشتن مسججد جامع را رها کردن ؟؟؟؟؟؟؟اونجا 2 ساعت میتونست حرف بزنه چرا نزد؟؟؟؟؟هدف آقای رضایی روشنگری نبود اون اومده بود خلاف قانون تو جلسه تا جگلسه رو منحرف بکنه چرا تریبون رو بهش بدن ؟//کسی که مردم رو عوام نماینده منتخب مردم رو نوکر و خیرین رو گدا پرور خطاب میکند ؟؟؟آیا آتش اختلاف را آقای رضایی با ورود غیر قانونی وبه درخواست ناحق به کرد یا اقای مدنی؟؟؟اگر اقای رضایی حرفی داشتن طبق قانون باید میرفت و در مسیجد جامع میگفت نه اینکه به جلسه یه کاندید ورود کنن و جو را ملتهب کنن.این اقای رضایی بود که از مدنی میترسید وگرنه چه دلیلی داشت که بیای وجلسه اقای مدنی رو بهم بریزد اون هم با اون ادبیات بد که فقط مختص گروه خاص میباشد.این اقا که مردم ونماینده 14 ساله مردم رو به باد تهمت و دروغ گویی گرفت چرا از عرصه ای که در مسجد جامع به او داده بودن استفاده نکرد آیا انجا هم مدنی تریبون رو ازش گرفته بود ؟؟؟؟؟؟؟؟او میدانست که مدنی طبق قانون و حق خودش اون هم در دقایق پایانی به او اجازه سخنرانی نخواهد داد به کسی که همه را نفهم و خیرین رو گدا پرور خطاب کرده.وبه شعور مردم توهین کرده .مگر رضایی نمیدانست که اونجا جایی برای او نبود .این هم سیاه نمایی بود که مثلا من خواستم جواب بدم مدنی نذاشت اون هم تو3 دقیقه .خب هر انسان عاقلی میداند که بحث به این مهمی خیلی بیشتر از 3 دقیقه زمان میبرد .این فیلما وراهکارا دیگه بازارش تمومه .در ضمن این رو هم بدونید که ورود رضایی به جلسه هم غیر قانونی بوده چه برسه به اینکه بیاد و صحبت بکنه اون هم تو وقت یه کاندید دیگه .اصلا آقای مدنی به سوال رضایی هم نباید پاسخ میداد.خیلی خوب جلسه رو کنترل کرد بدون حتی یه توهین کوچولو .نه پرخاش کرد وبا حوصله وخونسردی تا جایی که امکان داشت به سوالات پاسخ داد وتی یک تخریب هم نکرد وگرنه اسناد ومدارکی در اختیار داشت که میتونست همون جا کار رضایی ودار دستش رو یکسره بکنه کهبعد جلسه طرفدارانی که از اون مدارک خبر داشتند سخت معترض بودند که چرا مدارک رو رو نکردی که غارتگریش رو پابت کنی .خود اقای رضایی خوب میدونن از چی صحبت میکنم?
 سپاس شده توسط andi garcia
#6
جوابی به ائتلاف:
در متن(بروشور ائتلاف) اشاره شده ، اختلاف مواضع وسیع اعضا شورا جز رکود، برای شهر هیچ سودی ندارد ، ضمن اینکه این? حرف کاملا درسته ولی متاسفانه مردم جناح در حداقل دو دور اول شورا شاهد بوده اند که 80 درصد
اعضای شورا بقدری هم نظر بودند که شاید نظیر آن هرگز پیدا نشود ولی متاسفانه بیشترین زیان ها در آن دوران متوجه جناح شد!!! پس بهتر است دنبال مشکل اصلی رکود گشته و فقط به شعار اکتفا نکنیم ، چونکه واقعا مردم
از شنیدن شعارهای قشنگ و عملکرد بد خسته شده اند!!
#7
نام قشنگی گذاشتن آبادگران جناح : همه میدانید که دو تا از اعضای ائتلاف قبلا شورا بودند مخصوصا که یکی عضو دائم? بوده بس اگر قرار بود آباد کند تا امروز کرده بود . و اما اشتراکات اعضاء ائتلاف : بنظر میرسد مهمترین وجه اشتراک آنها خویشاوندی اکثر آنهاست و دومین اشتراکشون عدم آشنایی با مشکلات اصلی مردم جناح میباشد . :72:? Confused_hi:
#8
وقتی میگن آزموده را آزمودن خطاست رو به این میگن یه بار زمین شهرک رو فروخت تا جاده خور بسازه نساخت .در تبلیغات شورا 29 قول داد 24 تاش رو عملی نکرد.الان م قصد ( . . . ) که جلو ش رو گرفتن خب کدوم عقل سلیم میتونه البته غیر آدمای خاص!!!!این آقا رو میشه دوباره آزمود؟؟؟!!!!!!
 سپاس شده توسط andi garcia
#9
نام قشنگی گذاشتن آبادگران جناح : همه میدانید که دو تا از اعضای ائتلاف قبلا شورا بودند مخصوصا که یکی عضو دائم? بوده بس اگر قرار بود آباد کند تا امروز کرده بود . و اما اشتراکات اعضاء ائتلاف : بنظر میرسد مهمترین وجه اشتراک آنها خویشاوندی اکثر آنهاست و دومین اشتراکشون عدم آشنایی با مشکلات اصلی مردم جناح میباشد . :72:? Confused_hi:
#10
اون دسته از کسانی که میگن رضایی چرا اومد تو جلسه برای این بود 90 درصد حرف های مدنی به رضایی ربط داشت..

آقای مدنی داشت تاریخ رو به نفع خودش تحریف میکرد پروژها و کار های که مردم 14 سال میفهمند نظر و موضعش چه بوده دیشب کاملا داشت انکار میکرد . رضایی در حیاط مسجد گفت که 10 ها پروژه داشتیم که همین آقا نامه نمیداد که هیچ مخالف هم بود.
پروژهای که? اجرا نشدنش باعث این شده که از کوخرد و هرنگ و کمشک عقب بیفتیم و بیشتر از 10 سال درجا بزنیم. حتی کار به جایی رسید که آقای مدنی گفت من میخواستم خیابان پلی کم عرض باشد نه بلواری که الان میبیند مدارکش هم در دفتر شورا موجود است!! مردم دارن به چش خودشون میبنن که قضیه از چه قرار است

این دسته که میگن مدنی 14 سال شوراست تا جلوی زمین خواری رضایی رو بگیره کجاست پس اون مدارک که حتی ثابت کند یک متر از پول زمینهای شهرک به جیب خودش ریخته و در کار راه خور کم کاری کرده ..


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان